نقد و بررسی HALF DEAD

توسط parsjoy در 7 جولای 2020

سلام به دوستان و همراهان عزیز و دوست داشتنی وب سایت Pars Joy امروز در این مقاله همراه شما دوستان عزیز هستیم تا با همراهی شما بازی جذاب و اکشن HALF DEAD را مورد نقد و بررسی قرار بدیم پس با ما در این مقاله همراه باشید.

این بازی در تاریخ 1 آگوست 2016 به دست شرکت Room710Games ساخته و طراحی شد و سپس به دست همین شرکت به بازار عرصه و منتشر شد ، این بازی برای پلتفرم Steam و PC در دسترس و قابل خریداری است و تا کنون برای هیچ پلتفرنم دیگری در دسترس نیست.

کلیت بازی در آینده می گذرد و به گونه ای است که شما یک شرکت کننده ی خوش شانس هستید و با چندین شرکت کننده ی دیگر در یک بازی پر پیچ و خم  حضور دارید ، شما در واقعیت خوش شانس نیستید و در یک تله گیر افتاده اید، سر تا سر بازی پر از تله های مرگبار و خطراتی است که جان شما را تهدید می کند ، بازی بیشتر یک بازی پازلی و معمایی اول شخص است که شما را وادار می کند که برای زندگیتان بجنگید محیطی که بازی در آن برگذار می شود شبیه سفینه ای است که با بیگانگان ایزوله شده است و تنها راه برای فرار کردن از دست هیولا های موجود اطرافتان حل کردن معما های موجود در بازی است.

در گیم پلی بازی شما متوجه میشوید که همه چیز ساده و آسان است و کنترل ها بسیار خوب و ساده هستند اما با پیشروی در بازی شما بیشتر متوجه پیچ و خم بازی می شوید و باید خیلی حواستان را جمع کنید چرا که در بازی تله هایی وجود دارد که شما باید مواظب آن ها باشید این تله ها شامل در و اتاق ها هستند ، حالا این تله ها ببه چه صورتی عمل می کنند ؟ به این صورت که شما وارد یک اتاق می شوید تا به جست و جو و کاوش مشغول شوید ، ممکن است در آن اتاق چیزی پیدا نکنید و جایی باشد که هیولا ها در کمین شما هستند و یا در یک اتاق را باز کنید ، وارد آن شوید و در بر روی شما قفل شود و شما گیر می افتید و در تله می افتید.

با پیش روی در گیم پلی و آزمون و خطا های در بازی یک نقشه در پایین صفحه برای شما ظاهر خواهد شد و در آن نقشه به شما نشان داده می شود که چه اتاق هایی در نزدیکی شما است ، کدامشان تله است و کدامشان معمای حل نشده در خود دارد ، بلاخره در این قسمت از بازی است که همه چیز به سرعت معقولی خواهد رسید و به شما در ادامه دادن بازی کمک خواهد کرد.

خوش بختانه بازی دارای چندین حالت گیم پلی متفاوت است که به شما اجازه می دهد در سبکی که به آن علاقه دارید بازی کنید ، خب حالا این حات ها چگونه اند ، در بازی یک حالتی وجود دارد که صرفا باید از پیچ و تاب های گیم پلی سالم بیرون بیایید و بازی را به پایان برسانید ، حالت دیگر بازی این است که همه چیز به صورت زمانی در می آید و شما باید سعی کنید در یک زمان مشخص چالش ها و معما ها را به درستی پشت سر بگذارید و چندین حالت دیگر که من به شخصه فکر می کنم که بازی در حالت زمانی بسیار سخت و چالش بر انگیز می شود و اگر قصد دارید غیر از حالت اصلی بازی کنید این گزینه را آخر از همه امتحان کنید.

گرافیک بازی نسبت به بازی هاییکه در سال 2016 منتشر شده اند تا حد زیادی قابل قبول و خوب است ، تصاویر به خوبی و البته با جزئیات بالا طراحی شده اند که من از دیدن آن ها لذت می بردم ، سفینه ای که در آن بازی برگذار می شد بسیار خوب طراحی شده بود به گونه ای که شما حس می کردید در سفینه ای بسیار بزرگ قرار دارید ، در طراحی سفینه در اکثر قسمت ها از چراغ های نئونی و سیم ها و کابل های بزرگ برای طراحی استفاده کرده اند که سفینه را بسیار واقعی کرده است.

موسقی بازی بسیار جالب طراحی شده چرا که بازی بسیار پر پیچ و خم و پیچیده طراحی شده و سازنده های بازی نیز از موسیقی های مرموز و عجیب استفاده کرده اند که بازی را بسیار جالب تر و مرموز تر کرده است ، موسیقی و فرود و فراز بازی اوج می گیرد و تجربه ای قوی تر را برای شما رقم می زند.

نکات مثبت

مکانیک و پیچ و خم جالب در گیم پلی
وجود چندین حالت مختلف در گیم پلی

نکات منفی

برخی از جلوه های بصری پرنگ است و قابل تشخیص نیست
موسیقی تکراری است

امتیاز
امتیاز
گرافیک
6.0
داستان
7.0
گیم پلی
8.0
موسیقی
6.0
جزئیات

بازی HALF DEAD یک بازی تخیلی و اکشن است که در یک سفینه ی فضایی روایت می شود ، شما و چندین نفر دیگر همراه هیولا هایی در این سفینه وجود دارید که جان شما را به خطر می اندازد و سعی بر این دارید از آن سفینه خلاص شوید به دلیل این که بازی دارای چندین حالت برای گیم پلی است این بازی ارزش خرید و تکرار را دارد.

6.8
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Haven Park
27 می 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
8.4

نقد و بررسی بازی Haven Park

9.4

نقد و بررسی بازی Fishing: North Atlantic

3.5

نقد و بررسی بازی Nemezis: Mysterious Journey III

6.5

نقد و بررسی orbit.industries

8.4

نقد و بررسی بازی 112 Operator

9.4

نقد و بررسی بازی Mystic Pillars: A Story-Based Puzzle Game

3.3

نقد و بررسی بازی Throw it! Animal Park

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved