نقد و بررسی بازی Haven Park

توسط Pars Joy در 27 می 2022

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Haven Park یک بازی خیلی جالب می باشد که در سال 2021 به عنوان یک بازی مستقل در موتور بازی سازی یونیتی طراحی و توسعه داده شده و در همان سال هم منتشر شده است. این بازی به ظاهر جذاب و دوست داشتنی اما موارد خیلی بدی هم دارد و ما فکر می کنیم که این بازی به طور کلی با این که ایرادات زیادی هم دارد اما ارزش خرید هم دارد و در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره این بازی به طور دقیق بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی ای که امروز برای شما دوستان عزیز در این مطلب انتخاب کرده ایم و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره این بازی آشنا شوید.

در این بازی شما نقش یک جوجه کوچک را دارید که پس از مرگ مادربزرگش یک شهربازی وسیع برایش به ارث باقی می ماند و حالا باید سعی کنید این شهربازی را دوباره آباد کنید تا به وصیت مادربزرگتان عمل کرده باشید! با این که در نگاه اول داستان بازی شاید اندکی مسخره و بچه گانه به نظر بیاید، اما پس از گذشت چند دقیقه از گیم پلی شما متوجه عمق داستان و جذابیت توسعه داستانی بازی خواهید شد و به همین دلیل هم ما نمره خوبی به این بخش از بازی خواهیم داد.

گرافیک بازی با این که به ظاهر رنگ های جذاب و طراحی خوبی دارد، اما از لحاظ کیفیت طراحی خیلی قوی نیست و به نظر ما این مسئله بیشتر تقصیر موتور بازی سازی استفاده شده در بازی یعنی موتور یونیتی می باشد اما در کل متاسفانه این ایرادات کیفیتی باعث می شوند که ما نتوانیم نمره خیلی خوبی به گرافیک بازی امروزمان بدهیم. موسیقی بازی برخلاف گرافیکش کیفیت بسیار بالایی دارد و از همه نظر – چه جلوه های صوتی با کیفیت بازی که شما را کاملا در حال و هوای یک شهربازی دوست داشتنی غرق می کنند و چه موسیقی زمینه زیبای بازی که هم باعث می شود روی گیم پلی بازی تمرکز کنید و هم داستان بازی را بیش از پیش پیاده سازی می کند – کیفیت خیلی بالایی دارد و به طور حرفه ای ساخته شده است. با این تفاسیر، دور از انصاف خواهد بود که به موسیقی بازی نمره پایینی بدهیم.

دیگر به آخرین بخش نقد و بررسی امروزمان یعنی گیم پلی بازی رسیدیم و قبل از این که جزئیات گیم پلی را نقد کنیم، بهتر است اشاره کنیم که این بازی از لحاظ فنی واقعا طراحی تمیزی دارد و شما در تایم گیم پلی خود – که از قضا طولانی هم هست و به بیش از سه چهار ساعت می رسد – عملا به هیچ باگ خاصی برنمی خورید و جدای از این بازی کنترل های بسیار نرم و روان و سیستم گیم پلی درگیرکننده ای هم دارد.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Haven Park رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی Haven Park یک بازی خیلی حرفه ای می باشد اما ما فکر می کنیم که این بازی در صورتی برای شما مناسب خواهد بود که شما انتظارات خیلی زیادی از گرافیک بازی نداشته باشید چون همان طور که در متن نقد و بررسی هم اشاره کردیم، این بازی در موتور بازی سازی یونیتی طراحی شده و خب بازی های این موتور معمولا بهترین گرافیک موجود را ندارند. اما به طور کلی ما این بازی جذاب را به شما توصیه می کنیم و شما می توانید بازی Haven Park را با قیمت حدود نه دلار در وب سایت استیم خریداری کنید و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی مذکور به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

موسیقی زمینه زیبا و جلوه های صوتی با کیفیت
داستان جالب با توسعه قوی
گیم پلی حرفه ای و درگیرکننده

نکات منفی

کیفیت نه چندان بالا در طراحی گرافیکی بازی

امتیاز
امتیاز
گرافیک
5.0
داستان
8.5
گیم پلی
10
موسیقی
10
جزئیات

در نقش یک جوجه بامزه، به وصیت مادربزرگ مرحومتان عمل کرده و Haven Park را دوباره آباد کنید!

8.4
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
پست های جدید پارس جوی

عناوین رایگان بعدی فروشگاه اپیک گیمز مشخص شدند

نقدها و نمرات Cuphead: The Delicious Last Course منتشر شدند

شرکت کنترل کیفی بازی Cyberpunk 2077 به اتهامات پاسخ داد

رئیس ایکس باکس: Bethesda دیگر از فشار کاری رنج نمی‌برد

9.1

نقد و بررسی بازی Best Month Ever!

2.0

نقد و بررسی بازی Ice Cream Surfer

9.5

نقد و بررسی بازی Rise of the Third Power

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved