نقد و بررسی Gun Gun Pixies

توسط parsjoy در 8 اکتبر 2019

سلام به شما عزیزان و همراهان همیشگی سایت Parsjoy امروز در خدمت شما هستیم با نقد و بررسی بازی جذاب و دوس داشتنی Gun Gun pixies . این بازی در تاریخ 6 سبتامبر 2019 توسط شرکت Compile Heart برای کنسول Switch وارد بازار شد . در ادامه با ما همراه باشید تا نگاه کلی و کاملی داشته باشیم به این بازی .

هیچ استودیویی نسبت به Compile Heart از محتوای کم ارزش استفاده نمی کند. نکته مهم این است که محتوای کم مصرف آنها چنان مسخره است که شما دیوانه خواهید شد که آن را بازی نکنید یا حداقل به آن نگاه نکنید .  Gun Gun Pixies با دو دختر کوچک از سیاره ای بیگانه  به نام های ، زنبور عسل و کام کام ، شروع می شود ، آنها به خوابگاه یک دختر کالج نفوذ می کنند. هدف آنها تمرکز بر تعاملات اجتماعی دختران و همچنین خوشحال نگه داشتن آنها و جمع آوری اطلاعات از زندگی آن هاست . متأسفانه ، اگر دو بیگانه خوابگاه را ترک کنند ، خواهند مرد ، اما این داستان در نهایت نشانگر محیط های مختلف است. در سه فصل اول بازی ، هیچ یک از داستانها منسجم نیستند و بازی به معنا اهمیتی نمی دهد . پس از فصل سه کمی بهتر می شود زیرا یک مسئله احتمالی بوجود می آید تا شما را به دیدن داستان تا آخر مشتاق شوید . اما صادقانه بگویم ، آیا شما حتی به داستان اهمیت می دهید؟ محتوای بازی در داستان تنیده شده است با یک گیم پلی متعادل . رابطه شخصیت های بازی باهم بی نظیر است و انتطاری که از این بازی داشتم را برآورده میکرد .

ماموریت های بازی آشفتگی کاملی دارند ، به لطف ماهیت تکراری و کنترل های سخت بازی ،  باید صبر زیادی به خرج دهید . در طول بازی بازیکنان باید مواردی مانند خلاص شدن از اتاق دشمنان ، جستجوی لپ تاپ ها و جلوگیری از گرفتار شدن را انجام دهند. مشکل اینجاست که فقط اتاقهای زیادی در خوابگاه وجود دارد و بارها و بارها از این اتاق ها بازدید خواهید کرد. علاوه بر این ، پرش در بازی سخت تر از هر چیز دیگری است و دوربین به هیچ وجه کمکی نمی کند. شما در این بازی تیر محدود دارید و باید آن را مدیریت کنید . شما در پایان هر فصل با شکلیک گلوله دختران را شاد کنید و پاداش شما حمام کردن با دختران نیمه برهنه انیمه است و این بازی نیست که بخواهید همراه خانواده بازی کنید به نظر شخصی بنده اصلا بازی نیست که بخواهید تنها هم بازی کنید . ان نظر گرافیکی طراحی شخصیت ها و لباس هایشان مناسب این بازی هست و با کلیت بازی هماهنگی های لازم را دارا است . در این بازی دشمنان وقتی به شما ضربه میزنند لباس های شما پاره میشود تا وقتی که کاملا برهنه شوید . این بازی سعی می کند به شما ماموریت های مختلفی بدهند مثلا دختری که پر خوری میکند و شما با شلیک گلوله به سینه یا باسن و یا ناف او مانع این کار می شوید در این بازی نباید بگذارید شناسایی شوید چون قطنامه بین سیاره ای امضا شده است که مانع این کار می شود با پر شدن نوار های اطراف یعنی شما شناسایی شدید و با استتار می توانید از این قضیه جان سالم بدرد ببرید .  بازی Gun Gun Pixies یک بازی وحشتناک بد است . این تیر اندازی سوم شخص افتضاح با داستانی ساده و نا منسجم و این بازی را فقط به کسانی که عاشق دید زدن شخصیت های انیمه هستند پیشنهاد میدهیم نه کس دیگری .

نکات مثبت

نرم بودن گیم پلی
نبود مشکلات فنی در بازی
جلوه های بصری خوب

نکات منفی

داستان افتضاح
شخصیت پردازی ضعیف
تیر اندازی های ضعیف

امتیاز
امتیاز
گرافیک
7.0
داستان
6.5
گیم پلی
7.0
موسیقی
6.5
جزئیات

در کل بازی Gun Gun pixies برای کسانی ساخته شده است دوست دارند دختران انیمه را دید بزنند و هیچ محتوا و نکته مثبتی در این بازی قابل مشاهده نیست و به علاقه مندان این سبک از بازی ها پیشنهاد میشود

6.8
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Shuyan Saga
22 سپتامبر 2023
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.8

نقد و بررسی بازی Shuyan Saga

7.1

نقد و بررسی بازی Front Mission 1st: Remake

7.6

نقد و بررسی بازی Madshot

8.1

نقد و بررسی بازی GigaBash

7.4

نقد و بررسی بازی Full Quiet

6.5

نقد و بررسی بازی Aery – Flow of Time

5.0

نقد و بررسی بازی Enclave HD

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved