نقد و بررسی بازی Nemezis: Mysterious Journey III

توسط Pars Joy در 24 می 2022

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Nemezis: Mysterious Journey III یک بازی خیلی جالب می باشد که ممکن است در ابتدا شما را شیفته خود کند و باعث شود از همین الان برای خرید آن اقدام کنید اما باید به اطلاع شما برسانیم که این بازی به ظاهر جادویی و بی نقص موارد خیلی بدی هم دارد و ما فکر می کنیم که این بازی به طور کلی با این که ایرادات زیادی هم دارد اما ممکن است ارزش خرید هم داشته باشد و در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره این بازی به طور دقیق بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی ای که امروز برای شما دوستان عزیز در این مطلب انتخاب کرده ایم و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره این بازی آشنا شوید.

داستان این بازی ایده کلی خیلی جدیدی ندارد و می توانید بازی هایی که همچنین خط داستانی ای دارند را به وفور در مارکت های بازی مختلف پیدا کنید. البته تکراری بودن ایده داستان دلیلی نیست که ما از داستان این بازی راضی نیستیم. علت اصلی نمره پایین ما به داستان بازی، وعده و وعید سازندگان آن در مورد معماهای سخت و چالش برانگیز می باشد. متاسفانه تنها بخشی از بازی که معماهای خوبی دارد، مرحله اول آن است و پس از این مرحله معماها نه تنها از درجه سختی خوبی برخوردار نیستند، بلکه کیفیت بسیار پایینی هم دارند. همان طور که قبلا هم گفتیم، داستان بازی از ما نمره خیلی خوبی نمی گیرد.

گرافیک بازی احتمالا تنها بخش قوی و جالب آن است و علت خوب بودن گرافیک هم صرفا رعایت کردن استاندارد های طراحی می باشد – کاری که بقیه بخش های بازی اصلا انجام نداده اند!. بازی طراحی خوبی دارد و جزئیات صحنه های مختلف آن هم کیفیت بالایی دارند و همه این موارد باعث می شوند که ما نمره تقریبا خوبی به گرافیک بازی امروزمان بدهیم. البته موسیقی بازی هیچ شباهتی به طراحی بصری و گرافیک آن ندارد و جدای از ساندترک تکراری و حوصله سربر، بازی صداگذاری بسیار ضعیفی دارد و در کل ما نمره بالایی به موسیقی بازی نخواهیم داد.

گیم پلی بازی امروز ما سرشار از باگ ها و ایرادات فنی مختلف است. جدای از این مورد و همان طور که در بخش نقد و بررسی داستان بازی هم اشاره کردیم، این بازی ساختار گیم پلی جذابی هم ندارد و برخلاف قول سازندگان آن، معماهای بازی پس از مرحله اول تکراری و ضعیف می شوند. همان طور که حدس می زنید، گیم پلی بازی هم از ما نمره خیلی خوبی نخواهد گرفت.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Nemezis: Mysterious Journey III رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی Nemezis: Mysterious Journey III یک بازی در ظاهر حرفه ای می باشد اما ما فکر می کنیم که این بازی نتوانسته آن طور که در ابتدا به مخاطب وعده می دهد بخش های مختلف خود را پیاده سازی کند و متاسفانه به نظر ما حتی سازندگان خوش نام بازی در این اثر خیلی خوب عمل نکرده اند که مایه تاسف است. هم چنین بازی علاوه بر ایرادات بسیار زیاد در گیم پلی خود، مشکلات بزرگی هم در داستان و معماهای خود دارد ولی همان طور که از تبلیغات بازی و تیزر های آن مشخص است و حتی با سر زدن به یکی از وب سایت های فروشنده آن می توانید همین الان ببینید که این بازی ادعا می کند یکی از بهترین بازی های پازلی و معمایی سال خود است، متاسفانه اصلا چنین مسئله ای در بازی مشاهده نمی شود. همین طور که مشخص است، ما این بازی را به شما پیشنهاد نمی کنیم ولی از آن جایی که تصمیم گیری نهایی متعلق به شماست و ما فقط می توانیم نظر و توصیه خود را بیان کنیم، اگر با وجود این همه نقاط ضعف هنوز هم برای خرید این بازی مشتاق هستید، شما می توانید بازی Nemezis: Mysterious Journey III را با قیمت حدود بیست دلار در وب سایت استیم خریداری کنید و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی مذکور به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

گرافیک زیبا و حرفه ای

نکات منفی

موسیقی ضعیف با صداگذاری غیرحرفه ای
ایرادات فنی در گیم پلی
معماهای نه چندان قوی برخلاف ادعای سازندگان بازی

امتیاز
امتیاز
گرافیک
8.0
داستان
2.0
گیم پلی
2.0
موسیقی
2.0
جزئیات

بازی Nemezis: Mysterious Journey III در نگاه اول با وعده یک ماجراجویی هیجان انگیز و معماهای چالش برانگیز شما را شیفته خود می کند، اما به نظر پارس جوی صدای این دهل فقط از دور خوش است و شما هیچ کدام از این وعده وعید ها را در بازی دریافت نخواهید کرد!

3.5
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
پست های جدید پارس جوی

عناوین رایگان بعدی فروشگاه اپیک گیمز مشخص شدند

نقدها و نمرات Cuphead: The Delicious Last Course منتشر شدند

شرکت کنترل کیفی بازی Cyberpunk 2077 به اتهامات پاسخ داد

رئیس ایکس باکس: Bethesda دیگر از فشار کاری رنج نمی‌برد

9.1

نقد و بررسی بازی Best Month Ever!

2.0

نقد و بررسی بازی Ice Cream Surfer

9.5

نقد و بررسی بازی Rise of the Third Power

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved