نقد و بررسی Attack On Titan 2: Final Battle

توسط parsjoy در 9 جولای 2019

امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Attack on Titan 2 رفتیم. این بازی توسط کمپانی Omega Force طراحی و توسط Koei Tecmo منتشر شده است. این بازی در ژانر بازی های اکشن و ماجراجویی قرار می گیرد و برای پلتفرم های Nintendo Switch, PlayStation , Xbox One, PlayStation Vita, Microsoft Windows منتشر شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی های رایانه ای Attack on Titan 2 می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای ParsJoy همراه باشید.

در این بازی (Attack on Titan 2) شما به عنوان شخصیتی که به صورت دلخواه و شخصی سازی کرده است به بازی می پردازید و بازی را شروع می کنید متاسفانه داستان قسمت اول و دوم بازی با هم در این بازی ترکیب شده است. و بازیکن در ساعت اول گیم پلی را مشغول انجام داستان قسمت اول است. که می تواند برای برای بازیکنان جدید بسیار راضی کننده باشد. بازیکن باید بعد از آموزش‌های لازم، شخصیت خود را طراحی کرده و در کنار شخصیت‌های اصلی با هرتایتانی که پیش روی قرار می‌گیرد، بجنگد و می تواند در طول این جنگ‌ها، روابط دوستانه خود را با این شخصیت‌ها افزایش داده تا هماهنگی بیشتری با ‌آن‌ها در طول نبردها داشته باشد. متاسفانه بازی Attack on Titan 2 از لحاظ شخصیت‌پردازی و روایت دیالوگ بسیار ضعیف عمل کرده است و بعد از مدتی خسته کننده به نظر می رسند.

شما در حالت کلی در بخش گیم پلی بازی Attack on Titan 2 باید به کشتن تایتان ها بپردازید. در گیم‌پلی بازی میتوانید به اکتشافات و ماجراجویی بپردازید و از روی ساختمان‌ها عبور کنید. برای از بین بردن تایتان ها می توانید یک ضربه عمیق به گردن و یا نخاع آنها بزنید با اینکه در جمله کار ساده ای است اما برای پیدا کردن یک فرصت برای انجام این کار مشکل به نظر می رسد.  مزیت کشتن تایتان ها این است که جوایزی را در بر دارد که می‌تواند از طریق آنها به ارتباط سلاح‌های خود بپردازید. سیستم ارتقا سلاح های بازی Attack on Titan 2 بسیار ساده است و دارای پیچیدگی های گوناگون نیست. تنها اشکالی که در گیم پلی بازی به چشم می‌آید تکراری بودن ماموریت های آن است.

موسیقی بازی Attack on Titan 2 عملکرد بسیار جذابی دارد به طوریکه با اتمسفر به روایت داستانی بازی کاملا تطابق دارد صداگذاری شخصیت ها آیتم های بازی بسیار جذاب انجام شده است و تمام حالات گیم پلی بازی را به بازیکنان منتقل پیدا میکند. اما متاسفانه صداگذاری شخصیت ها به زبان ژاپنی انجام شده است و می تواند نقطه ضعف آن باشد. بازی Attack on Titan 2 در طراحی عوامل محیطی و اتمسفر بازی خوبی عمل کرده است و تمام صحنه های بازی را به زیبایی به نمایش می گذارد.

این بازی (Attack on Titan 2) خوشبختانه از بخش آنلاین نیز پشتیبانی می کند که دارای دو حالت مختلف است. در حال تحول شما می توانید با دوستانتان به از بین بردن تایتان ها و دشمنان بازی بپردازید. در حالت دیگر نیز شما به صورت دو تیم چهار نفره در مقابل هم قرار می گیرید و به از بین بردن تایتان ها باید بپردازید و تیمی که بیشترین کشت آن را از آن خود داشته باشد برنده است. متاسفانه یک اشکالی که در این بخش دیده می شود این است که امتیاز برنده شدن برای تیمی می شود که ضربه پایانی را به تایتان ها بزند. خوشبختانه بازی Attack on Titan 2 از لحاظ سختی دارای سه درجه متفاوت است که گیم پلی چالش برانگیز و هیجان انگیزی را ایجاد می کنند.

بازی Attack on Titan 2 از یک بخش آموزشی نیز برخوردار است که می توانید با سایر افراد مختلف به صورت آنلاین و چند نفره تمرین کنید و قابلیت های مختص کاراکترهای بازی را افزایش دهید. گیم‌پلی بازی و همچنین باگ‌هایی که در طول بازی مشاهده می‌شود بسیار آزار دهنده است. از گیم‌پلی که بگذریم، بخش‌های دیگر از نظر یک طرفدار انیمه، نمره رضایت را می‌تواند دریافت کند. ا یکی از مهم ترین کارها برای افزایش سطح پیشرفت بازی این است که با کاراکترهای بازی Attack on Titan 2 تعامل داشته باشید و ماموریت‌های جانبی را انجام دهید که می تواند حتی رابطه ای صمیمی میان کاراکترهای بازی را عمیق تر کند. همچنین با ازبین بردن دشمنان را بازی می توانید با آیتم های کسب شده از جنازه های آنها به کسب امتیاز و ارتقاء تجهیزات خود بپردازید خوشبختانه بازی دارای طیف وسیعی از سلاح ها و آیتم های مختلف است.

بازی Attack on Titan 2 از لحاظ گرافیک دارای طراحی های هنری و پر جزئیاتی است و طراحی گرافیکی بی‌عیب و نقص است. بازی کاملا طبق انیمه طراحی شده است در زمینه موسیقی بازی نیز بسیار خوب عمل کرده است که و دارای صداگذاری های جذاب و متنوعی است. این بازی می تواند ساعت ها گیم پلی چالش برانگیز و سرگرم کننده ای را در اختیار کاربران قرار دهد. گیم پلی بازی Attack on Titan 2 که یکی از مهمترین نقاط قوت بازی دارای مکانیک های بسیار سرگرم کننده و جذاب است.

 

نکات مثبت

گیم پلی جذاب
داستان عالی
صداگذاری و موسیقی متن عالی

نکات منفی

باگ های ریز در گرافیک
تکراری بودن بخش داستانی اول بازی

امتیاز
امتیاز
گرافیک
8.0
داستان
8.0
گیم پلی
8.5
موسیقی
9.0
جزئیات

بازی Attack on Titan 2 دارای داستانی جذاب است و از گیم پلی سرگرم کننده و لذت بخشی برخوردار است که می تواند ساعتها برای بازیکن سرگرم کننده باشد.

8.4
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Blind Shot
10 آوریل 2024
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
6.3

نقد و بررسی بازی Blind Shot

6.5

نقد و بررسی بازی Warhammer 40,000: Dakka Squadron

8.9

نقد و بررسی بازی Flooded

7.8

نقد و بررسی بازی Golfinite

7.1

نقد و بررسی بازی The Smurfs: Colorful Stories

8.6

نقد و بررسی بازی The Pedestrian

7.3

نقد و بررسی بازی Dead Tomb

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved