نقد و بررسی بازی Arcade Spirits: The New Challengers

توسط Pars Joy در 9 ژوئن 2022

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Arcade Spirits: The New Challengers یک بازی خیلی جالب می باشد که در ادامه قسمت قبلی خود با اسم Arcade Spirits – که یکی از برترین بازی های ژانر خود در سال 2019 بود – به تازگی در تاریخ بیست و ششم ماه می امسال یعنی سال 2022 میلادی برای پلت فرم های مختلفی مانند Nintendo Switch, Xbox Series X and Series S، پی اس فور و فایو، مایکروسافت ویندوز و لینوکس منتشر شده است. این بازی جدید و چشم گیر اما موارد خیلی بدی هم دارد و ما فکر می کنیم که این بازی به طور کلی با این که ایرادات زیادی هم دارد اما ارزش خرید هم دارد و در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره این بازی به طور دقیق بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی ای که امروز برای شما دوستان عزیز در این مطلب انتخاب کرده ایم و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره این بازی آشنا شوید.

به طور کلی، داستان این بازی تمرکز زیادی روی مفاهیمی مانند عشق، دوستی و همکاری است. اگر از قسمت قبلی بازی اطلاعی ندارید و قصد بازی کردن آن را دارید، به شما توصیه می کنیم که ادامه این پاراگراف را نخوانید تا داستان بازی قبلی برایتان لو نرود. شما در نقش یک گیمر حرفه ای در یک دنیای موازی که برخلاف دنیای ما هیچوقت بازی های آرکید را رها نکرده است زندگی می کنید. هدف اصلی شما رقابت در یک مسابقه بین المللی برای گیمر های حرفه ای است و برای این کار به یک هم تیمی نیاز دارید. در ابتدا وارد یک گروه گیمر که بعدا تبدیل به بهترین دوستانتان خواهند شد می شوید و ماجراجویی خود را شروع می کنید. داستان بازی هم هیجان زیادی دارد و هم مخاطب را برای ادامه تشنه نگه می دارد که به نظر ما باعث می شود این بخش از بازی لیاقت یک نمره خوب را داشته باشد.

در مقایسه با قسمت قبلی گرافیک بازی خیلی حرفه ای تر شده و قابلیت های شخصی سازی زیادی هم به بازی اضافه شده و ما هم در کل نمره خوبی به گرافیک بازی خواهیم داد. موسیقی بازی از لحاظ موسیقی زمینه و جلوه های صوتی حقیقتا تفاوت خاصی نکرده اما صداگذاری های بازی خیلی جذاب تر هستند و همان طور که انتظار دارید، موسیقی بازی هم از ما نمره خیلی خوبی خواهد گرفت.

آخرین بخش نقد و بررسی مان که مربوط به گیم پلی بازی است خیلی کوتاه خواهد بود چون حقیقتا این بازی تفاوت زیادی از لحاظ گیم پلی با قسمت قبلی ندارد و در کل هم به نظر ما سیستم کلی گیم پلی واقعا جذاب است. البته در این قسمت یک سری ایرادات فنی بازی درست شده اند که خودش یک نقطه قوت است.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Arcade Spirits: The New Challengers رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی Arcade Spirits: The New Challengers یک بازی خیلی حرفه ای می باشد اما ما فکر می کنیم که این بازی در صورتی برای شما مناسب خواهد بود که شما از قسمت قبلی آن به اندازه کافی لذت برده باشید اما خب همان طور که در متن نقد و بررسی هم اشاره کردیم، این بازی خیلی وابسته به قسمت قبلی خودش نیست و اگر حتی آن بازی را تهیه نکنید قطعا مشکل خاصی برایتان در بازی به وجود نمی آید اما خب تجربه کامل داستان بازی را نخواهید داشت. جدای از این مورد، تقریبا همه بخش های بازی به نسبت قسمت قبلی خود پیشرفت داشته اند و حرفه ای تر طراحی شده اند. همین طور که مشخص است، ما قطعا این بازی جذاب را به شما توصیه می کنیم و فکر می کنیم که می توانید با داستان آن و گیم پلی جذابش و طراحی گرافیکی زیبای بازی اوقات خوشی را سپری کنید و اگر قصد خرید این بازی ماجراجویی جالب را دارید، شما می توانید بازی Arcade Spirits: The New Challengers را با قیمت حدود بیست دلار در وب سایت استیم خریداری کنید و حتی اگر هنوز هم خیلی برای خریدن یا نخریدن بازی مطمئن نیستید، ما به شما توصیه می کنیم تا نسخه دموی بازی را که به طور رایگان در استور های مختلف موجود است و به شما قابلیت تجربه بخشی از بازی را به طور رایگان ارائه می دهد دانلود کنید و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی مذکور به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

گرافیک حرفه ای و جذاب با قابلیت شخصی سازی زیاد
داستان عمیق و احساسی

نکات منفی

ندارد!

امتیاز
امتیاز
گرافیک
10
داستان
10
گیم پلی
10
موسیقی
10
جزئیات

در بازی Arcade Spirits: The New Challengers قدم به آینده ای تسخیر شده توسط بازی های ویدئویی بگذارید و یک ماجراجویی پر فراز و نشیب را با کمک قدرت عشق و دوستی شروع کنید!

10
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
پست های جدید پارس جوی

بازی Elden Ring بیش از 16.6 میلیون نسخه‌ فروش داشته است

شایعه: مراسم Dead Space Remake در اواخر سپتامبر برگزار می‌شود

گزارش: بازی GTA 6 محتویات اضافۀ داستانی دریافت خواهد کرد + اطلاعات بیشتر

نقدها و نمرات بازی Thymesia منتشر شدند

فایل‌های Spider-Man حاکی از عرضه لانچر اختصاصی سونی هستند

نقدها و نمرات Rollerdrome منتشر شدند

8.0

نقد و بررسی بازی Tanknarok

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved