نقد و برسی Pack Master

توسط Pars Joy در 29 جولای 2021

برخی افراد هستند که از یک بازی ویدیویی تنها انتظار دارند تا در اتوبوس یا مترو آن ها را سرگرم کند و Pack Master یکی از آن بازی هاییست که دقیقا مناسب این جور موقعیت هاست. با نقد و برسی این بازی پازل همراه وبسایت پارس جوی باشید تا با هم به نقاط مثبت و منفی بازی بپردازیم و با بازی بیشتر آشنا بشیم.

در بازی تقریبا چیزی به اسم داستان وجود ندارد و شما صرفا به عنوان یک مسافر به کشور های مختلف سفر می کنید و برای سفر به هر یک از این کشور ها چمدان مخصوصی در اختیار شما قرار داده می شود که باید بسته به ظاهر و مقدار فضایش در آن اشیاء را قرار دهید و گیم پلی بازی هم وابسته به همین مکانیزم است.

در ابتدای بازی چمدان های بزرگ با اشیاء کوچک در اختیار شما قرار داده می شود و پر کردن و چینش این وسایل در ابتدا آسان نیست ، اما به مرور زمان این اتفاق برعکس می شود و به شما اشیاء بزرگ و چمدان ها کوچک داده می شود و حسابی باید فکر کنید تا بتوانید مراحل انتهایی بازی را حل کنید.

بازی بیش از ۲۰۰ مرحله دارد و از نظر تعداد مرحله تجربه ای قابل قبول است و تنهای مشکلش این است که احتمالا بعد از حدود ۱۰۰ مرحله از بازی دیگر بازی آن جذابیت قدیمی را ندارد و کم کم محیط و فضای بازی و گیم پلی آن برای گیمر تکراری ظاهر می شود و این مسئله هم باعث می شود که از ارزش تکرار بازی کاسته شود و هم از ارزش تجربه ی آن.

در بازی یک بخش چند نفره هم وجود دارد به صورتی که تصویر به تعداد بازی کن ها تقسیم می شود و به هر کس یک چمدان و تعداد اشیاء برابر و یک شکلی داده می شود. حال هر کس که سریع تر بتواند چمدانش را ببندد برنده ی بازیست. در ابتدا این بخش بسیار جذاب ظاهر می شود ولی پس از مدتی به سرنوشت بخش مرحله ای بازی یعنی تکرار تبدیل می شود.

گیم پلی بازی به طور کلی آرامش بخش است و به خصوص در وسایل حمل و نقل عمومی می تواند شما را تا رسیدن به مقصد سرگرم نگه دارد اما این بازی در طولانی مدت توانایی نگه داشتن شما را ندارد و خیلی زود تکراری می شود و نمی توانید خیلی به آن دل ببندید.

ظاهر و گرافیک بصری بازی ساده است و با این وجود رنگ بندی بازی به خوبی انجام شده است و محیط کلی آن تمی آرامش بخش دارد و می تواند رفع استرس کند. موسیقی بازی نیز ساده است و در بازی چندان نقشی ندارد ولی با حال و هوای بازی جور در می آید و گوش کردن به آن در طی حل کردن معما های بازی لذت بخش است.

بازی تنها بر روی پلتفورم های نینتندو سوییچ ، گوشی های هوشمند با سیستم عامل اندروید و ios عرضه شده است و برای دیگر پلتفورم ها در دسترس نمی باشد و تاریخ عرضه ی آن آوریل سال ۲۰۱۹ می باشد.

به طور کلی بازی Pack Master  یک تجربه ی یک بار مصرف است که پس از مدتی آن را فراموش خواهید کرد و برای تجربه ی یکی دو روزه مناسب است. بازی به طور عجیبی برای کنسول نینتندو سوییچ ۵ دلار قیمت دارد و برای موبایل های همراه رایگان است و دلیلی وجود ندارد که ۵ دلار برای این بازی هزینه کنید و بازی تنها به عنوان یک عنوان موبایلی قابل قبول است.

اگر هم بازی رو برای تلفن شخصیتون تهیه کنید بعد از طی کردن یک سری از مراحل بازی با موج شدیدی از تبلیغات درون برنامه ای مواجه خواهید شد که به شما فرصت رفتن به مرحله ی بعد را نمی دهند ، اما می توانید با قطع کردن اتصال خودتون با اینترنت با این موضوع مقابله کنید.

در کل اگر از طرفداران بازی های پازل هستید ، Pack master ساخته ی استودیوی بازی سازی lion studios می تواند شما را تا مدتی سرگرم کند اما به آن به چشم یک تجربه ی طولانی مدت نگاه نکنید چرا که ناامید خواهید شد.از این که با نقد و برسی این بازی کوتاه همراه پارس چوی بودید سپاسگزاریم و امیدواریم تا از این نقد و برسی لذت برده باشید.

نکات مثبت

گیم پلی سرگرم کننده
سادگی بازی
رایگان بودن در پلتفورم موبایل

نکات منفی

تکراری شدن بازی
تبلیغات بیش از حد
پولی بودن آن برای سوییچ

امتیاز
امتیاز
گرافیک
7.0
گیم پلی
7.5
موسیقی
6.0
جزئیات

Pack Master یک بازی یک بار مصرف است ولی تجربه ایست که می تواند تا مدتی حداقل تا رسیدن مترو به محل کارتان شما را سرگرم نگه دارد و بد نیست اگر بازی را یک بار هم که شده امتحان کنید.

6.8
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و برسی Black Book
20 سپتامبر 2021
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
8.1

نقد و برسی Black Book

3.7

نقد و برسی World Soccer Strikers ’91

6.8

نقد و بررسی May’s Mysteries: The Secret of Dragonville

8.0

نقد و بررسی Kitaria Fables

9.7

نقد و بررسی بازی Marble Duel

8.0

نقد و بررسی Recompile

6.5

نقد و بررسی From Earth To Heaven

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved