نقد و بررسی بازی Trail Boss BMX

توسط Pars Joy در 13 سپتامبر 2021

سلام به همراهان همیشگی وب سایت پارس جوی امروز هم با یک نقد و بررسی جانانه دیگر همراه شما عزیزان خواهیم بود. بازی ای که امروز برای شما انتخاب کرده ایم یعنی بازی Trail Boss BMX، یک بازی ورزشی درجه یک است. بازی Trail Boss BMX که در واقع تمرکز خودش را روی دوچرخه سواری می گذارد، با ارائه دادن لول ها و مراحل سه بعدی دوچرخه سواری، تقریبا یکی از بهترین بازی های دوچرخه سواری موجود در حال حاضر است. با این که این بازی در سال 2019 منتشر شده است، ما نقد و بررسی های زیادی برای آن نمی بینیم و به همین دلیل هم تصمیم گرفتیم تا Trail Boss BMX برای نقد و بررسی امروز انتخاب کنیم و شما مخاطب و خواننده خوش شانس پارس جوی را امروز با این بازی آشنا کنیم.

بازی Trail Boss BMX در تاریخ ششم ماه آگوست سال 2019 توسط کمپانی های بازی سازی، توسعه دهنده، طراح و منتشر کننده ی Yeah Us! و Noodlecake Studios برای پلت فرم های Nintendo Switch, Android و iOS منتشر شده است. معمولا اکثر بازی های خیلی حرفه ای ورزشی فقط برای کنسول ها منتشر می شوند اما شما می توانید Trail Boss BMX را – اگر از سیستم عامل های اندروید یا آی او اس استفاده می کنید – به راحتی داشته باشید و به نظر ما این می تواند یک نقطه قوت باشد. خب دیگر سراغ داستان بازی می رویم.

داستان بازی Trail Boss BMX همان طور که مطمئنا خودتان می دانید، درباره دوچرخه سواری است. بازی در واقع داستان خاصی ندارد و فقط باید دوچرخه سواری کنید! با این حال ما این مسئله را یک نقطه ضعف نمی دانیم، چون همان طور که می دانید اکثر بازی های ورزشی خیلی محبوب و موفق هم داستان خاصی ندارند و فقط روی خود ورزش تمرکز می کنند. با این حال فکر می کنیم اگر بازی اندکی شخصیت پردازی داشت خیلی قوی تر میشد و قطعا نمره کاملی از ما می گرفت.

مورد بعدی گرافیک بازی Trail Boss BMX است که فکر می کنیم به طور کلی می تواند به عنوان یک گرافیک خوب معرفی شود اما چند ایراد جزئی هم دارد که گوشه و کنار ذهن را آزار می دهند. در ابتدا بگوییم که در بازی می توانید راحت انواع مختلف فضا ها و زمین های بازی را شخصی سازی کنید و از این لحاظ مشکلی در گرافیک نمیبینیم، اما هیچ انتخابی برای خود کارکتر اصلی بازی نمیبینید. یعنی اصلا نه میتوانید لباس هایش را تغییر دهید و نه هیچ ویژگی دیگری و به نظر ما این یک نقطه ضعف بزرگ است. در غیر این صورت گرافیک بازی مشکل خیلی بزرگی ندارد و فقط بعضی از ترکیب رنگی ها جالب نیستند.

موسیقی بازی هم واقعا ضعیف است و معمولا انتظار داریم بازی های ورزشی یک موسیقی انرژی زا داشته باشند اما موسیقی بازی Trail Boss BMX اصلا اینطور نیست و ما حقیقتا نمی توانیم نمره خوبی به این موسیقی بدهیم.

رسیدیم به مهم ترین بخش این بازی و می خواهیم اینجا به شما دقیقا نشان دهیم چرا با وجود ایراداتی که در در بخش های قبلی گفتیم هنوز هم بازی Trail Boss BMX را یک بازی خیلی جالب و فوق العاده می دانیم. گیم پلی بازی واقعا بهترین گیم پلی ای است که یک بازی دوچرخه سواری می تواند داشته باشد. تقریبا هر حرکتی که در دوچرخه سواری واقعی میتوانید انجام دهید، در Trail Boss BMX هم به راحتی می توانید. علت این مسئله هم ساخت کنترل های خیلی قوی و واقعا حرفه ای در گیم پلی است و حقیقتا در بازی های زیادی این میزان از توجه و جزئیات در پیاده سازی گیم پلی مشاهده نمی شود. مورد بعدی که به نظر ما نقطه قوت خوبی است، آموزش های خیلی زیاد تقریبا برای همه چیز در بازی Trail Boss BMX است و مطمئن باشید که در هیچ کجای بازی و هنگام اجرای هیچ حرکتی سردرگم نمیشوید. هم چنین سیستم reward و جایزه دادن این بازی هم واقعا اعتیاد آور است. گیم پلی Trail Boss BMX از ما نمره کاملی می گیرد.

در پایان ما فکر می کنیم که بازی Trail Boss BMX حقیقتا ارزش خرید دارد و به شما توصیه می کنیم بازی ای با چنین گیم پلی فوق العاده ای را که فقط هم حدود بیست دلار است از دست ندهید.

نکات مثبت

گیم پلی حیرت انگیز و اعتیاد آور
گرافیک خوب

نکات منفی

نبودن شخصیت پردازی
موسیقی شعیف

امتیاز
امتیاز
گرافیک
8.8
داستان
8.8
گیم پلی
10
موسیقی
6.8
جزئیات

بازی Trail Boss BMX یک بازی دوچرخه سواری خیلی فوق العاده با گیم پلی خیلی قوی می باشد که در سال 2019 منتشر شده است.

8.6
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و برسی Black Book
20 سپتامبر 2021
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
8.1

نقد و برسی Black Book

3.7

نقد و برسی World Soccer Strikers ’91

6.8

نقد و بررسی May’s Mysteries: The Secret of Dragonville

8.0

نقد و بررسی Kitaria Fables

9.7

نقد و بررسی بازی Marble Duel

8.0

نقد و بررسی Recompile

6.5

نقد و بررسی From Earth To Heaven

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved