نقد و بررسی بازی Tears of Avia

توسط Pars Joy در 10 ژانویه 2022

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Tears of Avia یک بازی خیلی جالب می باشد که      اما موارد خیلی بدی هم دارد و ما فکر می کنیم که این بازی به طور کلی با این که ایرادات زیادی هم دارد اما ارزش خرید هم دارد و در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره بازی Tears of Avia بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی Tears of Avia و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره بازی Tears of Avia آشنا شوید.

بازی Tears of Avia در تاریخ پانزدهم ماه اکتبر سال 2020 توسط استدیوهای بازی سازی و توسعه دهنده ی CooCooSqueaky Games و CooCooSqueaky Limited ساخته و توسعه داده شده و توسط کمپانی بازی سازی و توسعه دهنده و منتشر کننده ی معروف – ولی نه چندان محبوب! – PQube برای پلت فرم های Nintendo Switch, PlayStation 4, Microsoft Windows, Macintosh operating systems و Xbox One منتشر شده است. با این که منتشر کننده این بازی معمولا به ساخت بازی های بی کیفیت و تبلیغات زیاد فقط برای درآمد زایی شناخته شده است، اما به نظر می رسد که بازی Tears of Avia یک مورد استثنائی در کارهای این کمپانی است و حقیقتا بازی ضعیفی نیست. اگر می خواهید سریع تر به نقد و بررسی داستان بازی Tears of Avia برسیم، تا پاراگراف بعدی با ما همراه باشید.

بازی در یک دنیای بزرگ جای می گیرد که به علت جنگ و یک سری مشکلات دیگر یکی از بزرگ ترین کشورهای این دنیا تبدیل به دو شهر جداگانه شده است. یکی از این شهر ها، کاملا موافق خدا و عبادت و در کل دین و مذهب است و شهر دیگر هم به عنوان شهر یک سری شورشی بی دین و ایمان شناخته می شود! شما باید وظیفه فرماندهی گروهان ها و لشگرهای مختلف را در جنگی که بین این دو شهر همیشه در حال رخ دادن است را بر عهده بگیرید و در کنار این که استراتژی سازی می کنید تا بتوانید در جنگ پیروز شوید، راهی برای پایان دادن و ختم به خیر کردن این مشکل و جنگ طاقت فرسا بین این دو شهر پیدا کنید. بازی فضای خود را به خوبی توسعه داده است و در کل می توان گفت که خط داستانی خوبی دارد. المان های داستان هم به خوبی پیاده سازی شده اند و با این که شخصیت پردازی اندکی ضعیف است، اما به نظر ما برای یک بازی نقش آفرینی در حد بازی Tears of Avia خوب است. در کل ما به داستان بازی Tears of Avia نمره خوبی می دهیم و از آن راضی هستیم.

گرافیک بازی Tears of Avia همان طور که حدس زده اید همان سبک گرافیک کلاسیک ژاپنی و انیمه ای است البته این گرافیک بیشتر در انیمیشن ها و اسنیپت های مخصوص داستان دیده می شود و گرافیک کلی بازی حال و هوای سه بعدی دارد و رنگ پردازی و نورهای آن هم واقعا فوق العاده هستند. می توان گفت که گرافیک بازی Tears of Avia واقعا به خوبی بخش های مختلف داستان را پیاده سازی کرده است و دیگر برای متوجه شدن داستان بازی Tears of Avia لازم نیست خیلی از قوه تخیلتان استفاده کنید چون همه چیز به وضوح در گرافیک بازی به شما نشان داده می شود. ما به گرافیک بازی Tears of Avia نمره خوبی می دهیم. موسیقی بازی Tears of Avia ساندترک خیلی زیبایی دارد که متاسفانه به طور جدا برای خرید در دسترس نیست و باید بگوییم که جلوه های صوتی بازی هم واقعا حرفه ای و قوی هستند. صداگذاری های بازی فقط به زبان ژاپنی موجود می باشند و با این که خیلی از منتقدین این مسئله را نقطه ضعف می دانند، به نظر ما خیلی هم عالی است چون داستان اصلی مال کشور ژاپن است و تجربه صداگذاری هم باید به همان زبان باشد. در کل موسیقی بازی Tears of Avia از ما نمره خیلی خوبی خواهد گرفت.

گیم پلی بازی Tears of Avia از لحاظ فنی هیچ ایراد قابل توجهی ندارد و کنترل های آن هم نرم و روان هستند و با دستگاه های مختلف هم به خوبی سازگار می شود. خود سیستم گیم پلی هم به کاربر در چیدن استراتژی آزادی عمل زیادی می دهد و در کل ما نمره خوبی به گیم پلی بازی Tears of Avia می دهیم.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Tears of Avia رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی Tears of Avia یک بازی خیلی حرفه ای می باشد اما ما فکر می کنیم که بازی Tears of Avia در صورتی برای شما مناسب خواهد بود که شما  به داستان این بازی و ژانر نقش آفرینی ژاپنی علاقه داشته باشید. شما می توانید بازی Tears of Avia را با قیمت حدود پانزده دلار در وب سایت استیم خریداری کنید و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی Tears of Avia به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

ساندترک فوق العاده زیبا
گرافیک خلاقانه و با جزئیات بالا
گیم پلی حرفه ای و بدون باگ

نکات منفی

شخصیت پردازی اندکی ضعیف

امتیاز
امتیاز
گرافیک
10
داستان
8.5
گیم پلی
10
موسیقی
10
جزئیات

در بازی Tears of Avia گروه های مبارز را برای یک مبارزه ابدی بین دو شهر که زمانی یک کشور متحد را تشکیل می دادند، رهبری کنید.

9.6
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Haven Park
27 می 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
8.4

نقد و بررسی بازی Haven Park

9.4

نقد و بررسی بازی Fishing: North Atlantic

3.5

نقد و بررسی بازی Nemezis: Mysterious Journey III

6.5

نقد و بررسی orbit.industries

8.4

نقد و بررسی بازی 112 Operator

9.4

نقد و بررسی بازی Mystic Pillars: A Story-Based Puzzle Game

3.3

نقد و بررسی بازی Throw it! Animal Park

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved