نقد و بررسی Varenje

توسط parsjoy در 31 آگوست 2019

بازی مهیج و جذاب Varenje در سبک بازی های اکشن و اشیاء مخفی قرار دارد. این بازی توسط Play Cute طراحی و توسط JoyBits نیز منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های Microsoft Windows, Linux, macOS عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Varenje می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای ParsJoy همراه باشید.

Varenje عنوانی است که به سبک بازی های اشاره و کلیک ومعمایی طراخی شده است و دارای طراحی های بصری رنگارنگ زیبایی است. این بازی جذاب دنیایی از مینی بازی ها و معماها را در کنار هم قرار داده است که در نگاه اول به دلیل به دلیل طراحی های بصری رنگرنگ و چشم نوازش بنظر می رسد برای همه سنین مناسب است اما در پشت پرده ظاهر گول زننده رنگارنگ اش دارای مکانیک گیم پلی کمی تیره و عجیبی است.

در گیم پلی بازی Varenje بازیکن باید برای در یک از مراحل خاص نقاط مختلف را باید مرور کند و بایستی هر یک از برآمدگی ها و راز مخفی آن مراحل را برای پیشرفت در گیم پلی بازی پیدا کند که می توان آن را با جمع آوری موارد یا تکمیل پازل ها به راحتی بدست آورد.

در بازی Varenje هنر طراحی محیط بازی پر عمق و دارای جزئیات است و باعث می شود پیدا کردن آیتم ها به صورت تصادفی باشد. در گیم پلی بازی شما با کلیک بر روی ضفحه نمایش و نقطه مورد نظر می توانید متوجه شوید که برای تعامل با محیط نیاز به آیتم خاصی دارید یا خیر. بازیکن می تواند با استفاده از آیتم های جمع آوری شده به باز کردن منطقه جدید بپردازد و مواردی را که برای دستیابی آیتم های دیگر مورد نیاز است استفاده کند.

در گیم پلی بازی Varenje معماها و پازل های متعددی طراحی شده است . به طور کلی بازیکن باید در هر یک از مراحل بازی چندین نقطه مختلف را مورد بررسی قرار دهد و برای پیشرفت در بازی باید تمام بخش های موجود در هر مرحله را بررسی کند زیرا دارای آیتم های و معماهای مخفی است که به بازیکن کمک می کند داستان بازی را کامل کند. بازیکن می تواند با جمع آوری آیتم ها و تکمیل پازل ها و معماهای بازی در طول بازی پشیرفت کند و از داستان بازی پرده برداری کند.

بازی Varenje دارای ویژگی هایی است که به عنوان یک نوع سرگرم کننده از بازی ها برای همه سنین است. داستان بازی در حالی که کامل می شود عمدتا ناهماهنگ و دارای اشکالاتی با مکانیک گیم پلی است. کات سین های بازی به طور کلی معنی چندانی ندارند زیرا آنها از لحاظ روایات داستانی دارای کمبود هایی هستند.

بازی Varenje به دلیل طراحی های رنگارنگ خود بسیار چشم نواز و زیبا است. به طور کلی کات سین های بازی به گیم پلی بازی تعامل دارند. فیلم های نمایشی شامل شخصیت اصلی دیوانه است که در حال گفتگو با قاتلی است که شروع به کشتن مردم کرده است و همچنین گفتگو با آنها بازیکن را به دستاورد نهایی نزدیک می کند. مبارزات بازی یکی از مواردی است که بازیکن را به دستاوردها نزدیک می کند.

بازی Varenje عنوانی است که دارای پازل های متعدد و سبک بازی ماجراجویی اشاره و کلیک است و برای انجام آن نیاز به مهارت خاصی نیست و به طور کلی ساده و روان است. متاسفانه داستان بازی با اتمسفر آن ناهماهنگ است اما می تواند برای بازیکنان در هر سنی یک عنوان لذت بخش و سرگرم کننده باشد. زیرا این بازی عنوانی است که می تواند هر کسی به راحتی از آن لذت ببرد. این بازی جذاب را برای دوستداران سبک بازی های پازلی و فکری پیشنهاد می کنیم و می تواند برای ساعت ها گیم پلی سرگرم کننده ای در اختیار بازیکنان فراهم کند.

 

نکات مثبت

گیم پلی سرگرم کننده
طراحی های بصری زیبا و رنگارنگ
پازل های خلاقانه

نکات منفی

موسیقی متن و صداگذاری ضعیف
گرافیک نه چندان خوب
داستان مبهم و پیچیده

امتیاز
امتیاز
گرافیک
7.0
داستان
6.5
گیم پلی
7.5
موسیقی
6.0
جزئیات

بازی Varenje دارای طراحی های بصری زیبا و چشم گیری است اما متاسفانه در زمینه روایت داستانی موفقیتی نداشته است. همچنین این بازی در زمینه موسیقی متن و صداگذاری نیز عملکرد خوبی از خود نشان نداده است.

6.8
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Trackline Express
14 می 2024
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.5

نقد و بررسی بازی Trackline Express

6.3

نقد و بررسی بازی Aery – Cyber City

6.6

نقد و بررسی بازی Composer World

6.3

نقد و بررسی بازی Blind Shot

6.5

نقد و بررسی بازی Warhammer 40,000: Dakka Squadron

8.9

نقد و بررسی بازی Flooded

7.8

نقد و بررسی بازی Golfinite

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved