نقد و بررسی Super Toy Cars Offroad

توسط Pars Joy در 15 آوریل 2022

بازی های مسابقه ای معمولا در پیست های مختلف که برای خود ماشین ها ساخته شده اند انجام می شوند و یا برای حرکت های مسابقه ای جاده هایی برای راندن ماشین هایی که در اختیارتان قرار می دهند در بازی ها توسعه می دهند. در همین راستا باید گفت که بازی Super Toy Cars Offroad را باید از آن دسته از بازی هایی بنامیم که همین روش برای ساخت آن تقریبا به کار رفته است ولی با یک ایده هوشمندانه نوع پرداخت به توسعه محیط های بازی به شکلی خاص مورد توجه قرار گرفته است و با بقیه بازی های هم دسته اش فرق دارد که خوب امروز ما در سایت Pars Joy به نقد و بررسی این بازی جذاب برای شما دوست داران بازی های ریسینگ و مسابقه ای خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

بازی Super Toy Cars Offroad همانطور که به آن اشاره کردیم در محیطی که به نظر می آید شبیه به مسابقات آف رود معمولی است انجام می شود ولی اگر به دقت در بازی نگاه کنیم و محیط اصلی بازی را ببینیم متوجه می شویم که در اصل خود این ماشین ها هستند که به اندازه ای کوچک شده اند که اصلا به نظر نمی رسد در مسیری که حرکت می کنند جاده ای برای مسابقه طراحی شده باشد. محیط های مختلفی که برای بازی Super Toy Cars Offroad طراحی شده اند نشان می دهند که اندازه ماشین های شما چقدر نسبت به دنیای واقعی کوچک تر از حدی است که نمی توان به آنها ماشین های واقعی گفت و بیشتر شبیه به اسباب بازی هایی هستند که در جاده های خاکی مسابقه می دهند که در نتیجه اسم بازی Super Toy Cars Offroad هم برای آن انتخاب شده است.

در بازی شما با انواع اقسام ماشین هایی سر و کار دارید که به نوعی شبیه به اسباب بازی هایی هستند ولی می توانید در گاراژ بازی به ادیت نوع حرکت آنها و همینطور نصب انواع توربو و قدرت های مختلف بر روی آنها بپردازید. هر ماشینی قابلیت شخصی سازی خوبی دارد و در گیم چیزی حدود 12 ماشین قرار دارد که مهمترین ویژگی بازی Super Toy Cars Offroad برای آنها این است که هر کدام از این ماشین ها به شکلی ساخته شده اند که نوع رانندگی با آنها در جاده های بازی حس متفاوتی را هر بار با هر کدام به شما القا می کنند.

مثلا ماشین های سبکی که آیرودینامیک هستند می توانند با سرعت بالا و همینطور با قابلیت فرمان پذیری بیشتری در جاده های بازی حرکت کنند که این جاده اگر صاف باشند این ماشین ها سرعت های بیشتری نیز می گیرند. ولی در طرف مقابل ماشین های مانند تراک ها و کامیون هایی نیز در بازی وجود دارند که شاید به نظر کند بیایند ولی در جاده های گلی و مسیر های پیچ در پیچ قابلین دور زدن بهتری را دارند و بوست انرژی و سرعت در آنها انفجاری تر می باشد.

از لحاظ گرافیکی و شکل کلی بازی نسبت به بازی های دوره های گذشته گرافیک بازی Super Toy Cars Offroad به شکل بسیار خوبی ارتقا پیدا کرده است. دیگر از پیکسلی شدن بازی در هنگام پیچیدن دوربین در پیچ ها و سر جاده ها خبری نیست و افکت های گرافیکی بسیار خوبی در مسیر بازی وجود دارند که باعث رنگارنگ شدن بازی و همینطور تنوع در مسیر انجام گیم پلی میشوند که به زیبایی با استایل کلی بازی همخوانی خوبی برقرار کرده اند و در این زمینه تیم توسعه بازی به خوبی نقش خود را ایفا کرده است. در این بین نیز صدا های بازی که شامل صدای های ماشین های متفاوت صدا های جاده ها و همینطور موسیقی متن بازی نیز است با کیفیت خوب FLAC برای ورژن نسخه دیلوکس بازی نیز توسعه داده شده است و بازی Super Toy Cars Offroad با یک گیم پرو در این ژانر تبدیل کرده است.

نکات مثبت

ماشین های مینیاتوری
تعداد ماشین های زیاد
جاده های متنوع در بازی
کیفیت رالی خوب

نکات منفی

موسیقی متن های تکراری در بازی
مسیر مرحله ها خسته کننده
موود های کم برای بازی

امتیاز
امتیاز
گرافیک
7.0
داستان
6.0
گیم پلی
7.0
موسیقی
5.0
جزئیات

در مجموع باید گفت که شاید هنوز در توسعه دهنده های indie  و همینطور پلتفرم ننتیندو با گیم های به روز مسابقه ای مانند NFS فاصله های بسیاری باشد ولی این فاصله با وجود موتور های توسعه جدید و همینطور جزییاتی که در بدنه و ساختار بازی های جدید هر روزه به گیم ها اضافه می شوند در حال کم شدن است و نمونه ای از آن را در بازی Super Toy Cars Offroad می بینیم.

6.3
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
پست های جدید پارس جوی

عناوین رایگان بعدی فروشگاه اپیک گیمز مشخص شدند

نقدها و نمرات Cuphead: The Delicious Last Course منتشر شدند

شرکت کنترل کیفی بازی Cyberpunk 2077 به اتهامات پاسخ داد

رئیس ایکس باکس: Bethesda دیگر از فشار کاری رنج نمی‌برد

9.1

نقد و بررسی بازی Best Month Ever!

2.0

نقد و بررسی بازی Ice Cream Surfer

9.5

نقد و بررسی بازی Rise of the Third Power

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved