نقد و بررسی بازی Paradise Lost

توسط Pars Joy در 12 آگوست 2021

سلام به شما دوستان و همراهان محترم وب سایت پارس جوی امیدواریم که تا الان از نقد و بررسی هایی که در بخش نقد و بررسی وب سایت پارس جوی برای شما عزیزان آماده کرده ایم لذت برده باشید. همان طور که خودتان هم از تیتر پست مطمئنا می دانید، این بار هم تیم نقد و بررسی وب سایت پارس جوی با یک بازی جدید که برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم به استقبال شما آمده است تا امروز هم یک نقد و بررسی حرفه ای را که مختص شما عزیزان تدارک دیده ایم به شما تحویل دهیم. بازی ای که این بار برای نقد و بررسی و معرفی کلی انتخاب کرده ایم، یعنی بازی Paradise Lost یک بازی فوق العاده است که داستان جالب و جذابی دارد و بقیه ویژگی های آن مانند گرافیک و گیم پلی و موسیقی هم در سطح مناسبی قرار دارند که باعث می شود به طور کلی این بازی تبدیل به یک بازی خیلی جالب و دوست داشتنی و محبوب شود. اگر شما هم اسم بازی Paradise Lost را در تبلیغات شنیده اید و یا این بازی را بازی کرده اید و می خواهید یک نقد و بررسی که توسط تیم نقد و بررسی وب سایت پارس جوی جمع آوری شده است را بخوانید با تیم ما همراه باشید تا شما را به یک سفر ماجراجویانه در دنیای جالب و پسا آخر الزمانی بازی Paradise Lost ببریم و تجربه جالبی را برای شما رقم بزنیم. بهتر است به بررسی اطلاعات کلی بازی Paradise Lost بپردازیم.

اطلاعات فنی و شناسنامه ی بازی

بازی  Paradise Lost توسط یک کمپانی بازی سازی و توسعه دهنده ای که تا الان از آن ها چیزی نشنیده بودیم و که فعلا Paradise Lost تنها بازی آن ها است ایده پردازی، ساخته و طراحی شده است. بازی Paradise Lost در تاریخ بیست و چهارم ماه مارچ سال 2021 توسط کمپانی بزرگ توسعه دهنده و بازی ساز و منتشر کننده ی All un! Games  برای پلت فرم های Nintendo Switch, Microsoft Windows, Xbox Series X and Series S و PlayStation 5 منتشر شده است. 

داستان کلی بازی Paradise Lost

در این بازی شما در زمان خیلی جالبی از تاریخ قرار دارید. البته این را بگوییم که اتفاقات این بازی در دنیای موازی می افتند و با توجه به این که اتفاقات بازی در حدود بیست سال بعد از جنگ جهانی دوم رخ می دهد، اما در آن زمان تکنولوژی و شرایط به طور کلی خیلی پیشرفته تر از الان هستند. حتی در زمانی که جنگ جهانی دوم هم اتفاق افتاده است تکنولوژی بازی و دنیایی که لوکیشن بازی Paradise Lost است خیلی از دنیای ما پیشرفته تر بوده است و اگر بخواهیم یک مورد از نشانه هایی که قوی تر بودن و جلوتر بودن تکنولوژی در دنیای بازی Paradise Lost را نشان می دهد بررسی کنیم می توانیم به مواردی مثل وجود کامپیوتر های خیلی پیشرفته در زمان جنگ جهانی دوم اشاره کنیم که این را ما در بخش هایی از بازی که به آن زمان مربوط می شود می بینیم. به طور کلی شما در جایگاه یک پسر بچه دوازده ساله هستید و برای پیدا کردن یک مرد عجیبی که مادرتان خیلی به او علاقه دارد به یک ماجراجویی می روید. بعد از این که اندکی در دنیای رادیو اکتیو و خراب شده ی پسا آخر الزمانی(آخر الزمان در بازی Paradise Lost همان جنگ جهانی دوم است) این طرف و آن طرف می گردید ناگهان خودتان را جلوی یک مقر رها شده از زمان جنگ می بینید. این مقر رها شده متعلق به نازی ها است و شما هم تصمیم می گیرید که به داخل آن مقر بروید و آن جا به دنبال فرد مورد نظرتان بگردید. داستان بازی به نظر ما قوی است و نمره مناسبی به آن خواهیم داد.

گرافیک و جلوه های بصری بازی

گرافیک بازی Paradise Lost بی شک جزو بهترین گرافیک های بازی های امسال است. واقعا می توانیم بگوییم که سبک طراحی همه بخش های بازی Paradise Lost طوری است که از لحاظ بصری واقعا جذاب است و باعث می شود تا چشم های شما موقع ماجراجویی کردن در خرابه های باقی مانده از اروپا، خودشان را به یک میهمانی دعوت کنند. این طور که به نظر می رسد، سازندگان بازی برای واقعی نشان دادن گرافیک تلاش زیادی کرده اند و موفق هم بوده اند. ما هم به گرافیک بازی Paradise Lost نمره خوبی خواهیم داد.

موسیقی و جلوه های صوتی

خب همان طور که می دانید هیچ چیزی بی نقص نیست و بازی Paradise Lost هم همین طور است. و نقطه ضعف این بازی در موسیقی و جلوه های صوتی است. با این که به طور کلی موسیقی مناسبی دارد و جلوه های صوتی هم در فضاهایی مانند باز شدن در ها و یا افتادن اشیاء و قدم زدن خیلی مناسب و خوب هستند، در دیالوگ ها از لحاظ صوتی اصلا خوب عمل نشده است.

گیم پلی 

گیم پلی بازی Paradise Lost به طور کلی مناسب است و کاملا برای اهداف بازی درست ساخته شده است. باگ های زیادی در خود گیم پلی دیده نمی شود  و به طور کلی تا اندازه مناسب هم پویا و تعاملی هست. به همین علت ما به گیم پلی بازی Paradise Lost هم نمره مناسبی خواهیم داد.

در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت پارس جوی بازی Paradise Lost با توجه به مواردی که بالا خدمت شما عرض کردیم واقعا ارزش خرید دارد. به شما پیشنهاد می کنیم الان این بازی را که حدود سی و چهار درصد تخفیف خورده است در وب سایت استیم خریداری کنید.

نکات مثبت

داستان فوق العاده
گیم پلی روان و خوب
گرافیک چشم نواز
نور پردازی خیلی عالی صحنه های بازی

نکات منفی

دیالوگ های ضعیف

امتیاز
امتیاز
گرافیک
9.8
داستان
9.3
گیم پلی
8.8
موسیقی
7.8
جزئیات

Paradise Lost یک بازی ماجراجویی معمایی است که در یک دنیای موازی پس از جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد و باید به عنوان یک پسر دوازده ساله در جست و جوی یک مرد ناشناس نقش آفرینی کنید.

8.9
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی Clea 2
24 ژانویه 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.8

نقد و بررسی Clea 2

4.5

نقد و بررسی Unblock Brick

6.0

نقد و بررسی Skyland Rush: Air Raid Attack

9.3

نقد و بررسی Retro Machina

3.8

نقد و بررسی بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins

10

نقد و بررسی بازی Skeletal Avenger

7.8

نقد و بررسی Sunblaze

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved