نقد و بررسی Bloo Kid 2

توسط parsjoy در 18 دسامبر 2019

گیم پلی بازی در Bloo Kid 2 یک عزیمت اصلی از بازی اول است ، بنابراین واقعاً نیازی به بازگشت و بازی کردن با آن وجود ندارد. از بسیاری جهات Bloo Kid 2 مانند Bros Super Mario Bros بنظر می رسد. شما روی دشمنان می پرید تا آنها را شکست دهید ، قدرت شکست ناپذیری وجود دارد ، استخرهای گدازه دارای تیرهای آتشین که به سمت بالا شلیک می شوند و … هیچ کدام از اینها لزوماً باعث بد شدن اوقات نمی شوند.

در گیم پلی بازی Bloo Kid 2 یک باس فایت وجود دارد که تقریباً شبیه به Whispy Woods of Kirby بنظر می رسد و رفتار می کند. از رها کردن خطرات کشنده به سمت شما به طور کلی از کربی گرفته شده است و حتی یک باس فایت به نام Altered Beast نیز وجود دارد.

در گیم پلی بازی Bloo Kid 2 دشمنان و موانع در نقاط دشوار قرار می گیرند و باعث می شوند پیشرفت آن دشوار باشد. با این وجود این چالش استقبال می شود ، زیرا شما را مجبور می کند تا مهارت خود را بازی کنید. هیچ محل ذخیره سازی وجود ندارد ، بنابراین اگر شما شکست بخورید ، به ابتدای مرحله باز می گردید. خوشبختانه ، دیگر هیچ سیستم بازی لازم و یا بازی روی آن وجود ندارد ، بنابراین ضرب المثل ضرب المثل روی مچ دست همان مجازاتی است که شما دریافت خواهید کرد.

در بازی Bloo Kid 2یکپارچهسازی با سیستمعامل استفاده شده در اینجا همچنین می تواند تجربه را به دلیل چند ویژگی باستانی که از هر چیز ناامید کننده تر هستند ، مختل کند. به عنوان مثال ، تعدادی از مراحل شما را به انجام جهش های ایمانی می طلبد. هنگامی که به انتهای یک سطح فقط با یک ضربه سمت چپ نزدیک می شوید و به طور تصادفی به یک دشمن یا سنبله پرش می کنید ، می تواند مجدداً از ابتدای کار سطح را آزار دهنده کند.

در گیم پلی بازی Bloo Kid 2 تعداد انگشت شماری از سبد خرید ماین و سطح پیمایش خودکار نیز وجود دارد. هیچ چیز سرگرم کننده ای در مورد هر یک از این مراحل وجود ندارد ، که همه آنها به رفلکس های چرخشی نیاز دارند و به آزمایش و خطا متکی هستند. از طرف دیگر ، Bloo Kid 2 دارای کنترل های شگفت انگیز است. علی رغم برخی موانع ناعادلانه ، دقت در کنترل ها همیشه محکم احساس می شود. این باعث می شود تا سطح پیمایش انجام شود و نقاطی چالش برانگیز را کمی نرم تر کند.

با وجود مشکلات فوق الذکر ، Bloo Kid 2 واقعاً لذت بخش است. مراحل مختلفی هستند که می توانند مسیرهای متفاوتی برای اکتشاف به شما بدهند ، شکست دادن دشمنان سرگرمی است و اهداف زیادی برای نگه داشتن اشغال وجود دارد. اینها شامل پاکسازی یک سطح با یک قلب کامل ، شکست دادن تمام دشمنان ، جمع آوری هر ستاره طلایی و گرفتن سه ستاره آبی گریزان است.

این اهداف همه در یک مرحله قابل دستیابی هستند ، اما بازی Bloo Kid 2 شما را مجبور می کند تا مراحل را برای انجام اهداف دیگر دوباره پخش کنید. به عنوان مثال ، هر سطح دارای یک ساعت شمارش پایین است و اگر می توانید قبل از انقضای مدت زمان رسیدن به هدف ، به آن هدف برسید. اگر به موقع به نتیجه نرسید ، مجازات نخواهید شد ، اما شما آن هدف را نیز انجام نمی دهید.

هر یک از مراحل Bloo Kid 2 مملو از رنگ های سرسبز و هنر پیکسل جذاب است. گرافیک بازی با شخصیت قدیمی مدرسه الهام می گیرد ، اما آنها با ارائه تنوع رنگی بیشتر از آنچه در NES و حتی SNES دیده اید ، از سخت افزار مدرن بهره می گیرند. شخصیت ها ، دشمنان و باس فایت های بازی، به همان اندازه که ظاهر شخصیت های موجود را از دست می دهند ، نیز به نظر می رسند.

در حالی که بازی Bloo Kid 2 برخی از بهترین عناصر را از ماریو و کربی الهام می گیرد ، در عین حال از برخی موارد نامطبوع خود نیز رنج می برد. ماهیت غیرقابل پیش بینی موانع بازی و دشواری های مصنوعی باعث آسیب بیشتر از خوب می شوند و نتیجه آن محصولی است که فقط برای جلسات کوتاه مناسب است تا اینکه یک بازی عالی عالی باشد. این بازی جذاب را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک سکوبازی پیشنهاد می کنیم.

نکات مثبت

گیم پلی سرگرم کننده
طراحی بصری زیبا و ساده
مکانیک روان گیم پلی

نکات منفی

داستان بی سرو ته
موسیقی متن ضعیف
گرافیک بسیار ضعیف
باگ های ریز در مکانیک گیم پلی

امتیاز
امتیاز
گرافیک
5.0
داستان
5.5
گیم پلی
7.5
موسیقی
4.5
جزئیات

بازی Bloo Kid 2 عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های سکوبازی است. این بازی از طراحی 2 بعدی و پیکسلی برخوردار است و گیم پلی جذاب و چالش برانگیزی را ارائه می دهد.

5.6
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Trackline Express
14 می 2024
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.5

نقد و بررسی بازی Trackline Express

6.3

نقد و بررسی بازی Aery – Cyber City

6.6

نقد و بررسی بازی Composer World

6.3

نقد و بررسی بازی Blind Shot

6.5

نقد و بررسی بازی Warhammer 40,000: Dakka Squadron

8.9

نقد و بررسی بازی Flooded

7.8

نقد و بررسی بازی Golfinite

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved