نقد و برسی Cymatically Muffed

توسط Pars Joy در 22 اکتبر 2021

با سلام خدمت کاربران گرامی وبسایت parsjoy. امروز با نقد و برسی یک بازی جدید در خدمت شما هستیم. این بازی در سبک شوتر ایزومتریک ساخته شده است و اگر دوست دارید که برای مدتی به همراه خانواده و یا دوستانتان به انجام یک بازی جذاب چند نفره بپردازید پیشنهاد می کنیم نقد و برسی این بازی را از دست ندهید.

بازی امروز Cymatically Muffed نام دارد. اثری که استودیویوی بازی سازی Kelsam وظیفه ی ساخت آن را برعهده گرفته است و خود این استودیو نیز به عنوان ناشر بازی فعالیت کرده است و می توان آن را یک استودیوی تازه کار نامید که Cymatically Muffed دومین تجربه ی آن ها در بازی سازی می باشد.

این بازی در تاریخ سوم جوئن سال 2021 عرضه شده است و اگر دوست دارید که بازی را تهیه کنید باید با پرداخت 10 دلار در یکی از فروشگاه های پلتفورم های Microsoft Windows, Linux, macOS, Xbox One اقدام به خرید بازی کنید. خب با هم برویم تا ببینیم که داستان بازی چه می باشد و آیا می توان آن را یک بازی هیجان انگیز دانست یا خیر. با نقد و برسی این بازی همراه وبسایت Parsjoy باشید.

داستان بازی هیچ عمقی ندارد و عملا نمی تواند تا انتها شما را درگیر بازی کند. داستان بازی به خودی خود بسیار بد نوشته شده است و از طرفی روایت کمیک گونه ی آن مخاطب را وادار به خواندن جملات خسته کننده می کند و در نهایت باید گفت که این بخش از بازی عملا یک شکست بزرگ محسوب می شود.

از داستان بازی و مشکلات ریز و درشتش که بگذریم وارد بخش گیم پلی بازی می شویم که اوضاع بسیار بهتر می باشد و به معنای واقعی کلمه یک اثر هیجان انگیز و جالب را شاهد هستیم. البته باید گفت که مراحل داستانی بازی به هیچ وجه جالب نیستند و ما هم بازی را در بخش چند نفره برسی خواهیم کرد.

شما می توانید به همراه 7 نفر دیگر وارد محیط های بازی شوید. مود های بازی تنوع بسیار بالایی دارند و از دث مچ گرفته تا مسابقه پرچم را در بازی شاهد هستیم و یک شوتر واقعی را می توانید در این بازی تجربه کنید و با توجه به سلاح های بسیار جالب بازی مطمئن هستم که از این بخش از بازی لذت خواهید برد.

به بخش گرافیک بازی می رسیم جایی که حرف های زیادی برای گفتن وجود دارد. درست است که بازی استایل هنری خودش را دارد و این از نظر ما مورد احترام می باشد ولی این استایل هنری نمی تواند برای همه جذاب واقعی شود و بسیار سلیقه ای کار شده است. قبول دارم که ظاهر بازی جالب و ساده می باشد ولی حداقل نمی توان آن را عالی خطاب کرد و در حد خوب باقی می ماند.

از نظر گرافیک فنی اما بازی ضعف دارد و کیفیت آیتم های بازی در حد یک بازی فلش آنلاین می باشد که به هیچ عنوان قابل قبول نیست و سازندگان بازی باید در این مورد فکری می اندیشیدند. از نظر باگ و یا مشکلات فنی بازی سالم می باشد و می توانید با خیال راحت به تجربه ی بازی بپردازید و مشکلی شما را تهدید نخواهد کرد.

از نظر صوتی شامل موسیقی و صداگذاری بازی تجربه ی خوب و قابل قبولی می باشد ولی از آن انتظار موسیقی های فوق العاده نداشته باشید و بهتر است در حد گرافیک ساده ی بازی انتظارات خودتان را برایم موسیقی نیز پایین بیاورید چرا که در غیر این صورت شاید کمی ناامید شوید.

Cymatically Muffed در آخر اما یک اثر دوستانه می باشد که می تواند با تنوع بسیار خوبش در سلاح ها و گیم پلی بسیار جذابی که ارائه می دهد یک اثر جذاب باشد ولی نمی توان آن را یک بازی جاودانه دانست چرا که بعد از حدود چند هفته دیگر آن جذابیت سابق را نخواهد داشت و تجربه ای یکبار مصرف به شمار می رود.

اگر در خانه و یا در نزدیکی خود دوست و یا آشنایی دارید که بازی را می توانید با هم انجام دهید ، این اثر گزینه ی خوبی می باشد و در صورتی که قصد دارید به بخش تک نفره ی بازی و داستان آن قانع شوید ، باید گفت که این بازی صد در صد شما را در این بخش از خود ناامید خواهد کرد.از این که تا به اینجای کار با نقد و برسی بازی Cymatically Muffed همراه وبسایت parsjoy بودید سپاسگزاریم و امیدواریم که از نقد و برسی این بازی لذت برده باشید.

نکات مثبت

گیم پلی جذاب
تنوع بالای سلاح ها

نکات منفی

گرافیک عجیب
بخش تکنفره نه چندان جالب

امتیاز
امتیاز
گرافیک
5.0
داستان
5.0
گیم پلی
8.0
موسیقی
7.5
جزئیات

Cymatically Muffed در آخر اما یک اثر دوستانه می باشد که می تواند با تنوع بسیار خوبش در سلاح ها و گیم پلی بسیار جذابی که ارائه می دهد یک اثر جذاب باشد ولی نمی توان آن را یک بازی جاودانه دانست چرا که بعد از حدود چند هفته دیگر آن جذابیت سابق را نخواهد داشت و تجربه ای یکبار مصرف به شمار می رود.

6.4
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers
3 دسامبر 2021
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.7

نقد و بررسی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers

5.8

نقد و بررسی بازی Eagle Island Twist

نقد و بررسی بازی The Amazing American Circus

9.3

نقد و بررسی بازی THE GAME OF LIFE 2

9.5

نقد و بررسی بازی Danger Scavenger

7.0

نقد و بررسی Fire Tonight

6.7

نقد و بررسی بازی Toy Soldiers HD

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved