نقد و بررسی Bullet Battle: Revolution

توسط parsjoy در 26 ژوئن 2019

خب امروز سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و چالش برانگیز Bullet Battle: Revolution رفتیم. این بازی برای پلتفرم های موبایلی عرضه شده است. بازی Bullet Battle: Revolution در سبک تیراندازی سوم شخص و از دسته بازی های اکشن قرار دارد. این بازی TROOOZE انتشار یافته و توسعه داده شده است. شما در ادامه می توانید با نقد و بررسی بازی Bullet Battle: Revolution با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای ParsJoy همراه باشید.

این بازی (Bullet Battle: Revolution) در دو حالت تک نفره و چند نفره قابل انجام است اما از حالت آنلاین برخوردار نیست. رقابت‌های این بازی در قالب دو تیم چهار نفره انجام می شود این بازی دارای نقش های مختلفی برای برگزاری روابط ها و مبارزات است در اولین ورود به بازی و مواجه شدن با آن می توانید بفهمید که هیچ چیز خاصی در آن نیست و کاملاً ساده و آشنا است. بازی Bullet Battle: Revolution در حالت کلی دارای سه بخش مختلف برای مبارزات است که می توان از جمله به Assault Sniper و Medic اشاره کرد. همچنین برای انجام یکی از این حالت ها شما نیاز به پرداخت درون برنامه ای بازی دارید و متاسفانه رایگان نیست.

متاسفانه توسعه دهنده این بازی (Bullet Battle: Revolution) اکثر قسمت های این بازی را به پرداخت های درون برنامه وصل کرده است به طوری که شما برای خرید هر چیزی اعم از اسلحه ها و یا لباس های کاراکتر ها در این بازی باید پول خرج کنید. متاسفانه در این بازی هیچ یک از سه حالت بازی دیگر تفاوت ندارد. به قدری سیستم پرداخت درون برنامه این بازی مشکل ساز است که شما برای تهیه سلاح ثانویه هم باید از پرداخت های برنامه ای این ویژگی رو فعال کنید.

در گیم پلی بازی Bullet Battle: Revolution هدف گیری سلاح ها با مشکل مواجه است و به طور دقیق تیراندازی انجام نمی‌شود و همچنین شما برای تنظیم حساسیت هدف گیری توانایی برای تنظیم اساسی هدف گیری در مسابقه بازی وجود ندارد و شما برای تنظیم حساسیت هدف گیری باید از مسابقه خارج شوید و به منوی اصلی بازی مراجعه کنید و از تنظیمات بازی آن را تغییر دهید اما متاسفانه همچنان برای تغییر این قابلیت شما باید هزیته کنید و رایگان نیست.

در بازی Bullet Battle: Revolution متاسفانه توسعه دهنده هیچ حق انتخابی را برای بازی قرار نداده است. به طوری که شما برای انتخاب نقشه بازی و یا حالت بازی هیچ انتخابی ندارید و شما فقط در منوی بازی با انتخاب یکی از حالت های بازی به صورت در رقابت قرار میگیرد و با دشمنان مواجه می شوید. سرعت بارگذاری و بالا آمدن بازی در هر قسمت سریع است. جلوه های بصری بازی به خوبی طراحی شده اند به طوری که شما می توانید جزئیات زیادی را در عوامل محیطی و کاراکترهای بازی Bullet Battle: Revolution ببینید محیط های بازی پوریا زیاد و دقیق هستند و به طور کاملا خلاقانه طراحی شده اند اما متاسفانه گرافیک بازی یکی از مهمترین عناصر هر بازی است در این بازی به پایین ترین حد طراحی شده است به طوری که شبیه به بازی های کنسولی نسل 6 به چشم می آید.

یکی از رایج ترین مشکلات در گیم پلی بازی Bullet Battle: Revolution این است که شما حتی با حرفه ای ترین کنترلرهای بازی هم نمی توانید به راحتی به کنترل اسلحه و یا کشتن دشمنانتان بپردازید که برای بازیکن بسیار آزاردهنده و مشکل است. در این بازی شما می توانید در حالت چند نفره به گفتگو به صورت متنی با هم تیمی های تان بپردازید اما قابلیت چت صوتی در این بازی وجود ندارد و از آن پشتیبانی نمی شود که یکی از رایج‌ترین ویژگی ها در بازی های تیراندازی امروزی است. همچنین مسیر های نقشه بازی نیز دارای باگ های جزئی است و می توانند بازیکن را به اشتباه بیاندازند. برای مثال در نقشه های دریایی بازی Bullet Battle: Revolution کشتی های مجاور آب و یا زیر دریایی ها بازیکن را با مشکل مواجه کنند. اما در منوی اصلی بازی قابلیتی وجود دارد که می توانید عناصر نقشه را تا حدودی به دلخواه تنظیم کنید.

در این بازی (Bullet Battle: Revolution) حالتی به صورت حالت بقا وجود که TDM نام دارد و مشخص نیست مخفف شده ی چه اسمی است. در این حالت بازیکن باید به تنهایی با دشمنان به طور گسترده مواجه شود و می تواند آن ها را به صورت دسته جمعی از بین ببرد اما این قابلیت که به صورت پیش فرض در بازی Bullet Battle: Revolution است خیلی آهسته و کند است و در مواردی کاملا بی استفاده طراحی شده است. این بیهوده بودن آن باعث شده است که بازیکنان در استفاده از این دکمه سوء تفاهم می شود و فکر کنند که کارت بازی وارد پوشش می شود و می خواهد سنگیر بگیرد!! و یا حتی بعضی از آنها فکر میکردند این دکمه خشاب اسلحه را عوض می کند.

بازی Bullet Battle: Revolution دارای گیم پلی خوبی است اما با مشکلات آزاردهنده ای مواجه است که می تواند بازیکن را از انجام این بازی منصرف کند. بازی به طور کلی دارای طراحی خوبی است و می تواند یکی از گزینه های جذاب برای طرفداران سبک تیزاندازی باشد و نسبت به حجمی که دارد می توان یکی از گزینه های خوب برای پلتفرم های موبایل آن را دانست. در زمینه موسیقی نیز این بازی خوب عمل نکرده است و موسیقی پس زمینه بازی می تواند آزاردهنده و خسته کننده باشد و از هیجان آن کم کند. بازی Bullet Battle: Revolution اکشن زیبایی است و امیدواریم توسعه دهنده بازی در آینده باگ ها و مشکلات آن رفع را کند و ازین طریق جذابیت بازی را بالا ببرد.

نکات مثبت

گیم پلی جذاب
جلوه های بصری پر جزییات

نکات منفی

گرافیک بد
مشکلات پرداخت درون برنامه ای بازی
عدم روایت داستان

امتیاز
امتیاز
گرافیک
6.0
داستان
6.0
گیم پلی
6.5
موسیقی
6.5
جزئیات

بازی Bullet Battle: Revolution دارای مشکلات متعددی است که نیازمند است توسعه دهنده آن طی آپدیت هایی آنها را رفع کند. بازی دارای گیم پلی چالش برانگیز و جذابی است و از طراحی های جاوه بصری زیبا و خلاقانه ای برخوردار است به طوری که جزییات زیادی در عوامل محیطی و کاراکترهای بازی به چشم می خورد.

6.3
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
پست های جدید پارس جوی

عناوین رایگان بعدی فروشگاه اپیک گیمز مشخص شدند

نقدها و نمرات Cuphead: The Delicious Last Course منتشر شدند

شرکت کنترل کیفی بازی Cyberpunk 2077 به اتهامات پاسخ داد

رئیس ایکس باکس: Bethesda دیگر از فشار کاری رنج نمی‌برد

9.1

نقد و بررسی بازی Best Month Ever!

2.0

نقد و بررسی بازی Ice Cream Surfer

9.5

نقد و بررسی بازی Rise of the Third Power

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved