نقد و برسی Infinite Golf 2

توسط parsjoy در 31 آگوست 2021

امروز با یک بازی انحصاری از کنسول سوییچ همراه شما عزیزان هستیم. همانطور که میدانید کنسول سوییچ و سیاست های آن باعث شده است که صرفا در آن شاهد بازی های AAA نباشیم و عناوین مستقل با کیفیتی در این کنسول به چشم می خورند که برخی از آن ها نیز به موفقیت های زیادی دست یافته اند.

بازی ای که امروز تصمیم گرفته ایم برای شما دوستان نقد کنیم نیز یکی دیگر از این بازی ها می باشد که می تواند یک گزینه ی سرگرم کننده برای شما به حساب بیاید و این بازی چیزی نیست جز Infinite Golf 2 اثری از استودیوی بازی سازی Petite Games که عنوانی بسیار کوچک می باشد و حتی این مورد درباره ی حجم بازی که ۷۰ مگابایت می باشد صدق می کند.

این عنوان ۷ دلار قیمت دارد و ناشر این بزای نیز خود استودیوی Petite Games می باشد که این بازی را در تاریخ هشتم جولای همین سال عرضه کرده است. با نقد و برسی این بازی همراه وبسایت پارس جوی باشید تا ببینیم که این بازی چطور عمل کرده است و آیا ارزش خرید دارد یا اینکه موضوع چیز دیگریست.

بازی از چهار گیم مود مختلف تشکیل شده است و انتظار نداشته باشید که مراحل خاصی برای شما در نظر گرفته باشد که البته این مورد یک نکته ی منفی به شمار می رود چرا که بازی در کل هدف خاصی ندارد و صرفا برای اوقات فراغت ساخته شده است و من هم نمی توانم به عنوان یک بازی ۵ دلاری با‌ آن کنار بیایم چرا که عناوین مشابه رایگانی حتی بر روی تلفن ها همراه موجود می باشند.

گیم مود های بازی به ترتیب به نام های کلاسیک ،‌ تایم اتک ،‌ چند نفره و آرکید شناخته می شوند. در حالت کلاسیک بازی برد و باخت ندارد و صرفا تجربه ی یک بازی گلف معمولی و بی هدف می باشد. در حالت Time Attack شما   ۳۰ ثانیه وقت دارید تا امتیاز گیری کنید. در حالت آرکید بازی شما تا 3 بار می توانید در هر مرحله خطا کنید و به قولی در بازی برای شما جان تعریف شده است. در حالت چند نفره نیز می توانید با 3 بازیکن یا کمتر به رقابت بپردازید.

هر یک از این بخش ها عملکرد خوبی از خود به نمایش می گذارند ولی متاسفانه مشکل اصلی را در ابتا برای شما توضیح دادم. بازی هیچ هدفی ندارد و لذا همه ی این کار ها بعد از مدت کوتاهی خسته کننده ظاهر می شوند و دیگر دلیلی برای تجربه ی دوباره و دوباره ی آن ها وجود نخواهد داشت.

گرافیک بازی بد نیست و در آن محیط های متفاوتی به چشم می خورند که هر یک ویژگی های مخصوص به خود را دارند و گاهی حتی عوامل محیطی آن ها می تواند برای شما دردسر درست کند که ایده ی جالبی می باشد و باید حواستان را بخاطر این موضوع حسابی جمع کنید تا دچار مشکل نشید!

اتمسفری که برای بازی در نظر گرفته شده است بسیار آرامش بخش می باشد و از این نظر سازندگان از ارائه ی یک محصول مناسب سربلند بیرون آمده اند و بازی نیز لحظان خوبی را برای شما به ارمغان می آورد. موسیقی نیز در این امر می تاثیر نیست و توانسته که به حال و هوا کلی بازی کمک کند.

در کل Infinite Golf 2 یک بازی بسیار متوسط می باشد که صد البته سرگرم کننده است و تنها یک سری ایراد به آن وارد است. اگر دلتان یک بازی کوچک می خواهند که صرفا با آن وقت بگذرانید بازی تمامی ابزاری که برای این کار لازم دارید را در اختیارتان قرار می دهد و تنها مشکلی که دارد این است که تمامی این امکانات را بازی های رایگان موبایل های هوشمند نیز دارا می باشند و حتی ممکن است خدمات بیشتری نیز ارائه دهند.

از طرفی هم بازی تاریخ مصرف چندان طولانی ای ندارد و پس از مدتی می تواند بسیار حوصله سربر ظاهر شود که این اصلا خبر خوبی نیست. ولی باز این که دوست داشته باشید بازی را تهیه کنید یا نه انتخاب شماست و تصمیم گیرنده ی نهایی شما هستید. از این که با نقد و برسی این بازی همراه وبسیات پازس جوی بودید سپاسگزاریم و امیدواریم که از نقد و برسی این بازی لذت برده باشید.

نکات مثبت

اتمسفر آرامش بخش
گیم پلی در کل جذاب است
موسیقی حوب

نکات منفی

تکراری شدن بازی پس از مدتی
کمبود محتوا

امتیاز
امتیاز
گرافیک
7.0
گیم پلی
6.5
موسیقی
7.5
جزئیات

در کل Infinite Golf 2 یک بازی بسیار متوسط می باشد که صد البته سرگرم کننده است و به عنوان یک زنگ تفریح مناسب قابل استفاده است ولی به عنوان یک سرگرمی طولانی مدت خیر!

7.0
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Haven Park
27 می 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
8.4

نقد و بررسی بازی Haven Park

9.4

نقد و بررسی بازی Fishing: North Atlantic

3.5

نقد و بررسی بازی Nemezis: Mysterious Journey III

6.5

نقد و بررسی orbit.industries

8.4

نقد و بررسی بازی 112 Operator

9.4

نقد و بررسی بازی Mystic Pillars: A Story-Based Puzzle Game

3.3

نقد و بررسی بازی Throw it! Animal Park

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved