نقد و بررسی بازی Throw it! Animal Park

توسط Pars Joy در 27 آوریل 2022

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Throw it! Animal Park یک بازی نه چندان جالب می باشد که در کل به نظر می رسد سازندگان آن صرفا قصد درآمد زایی از ظاهر جذاب این بازی داشته اند. بازی امروز ما اما یک سری ویژگی های خوب و به درد بخوری هم دارد و ما فکر می کنیم که این بازی به طور کلی با این که ایرادات زیادی هم دارد اما ممکن است برای یک سری مخاطبین ارزش خرید هم داشته باشد و در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره این بازی به طور دقیق بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی ای که امروز برای شما دوستان عزیز در این مطلب انتخاب کرده ایم و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره این بازی آشنا شوید.

بازی امروز ما درست مانند اکثر بازی های کمپانی توسعه دهنده و منتشر کننده اش، هیچ هدف و داستان خاصی ندارد و صرفا برای جذب کودکان سنین پایین به طور اختصاصی در پلت فرم نینتندو سوئیچ منتشر شده است. هدف اصلی شما هدایت کردن یک سری حیوانات مختلف به پارک مخصوصشان است و گیم پلی کلی بازی از شما می خواهد تا این حیوانات را توی جای مشخصشان پرت کنید و از آن جا به بعد دیگر کارتان تمام می شود. همان طور که می بینید بازی هیچ خط داستانی مشخصی ندارد و قطعا هم ما نمی توانیم نمره خوبی به این بخش از بازی بدهیم.

گرافیک بازی امروزمان در نگاه اول جالب توجه است اما اندکی که بازی می کنید متوجه کمبود جزئیات و مفهوم در گرافیک بازی خواهید شد و جدای از این، انیمیشن های بازی هم بسیار ضعیف طراحی شده اند. سازندگان بازی به طور واضح صرفا تلاش کرده اند تا با استفاده از رنگ های جیغ که توی چشم می زنند توجه کودکان را به اسکرین شات ها و فضای بازی جلب کنند و البته در همین امر هم خیلی موفق نبوده اند چون بعد از چند دور بازی کردن رنگ های جذاب و جیغ بازی برایتان عادی خواهد شد – به این علت که در واقع پالت رنگی بازی بر اساس تئوری رنگ ها طراحی نشده و این مسئله باعث می شود که مخاطب از لحاظ بصری از بازی زده شود – و همه این موارد باعث می شوند که گرافیک بازی امروزمان از ما نمره بدی بگیرد. موسیقی این بازی یک ساندترک تکراری و آزار دهنده دارد و جلوه های صوتی آن هم بسیار بی کیفیت هستند.

همان طور که بالاتر هم اشاره کردیم، این بازی صرفا برای پلت فرم نینتندو سوئیچ منتشر شده و همان طور که میدانید بازی هایی که روی مکانیک لمسی (مانند کشیدن یا انداختن اجسام) تمرکز دارند، در این پلت فرم خیلی نمی درخشند. با این حال، بازی امروز ما مکانیک اصلی خودش را بر همین اساس طراحی کرده است که در کل هم خیلی جالب نیست و بعد از مدتی بازی کردن مخاطب را خسته می کند. گیم پلی بازی امروزمان هم نمره خوبی نخواهد گرفت.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Throw it! Animal Park رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی Throw it! Animal Park یک بازی خیلی غیر حرفه ای و آماتور می باشد که حقیقتا شناخته شده هم نیست و اگر یک نگاه کوتاه به بقیه بازی های کمپانی سازنده این بازی بیندازید، می توانید ببینید که اکثر محصولاتشان مانند همین بازی به درد نخور هستند. اما ما فکر می کنیم که این بازی در صورتی برای شما مناسب خواهد بود که شما اهمیت خاصی به قیمت بازی ها ندهید و دلتان بخواهد کودکتان را پای هند استند نینتندو سوئیچ مشغول نگه دارید و اگر این جمله شامل حال شما نمی شود، به نظر ما بهتر است که اصلا سراغ این بازی نروید. البته ما فقط می توانیم نظر خودمان را بیان کنیم و بگوییم که این بازی پیشنهاد ما به شما نیست و اگر فکر می کنید که از آن لذت خواهید برد، شما می توانید بازی Throw it! Animal Park را با قیمت حدود چهار و خورده ای دلار در وب سایت نینتندو سوئیچ خریداری کنید و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی مذکور به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

ترکیب رنگی جالب

نکات منفی

موسیقی تکراری و آزاردهنده
گیم پلی پر از ایرادات فنی

امتیاز
امتیاز
گرافیک
6.5
داستان
1.0
گیم پلی
4.5
موسیقی
1.0
جزئیات

بازی Throw it! Animal Park در اصل قرار بوده یک بازی معمایی شاد و جذاب برای کودکان باشد، ولی با نگاهی عمیق تر به این بازی در این نقد و بررسی با محصولی کاملا متفاوت مواجه خواهیم شد.

3.3
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
پست های جدید پارس جوی

عناوین رایگان بعدی فروشگاه اپیک گیمز مشخص شدند

نقدها و نمرات Cuphead: The Delicious Last Course منتشر شدند

شرکت کنترل کیفی بازی Cyberpunk 2077 به اتهامات پاسخ داد

رئیس ایکس باکس: Bethesda دیگر از فشار کاری رنج نمی‌برد

9.1

نقد و بررسی بازی Best Month Ever!

2.0

نقد و بررسی بازی Ice Cream Surfer

9.5

نقد و بررسی بازی Rise of the Third Power

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved