نقد و بررسی بازی Devil Slayer Raksasi

توسط Pars Joy در 25 اکتبر 2021

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. قبل از این که سراغ نقد و بررسی مان برویم بهتر است به شما هشدار محتوا بدهیم که این بازی ممکن است حاوی محتوایی باشد که برای همه سنین یا برای مشاهده در محل های عمومی مناسب نباشد: خشونت مکر، خون و محتوای عمومی مناسب برای بزرگسالان در این بازی مشاهده می شوند. خب بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Devil Slayer Raksasi یک بازی چینی Roguelike و مبارزه ای و ماجراجویی است که به طور کلی ما فکر می کنیم بازی خیلی خوب و حرفه ای است و از همین الان هم اعلام می کنیم که در پایان نقد و بررسی نمره خوبی به این بازی خواهیم داد بازی Devil Slayer Raksasi به طور اصلی در سال 2019 منتشر شده است ولی به تازگی در سال 2021 یک آپدیت جدید بر روی این بازی انجام شده است که به همین دلیل هم ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره بازی Devil Slayer Raksasi بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی Devil Slayer Raksasi و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره بازی Devil Slayer Raksasi آشنا شوید.

بازی Devil Slayer Raksasi در تاریخ دوازدهم ماه نوامبر سال 2019 توسط کمپانی بازی سازی، توسعه دهنده و منتشر کننده ی indienova برای پلت فرم های PlayStation 4, Microsoft Windows و Nintendo Switch منتشر شده است. خب دیگر بهتر است به نقد و بررسی بخش اول این بازی یعنی داستان بازی Devil Slayer Raksasi بپردازیم.

داستان بازی Devil Slayer Raksasi درباره هفت زن قهرمان و بسیار قوی است که هر کدام داستان و سرگذشت خودشان را دارند و سلاح های هر کدام از آن ها هم متفاوت است. شخصیت پردازی بازی Devil Slayer Raksasi هم بسیار قوی است. بازی Devil Slayer Raksasi دیالوگ های قوی و ترجمه خوبی هم از چینی به انگلیسی دارد که همه این ها باعث می شود ما به داستان بازی Devil Slayer Raksasi نمره خوبی بدهیم.

گرافیک بازی Devil Slayer Raksasi یک گرافیک طراحی شده با دست است که واقعا حرفه ای و چشم نواز است و از لحاظ جزئیات هم حتی بهتر از گرافیک های کامپیوتری عمل می کند. ما به گرافیک بازی Devil Slayer Raksasi نمره خوبی می دهیم و از آن راضی هستیم. مورد بعدی نقد و بررسی مان مربوط به موسیقی بازی Devil Slayer Raksasi می باشد. موسیقی بازی به خودی خود خیلی خوب است اما هیچ صدا گذاری ای در بازی دیده نمی شود و با این که دیالوگ های بازی خیلی حرفه ای و خوب هستند اما متاسفانه نمی توانیم آن ها را بشنویم و با این که این موضوع به خودی خود باعث نمی شود بازی Devil Slayer Raksasi تبدیل به بازی ضعیفی شود، اما حقیقتا یک نقطه ضعف است و باعث می شود ما نتوانیم نمره خیلی خوبی به موسیقی بازی Devil Slayer Raksasi بدهیم.

گیم پلی بازی Devil Slayer Raksasi هم در کنار داستان فوق العاده و گرافیک زیبای آن مانند الماس می درخشد. کنترل ها روان و راحت هستند و مهم ترین بخش این بازی یعنی مبارزه هم به طرز خیلی فوق العاده ای عمل می کند. تقریبا همه باگ های بازی در این آپدیت جدید بر طرف شده اند. به همین دلیل شما می توانید یک تجربه فوق العاده از یک بازی Roguelike در بازی Devil Slayer Raksasi داشته باشید و این مسئله باعث می شود که ما به گیم پلی بازی Devil Slayer Raksasi نمره خوبی بدهیم.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Devil Slayer Raksasi رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی Devil Slayer Raksasi با توجه به مطالبی که در نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم، قطعا ارزش خرید دارد البته اگر شما در یک بازی بیشتر به گیم پلی اهمیت می دهید. بازی Devil Slayer Raksasi با قیمت کمتر از پانزده دلار در وب سایت استیم به همراه حدود هشتاد دست آورد استیم به فروش می رسد و باید بگوییم که بازی Devil Slayer Raksasi برنده جایزه ی بهترین بازی مستقل در چین در سال 2019 هم شده است و به طور کلی ما این بازی را به شما توصیه می کنیم و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی Devil Slayer Raksasi به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

گرافیک فوق العاده
داستان قوی و عمیق
گیم پلی حرفه ای

نکات منفی

نبودن ویس اکتینگ و صداگذاری

امتیاز
امتیاز
گرافیک
10
داستان
10
گیم پلی
10
موسیقی
8.2
جزئیات

یک بازی Roguelike چینی با گرافیک دست ساز و گیم پلی حرفه ای! در Devil Slayer Raksasi همراه با هفت قهرمان قوی با بک استوری های فوق العاده مبارزه کنید!

9.6
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers
3 دسامبر 2021
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.7

نقد و بررسی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers

5.8

نقد و بررسی بازی Eagle Island Twist

نقد و بررسی بازی The Amazing American Circus

9.3

نقد و بررسی بازی THE GAME OF LIFE 2

9.5

نقد و بررسی بازی Danger Scavenger

7.0

نقد و بررسی Fire Tonight

6.7

نقد و بررسی بازی Toy Soldiers HD

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved