نقد و بررسی Wayout

توسط parsjoy در 18 جولای 2019

امروز با نقد و بررسی بازی ای در خدمت شما عزیزان هستیم که یکی از آن دسته از بازی هایی است که شما فقط در اوقات فراغت خود به سراغ بازی کردن این نوع از بازی ها خواهید رفت و اگر واقعا قصد بازی کردن بازی های جدی را داشته باشید محال است که به سراغ این چنین بازی هایی بروید اما در هر صورت باید نقد و بررسی کینم تا ببینیم که این بازی چطور عمل کرده است و آیا میتواند برای ساعات کوتاهی ما را از حال و هوای بیرون دور کند و ما را سرگرم کند یا خیر، پس با نقد و بررسی بازی تازه منتشر شده ی Wayout از تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای ParsJoy همراه ما باشید.

به غیر از یک ماجراجویی ناموفق، این همه شما می توانید. اولین تلاش تسلیم می شود راه دیگری، و دیگری، و دیگری … و در عرض ۲۰ دقیقه از بازی شما به سرعت متوجه خواهید شد که همه شما در حال رفتن به گرفتن. این در اصل است و حتی برای بازیکنان جوان که در آن هدف قرار گرفته است، این بسیار ناخوشایند است.این بازی تلاش می کند با معرفی طیف وسیعی از آیتم های قابل دستیابی که شما برای دسترسی به برخی از اشیاء جمع آوری شده نیاز دارید، چیزها را تغییر دهید. به عنوان مثال، کفش های در حال اجرا وجود دارد، به شما اجازه می دهد که سریعتر به مدت کوتاهی حرکت کنید و یک چوب پگو به شما اجازه می دهد تا بالا به هوا پرش کنید. اما به منظور ساخت هر یک از این اشیاء – اکثر آنها کاملا غیر ضروری است، اما تعداد کمی برای تکمیل بازی مورد نیاز است – شما باید از طریق سینی های بی پایان غارت کنید. آنها در سراسر نقشه نقطه خراشیده شده اند و هر بار بار بار نقشه بازسازی می شوند. هیچ چالشی در یافتن آنها وجود ندارد؛ این یک کار سخت است.

در حالی که جهان و شخصیت های هوشمندانه و سرگرم کننده هستند، گیم پلی ناامید کننده است. آن را به یک حلقه گیم پلی فوق العاده ساده متصل می شود که سرعت نوآوری آن را از دست می دهد. هر ماموریت چیزی شبیه به این دارد: بازی به عنوان بازیکنان خواسته می شوند تا را ترک کنند (پایگاه اصلی ) و حداقل یکی دیگر از را در جایی از شهر پیدا کنید. هر عروسک از بازیکنان برای تکمیل مجموعه ای از اقلام و یا تلاش برای ساختن از آنها می خواهد قبل از اینکه بتوانند به استخدام شوند برای پیوستن به مبارزه با روبات ها، از بازیکنان درخواست کنند. بازیکنان این کار را تکمیل می کنند و به می روند – شستشو و تکرار کنید. بعضی از ماموریت ها شامل چرخش های کوچکی هستند، اما گیم پلی کلی این فرمول را دنبال می کند.اکثریت زمان بازیکنان برای تکمیل مأموریت های جمع آوری مورد به طور خاص صرف خواهد شد. هر تلاش به بازیکنان می دهد تا علامت های طلای پراکنده در سراسر شهر را پیدا کند، که نشان دهنده مواردی است که آنها باید جمع آوری کنند (بالن، آیتم های دیسکو، و غیره). برخی از نشانه ها در باز است، در حالی که دیگران در سینه ها هستند که ممکن است در پشت درب های قفل شده یا در سقف ساختمان قرار بگیرند.

همانطور که بازیکنان اگلیویل را تماشا می کنند، باید مراقب روبات های مختلفی باشند که اگر شخصیت آنها خیلی نزدیک باشد، شخصیت خود را حمله می کنند. هر ربات دارای یک میدان محدودی از دید است که در مقابل آنها سایه روی زمین است. تا زمانی که بازیکنان از این مخروط بینایی بیرون بیایند، مشخص نیست و می توانند آزادانه حرکت کنند. با این حال، حتی زمانی که بازیکنان یک ربات را هشدار می دهند، آنها می توانند به راحتی فرار کنند و یا با اشتباه کردن یک گوشه اشتباه بگیرند.

نه، این کار را نمی کند، و برای اولین ماموریت و یا خیلی، بازی بسیار سرگرم کننده است. با این حال، هنگامی که شما به ماموریت دوم، سوم، چهارم (و غیره) بروید، نیاز به انجام همان کاری که قبلا انجام داده اید، سرگرم کننده ناپدید می شود و بازی بیشتر شبیه کار از بازی است.

این به ویژه در ماموریت نهایی بازی قابل توجه است. در حالی که ما به اسپویلرهای کامل نخواهیم رفت، این بازی تاکید سنگین بر جمع آوری دکمه ها نداشته، اما مأموریت نهایی ناگهان از بازیکنان خواست تا مجموع ۱۰۰۰ دکمه را قبل از اینکه بتوانند تکمیل کنند جمع کنند. اگر شما بر روی تکمیل ماموریت تمرکز کرده اید، به جای جمع آوری هر دکمه در دید، این به طور سطوح طول بازی را لمس می کند و به نظر غیرعادی می رسد.

در این بازی بسیار هوشمندانه و خوب کار شده است و شما واقعا می تواند از آنها لذت بسیار زیبا زیادی ببرید چرا که محیط ها در این بازی واقعا زیبا هستند و می توانند شما را راضی نگه دارند که این خودش یکی از نکات بسیار خوب در این بازی به حساب می‌آید که شما می توانید از محیط های این بازی لذت خوبی به همچنین در این بازی سعی شده است از رنگ‌های متفاوتی به خوبی استفاده شود و واقعا رنگ بندی در این بازی بسیار خوب است و حتی تا حدی رنگ در این بازی استفاده شده است که شما در گیم پلی بازی نیز باید از رنگ ها استفاده کنید تا بتوانیم مسیر یابی کنید و مسیر خود ادامه دهید و بازی در جزیره های ادامه پیدا می کند که بسیار هوشمندانه و خوب طراحی شده اند و شما باید از این جزیره را باور کنید تا به مرحله بعد بروید که هر مرحله از بازی یک جزیره است که واقعا طراحی زیبا و خوبی دارند.

اما همانطور که می‌دانید کلیت با اصلیت این بازی بر روی پازل ها می کرد چرا که این بازی یک بازی پازل می باشد و به حساب می‌آید اما در این بازی پازل ها واقعا جالب و منحصر به فرد است و با بازی‌های دیگر بازی بسیار تفاوت دارد که این خودش یکی از نکات بسیار خوبی از این بازی به حساب می‌آید در این بازی پازل های بسیار جالبی را حل کنیم که برای حل کردن آنها باید بسیار به حافظه خود فشار بیاورید که این خودش بسیار خوب و جالبی باشد همچنین در این بازی شما باید بسیاری از اطلاعات عمومی خوبی داشته باشید که این خودش بسیار خوب است چرا که می‌تواند اطلاعات شما را بالا ببرد و به عنوان مثال در بسیاری از نقاط بازی موسیقی هایی از کسی تقسیم می‌شود که بعد اسم او را پیدا کنیم و یا مثلا شبکه خودش بسیار جالب است متن هایی از نویسنده و یا اشخاص اینچنینی پخش می‌شود و گفته می‌شود که این خودش بسیار جالب است و می تواند لذت بازی را برای شما بیشتر کند.

اما وقتی به بحث های فنی بازی برسیم بازی با خوب من کرده است و با کمک های زیادی در آن دیده نمی‌شود و همچنین بازی بسیار خوب و بالا می باشد و گیم پلی بازی واقعا کار شده است که این یکی از نکات بسیار خوب این بازی به حساب می آید که واقعا جالب است همچنین در این بازی وقتی که وارد گیم پلی آن می‌شوید واقعا حس می کنید که همه چیز نرم و روان اجرا می شود که این را مدیون تیم سازنده فنی این بازی هستیم که واقعا به این خوبی توانسته است برایم بالایی به ما بدهد و این واقعاً یکی از بهترین نکات در این بازی می باشد که طبیعتاً در نمره آن و نتیجه نهایی ما از این بازی نیز تاثیر زیادی خواهد گذاشت و امیدوارم که همه بازی های منتشر شده از این بخش فنی خوب برخوردار باشند.

به گزارش به سراغ گرافیک بازی به روی چیزی که شاید برای خیلی از بازیکنان مهم باشد چرا که در این سال‌های اخیر گرافیک واقع یکی از مهمترین چیزها در بازی‌های شده است و خیلی از بازیکنان برای گرافیک های بالاتر حاضر در این بازی‌ها را به یکدیگر ترجیح دهد در این بازی گرافیک واقعا عالی و بی نظیر از قوی ترین و بهترین نکته این بازی هم این ترافیک هم باشد چرا که سازندگان توانستم در واقع با نورپردازی‌های عالی و همچنین رنگ بندی های بی نظیر یک گرافیک بشدت خوب و قوی را به ما ارائه دهند که می‌تواند چشمانم را نوازش می دهد و لذت بازی را برای ما بسیار و بسیار بیشتر کند.

نکات مثبت

گرافیک قابل قبول
وجود المان های جدید و تازه
وجود یکپارچگی در طراحی بازی

نکات منفی

مشکلات فنی کوچکی در بازی دیده می شود
کمبود تنوع در بازی دیده می شود
موسیقی های بازی میتوانست بهتر باشد
بخش داستانی خوب در بازی کم می باشد

امتیاز
امتیاز
گرافیک
7.5
داستان
6.5
گیم پلی
7.0
موسیقی
6.5
6.9
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers
3 دسامبر 2021
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.7

نقد و بررسی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers

5.8

نقد و بررسی بازی Eagle Island Twist

نقد و بررسی بازی The Amazing American Circus

9.3

نقد و بررسی بازی THE GAME OF LIFE 2

9.5

نقد و بررسی بازی Danger Scavenger

7.0

نقد و بررسی Fire Tonight

6.7

نقد و بررسی بازی Toy Soldiers HD

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved