نقد و بررسی بازی Skeletal Avenger

توسط Pars Joy در 16 ژانویه 2022

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Skeletal Avenger یک بازی خیلی جالب می باشد که داستان خلاقانه ای دارد و می توان گفت از این لحاظ کار جدیدی را در بین بازی های ژانر خودش انجام داده است. صحبت از ژانر شد، بهتر است بدانید که این بازی در ژانر hack’n’slash roguelite منتشر شده است و این ژانر در کل خیلی فراموش شده و قدیمی می باشد و بیشتر بازی های این ژانر را ما در دهه هشتاد میلادی می توانستیم تجربه کنیم اما خب بازی مورد نظر امروز پارس جوی یک نو آوری در این زمینه است. اما موارد خیلی بدی هم دارد و ما فکر می کنیم که این بازی به طور کلی با این که ایرادات زیادی هم دارد اما ارزش خرید هم دارد و در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره بازی Skeletal Avenger بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با ساختار و ویژگی های مثبت و منفی کلی این بازی و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره این بازی جدید و جالب که خیلی هم سر و صدا کرده است آشنا شوید.

در این بازی همان طور که گفتیم شما با داستان خلاقانه و جدیدی مواجه خواهید شد. معمولا ما زنده شدن مردگان را به زامبی ها مرتبط می کنیم اما در بازی امروز مان اینطور نیست و باید بگوییم که در این بازی شما باید اسکلت های مردگان را مدیریت کنید و آن ها را هدایت کنید تا بتوانند از کسانی که باعث مرگشان شده اند انتقام بگیرند! همان طور که می بینید موضوع بازی واقعا جدید و خلاقانه است و با این که شخصیت های بازی نقش کم تری از شما در داستان دارند، اما هر کدام خط داستانی خودشان را دارند و شخصیت پردازی قوی و حرفه ای را می توان در داستان این بازی مشاهده کرد. همه این موارد به وضوح باعث می شوند که داستان این بازی از ما نمره خوبی بگیرد.

گرافیک این بازی یک گرافیک سه بعدی و زیبا دارد که در کل اصلا نمی توانید بگویید سرسری بوده و از تک تک جزئیات این بازی در طراحی صحنه ها و شخصیت ها می توان نتیجه گرفت که طراحان این بازی زمان خیلی زیادی را صرف گرافیک و آرت استایل کلی بازی کرده اند. هم چنین شخصیت های بازی هم بر خلاف اکثر بازی های کوچک مبارزه ای در طراحی با هم خیلی تفاوت دارند و ما همه این موارد را نقاط مثبت این بازی حساب می کنیم. گرافیک بازی مذکور، همان طور که انتظار می رود از ما نمره خوبی خواهد گرفت. بازی هم چنین موسیقی خیلی خوب و جالبی دارد و به نظر ما ساندترک کلی بازی واقعا جذاب است. صداگذاری های بازی میزان کمی دارند اما خوب و حرفه ای انجام شده اند و جلوه های صوتی بازی هم جالب هستند. در کل موسیقی این بازی هم مانند بخش های قبلی آن از ما نمره خوبی می گیرد.

خب دیگر وقت نقد و بررسی گیم پلی بازی است و اگر بخواهیم سیستم مبارزه این بازی را در یک کلمه توصیف کنیم، چیزی به جز فوق العاده به ذهنمان نمی رسد. دلیل این مسئله هم بیشتر مکانیک و کنترل های حرفه ای بازی و در مرحله دوم هم نداشتن هیچ ایراد فنی قابل توجهی می باشد.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Skeletal Avenger رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی ای که امروز نقد و بررسی کردیم یک بازی خیلی حرفه ای می باشد اما ما فکر می کنیم که این بازی به طور کلی در صورتی برای شما مناسب خواهد بود که شما از طرفداران این ژانر باشید چون همان طور که در بند مقدمه هم گفتیم، بازی مورد نظر در کل ژانر قدیمی ای را انتخاب کرده است و با این که همه مکانیک و گرافیک های بازی جدید و مدرن هستند و خود بازی قدیمی نیست اما ممکن است به این علت که این ژانر تقریبا ناشناخته می باشد، شما خیلی از آن لذت نبرید. در هر حال شما می توانید این بازی زیبا را با قیمت حدود هفده دلار در وب سایت استیم خریداری کنید و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی Skeletal Avenger به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

گرافیک جذاب
گیم پلی حرفه ای بدون باگ و با کنترل های عالی
موسیقی زمینه زیبا

نکات منفی

ندارد!

امتیاز
امتیاز
گرافیک
10
داستان
10
گیم پلی
10
موسیقی
10
جزئیات

در بازی Skeletal Avenger به اسکلت های مردگان کمک کنید تا انتقام مرگشان را بگیرند و ناکام به قبر برنگردند!

10
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Haven Park
27 می 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
8.4

نقد و بررسی بازی Haven Park

9.4

نقد و بررسی بازی Fishing: North Atlantic

3.5

نقد و بررسی بازی Nemezis: Mysterious Journey III

6.5

نقد و بررسی orbit.industries

8.4

نقد و بررسی بازی 112 Operator

9.4

نقد و بررسی بازی Mystic Pillars: A Story-Based Puzzle Game

3.3

نقد و بررسی بازی Throw it! Animal Park

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved