نقد و بررسی بازی Tinker Racers

توسط Pars Joy در 6 آوریل 2022

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Tinker Racers یک بازی خیلی جالب می باشد که موضوع حقیقتا جذابی دارد اما موارد خیلی بدی هم دارد و ما فکر می کنیم که این بازی به طور کلی با این که ایرادات زیادی هم دارد اما ارزش خرید هم دارد و در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره این بازی به طور دقیق بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی ای که امروز برای شما دوستان عزیز در این مطلب انتخاب کرده ایم و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره این بازی آشنا شوید.

اگر شما در کودکی جزو آن دسته بچه هایی بودید که همه فضای خانه از میز ناهار خوری گرفته تا فرش و کابینت را تبدیل به پیست ماشین سواری خودتان و دوستانتان می کردید، این بازی بهترین انتخاب برای شماست. در بازی ای که امروز برای نقد و بررسی انتخاب کرده ایم، شما در یک پیست ماشین سواری که در قسمت های مختلف خانه قرار دارد با ماشین های اسباب بازی مسابقه می دهید. همان طور که میبینید ایده کلی این بازی خیلی جذاب می باشد و با این که بازی داستان خاصی ندارد و ما این مورد را یک نقطه ضعف می دانیم، ولی در کل می توان گفت که از لحاظ توسعه موضوع اصلی اش خوب عمل کرده است. داستان این بازی از ما نمره متوسط رو به بالایی می گیرد.

گرافیک بازی امروزمان آرت استایل سه بعدی جذابی دارد ولی انیمیشن هایی که در گرافیک بازی به کار گرفته شده اند خیلی حرفه ای نیستند اما خب باید گفت که در کل طراحی بازی از نظر بصری مخاطب را راضی می کند و شما می توانید تجربه خوبی داشته باشید و قابلیت شخصی سازی هم در گرافیک بازی موجود است اما خب انیمیشن های ضعیف بازی اندکی از نمره خوب ما به بخش گرافیک کم می کنند. موسیقی بازی ساندترک بسیار زیبایی دارد که در کمال تعجب با قیمت بسیار کم حدود یک دلار به فروش می رسد اما این قیمت پایین قطعا نشان دهنده ضعف موسیقی بازی نیست و ما به این بخش از بازی امروز پارس جوی نمره خوبی خواهیم داد.

با این که اصل بازی تک نفره است اما گیم پلی بازی یک سری امکاناتی برای بازی دو نفره و PvP به صورت محلی در اختیار مخاطب قرار می دهد که شایان توجه هستند. از لحاظ فنی هم باید گفت که این بازی ایراد قابل توجهی ندارد و خیلی تمیز ساخته شده است. سیستم کلی گیم پلی قطعا شما را درگیر فضای بازی می کند و تجربه ی مسابقه ی اکشن خوبی را خواهید داشت و کنترل ها هم نرم و روان هستند و در کل گیم پلی این بازی از ما نمره بالایی می گیرد.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Tinker Racers رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی Tinker Racers یک بازی خیلی حرفه ای می باشد اما ما فکر می کنیم که این بازی در صورتی برای شما مناسب خواهد بود که شما خیلی دنبال داستان و خط داستانی قوی و توسعه یافته در بازی نباشید و صرفا بخواهید از یک بازی اکشن و مسابقه ای لذت ببرید. با این حال ما فکر می کنیم بازی موضوع کلی جالبی هم دارد و از لحاظ داستان خیلی هم خالی نیست و به همین دلیل هم این بازی قطعا پیشنهاد ما به شما خواهد بود. شما می توانید بازی Tinker Racers را با قیمت حدود پنج دلار در وب سایت استیم خریداری کنید و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی مذکور به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

گیم پلی فوق العاده جذاب و درگیر کننده
موسیقی زیبا و حرفه ای

نکات منفی

نداشتن خط داستانی مشخص و نبود المان های داستانی در بازی
انیمیشن های ضعیف در گرافیک

امتیاز
امتیاز
گرافیک
7.0
داستان
6.0
گیم پلی
10
موسیقی
10
جزئیات

بازی Tinker Racers تجربه ماشین بازی در فضای خانه را که معمولا با اعتراضات زیادی از طرف والدین کودکان روبرو می شود را با ارائه یک گیم پلی حرفه ای و جذاب برای شما تداعی می کند.

8.3
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
پست های جدید پارس جوی

عناوین رایگان بعدی فروشگاه اپیک گیمز مشخص شدند

نقدها و نمرات Cuphead: The Delicious Last Course منتشر شدند

شرکت کنترل کیفی بازی Cyberpunk 2077 به اتهامات پاسخ داد

رئیس ایکس باکس: Bethesda دیگر از فشار کاری رنج نمی‌برد

9.1

نقد و بررسی بازی Best Month Ever!

2.0

نقد و بررسی بازی Ice Cream Surfer

9.5

نقد و بررسی بازی Rise of the Third Power

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved