نقد و بررسی بازی The Amazing American Circus

توسط Pars Joy در 2 دسامبر 2021

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی The Amazing American Circus یک بازی خیلی جالب می باشد که البته یک سری ایرادات جزئی ای هم دارد اما ما فکر می کنیم شما از آن لذت خواهید برد. چون بازی The Amazing American Circus در واقع روی یک سیرک تمرکز می کند و مطمئنا شما هم در کودکی خیلی دلتان می خواسته که به یک سیرک بروید اما به دلایلی نتوانسته اید و سیرک های آمریکایی همیشه یک زیبایی خاصی در چشم مردم دنیا داشته اند و بازی The Amazing American Circus هم همین را به شما نشان می دهد  اما موارد خیلی بدی هم دارد و ما فکر می کنیم که این بازی به طور کلی با این که ایرادات زیادی هم دارد اما ارزش خرید هم دارد و در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره بازی The Amazing American Circus بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی The Amazing American Circus و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره بازی The Amazing American Circus آشنا شوید.

بازی The Amazing American Circus داستان تقریبا معمولی ای دارد. در این بازی شما باید به عنوان عضو یک سیرک آمریکایی نقش بازی کنید و به مقصدهای مختلف بروید که بتوانید در آن جا برنامه اجرا کنید. به طور کلی به نظر ما بازی The Amazing American Circus داستان خیلی حرفه ای ندارد اما چون فضای سیرک خیلی حرفه ای طراحی شده است، ما به داستان بازی The Amazing American Circus نمره تقریبا خوبی می دهیم.

گرافیک بازی The Amazing American Circus یک گرافیک واقعا ضعیف می باشد. گرافیک این بازی خیلی جاها واقعا بدون هدف طراحی شده است و ما فکر می کنیم که طراحان بازی فقط خواسته اند از زیر کارشان در بروند. هم چنین امکان شخصی سازی خیلی کمی وجود دارد و خود شخصیت ها و فضای سیرک هم اصلا خوب طراحی نشده اند. ما فکر می کنیم که گرافیک بازی The Amazing American Circus فقط در بخش رابط کاربری خوب عمل کرده است و متاسفانه یک رابط کاربری خوب برای این که ما را قانع کند به گرافیک بازی The Amazing American Circus نمره خوبی بدهیم کافی نیست و بازی The Amazing American Circus در بخش گرافیکش از ما نمره بدی می گیرد. موسیقی بازی The Amazing American Circus البته خیلی جالب است و صدا گذاری ها هم خیلی خوب و حرفه ای انجام شده اند. اصلا یکی از دلایلی که داستان بازی The Amazing American Circus از ما نمره بدی نگرفت دیالوگ های آن بودند و صداگذاری بازی The Amazing American Circus هم دیالوگ ها را به خوبی نمایش می دهد. موسیقی بازی The Amazing American Circus از ما نمره خوبی می گیرد.

گیم پلی بازی The Amazing American Circus که آخرین بخش نقد و بررسی امروز ما می باشد، به طور کلی یک گیم پلی کند می باشد. احتمالا در بازی The Amazing American Circus حوصله تان در حین اجراهای گروه واقعا سر خواهد رفت. به همین دلیل است که ما فکر می کنیم شما باید برای بازی The Amazing American Circus واقعا به سیرک و اجراهای آن علاقه داشته باشید. با این حال گرافیک بازی The Amazing American Circus ایراد خاصی ندارد و ما هم می توانیم نمره خوبی به آن بدهیم.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی The Amazing American Circus رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی The Amazing American Circus یک بازی خیلی حرفه ای می باشد اما ما فکر می کنیم که بازی The Amazing American Circus در صورتی برای شما مناسب خواهد بود که شما از موضوع این بازی لذت ببرید و بتوانید گرافیک تقریبا ضعیف بازی The Amazing American Circus را تحمل کنید. شما می توانید بازی The Amazing American Circus را با قیمت حدود بیست دلار در وب سایت استیم خریداری کنید و بازی The Amazing American Circus بیش از شصت عدد دست آورد استیم هم دارد که در بازی The Amazing American Circus به راحتی به دست می آیند و لازم نیست مثل خیلی از بازی ها برای گرفتن دست آورد هایتان خودتان را آزار دهید و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی The Amazing American Circus به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

گیم پلی خوب و حرفه ای
موسیقی زیبا

نکات منفی

گرافیک خیلی ضعیف
داستان نه چندان جالب

همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی Clea 2
24 ژانویه 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.8

نقد و بررسی Clea 2

4.5

نقد و بررسی Unblock Brick

6.0

نقد و بررسی Skyland Rush: Air Raid Attack

9.3

نقد و بررسی Retro Machina

3.8

نقد و بررسی بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins

10

نقد و بررسی بازی Skeletal Avenger

7.8

نقد و بررسی Sunblaze

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved