نقد و بررسی بازی ASTRO AQUA KITTY

توسط Pars Joy در 4 دسامبر 2021

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی ASTRO AQUA KITTY یک بازی خیلی جالب می باشد که به طور کلی باید بگوییم به اندازه لیاقتش توجه کافی به این بازی صورت نگرفته است و به نظر ما بازی ASTRO AQUA KITTY یکی از بهترین بازی های شوتر پلتفرمر و مبارزه ای سال 2021 بوده است اما موارد خیلی بدی هم دارد و ما فکر می کنیم که این بازی به طور کلی با این که ایرادات زیادی هم دارد اما ارزش خرید هم دارد و در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره بازی ASTRO AQUA KITTY بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی ASTRO AQUA KITTY و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره بازی ASTRO AQUA KITTY آشنا شوید.

در بازی ASTRO AQUA KITTY شما با حیوانات بازی می کنید و می توانید گروه خودتان را از بین حیوانات مختلف که هر کدام ویژگی های خاصی دارند انتخاب کنید و یک گروه قوی برای مبارزه بسازید. در بازی ASTRO AQUA KITTY معمولا اکثر موجودات – از جمله خودتان – گربه هستند. در بازی ASTRO AQUA KITTY شما دو ماموریت اصلی دارید، استفاده از گربه های حفاری کننده برای حفاری و پیدا کردن الماس، و مبارزه با دشمنانی که گاه و بی گاه جلوی رویتان سبز می شوند. همان طور که حدس زده اید، بیشتر وقت شما به مبارزه می گذرد. شخصیت پردازی داستان بازی ASTRO AQUA KITTY واقعا خوب است و ما در کل نمره خوبی به داستان بازی ASTRO AQUA KITTY می دهیم.

 

گرافیک بازی ASTRO AQUA KITTY یک گرافیک پیکسل آرتی بسیار زیبا و جالب است که به نظر ما حقیقتا ارزش توجه دارد. رنگ بندی ها عالی هستند و با این که رزولوشن پیکسل آرت خیلی زیاد نیست، اما جزئیات به خوبی در گرافیک بازی ASTRO AQUA KITTY نمایش داده شده اند که خودش یک نقطه قوت مهم است. گرافیک بازی ASTRO AQUA KITTY از ما نمره خوبی می گیرد. موسیقی بازی ASTRO AQUA KITTY هم یک ساندترک خوب و زیبا است و از آن جایی که این بازی خیلی روی دیالوگ تمرکز نمی کند و بیشتر داستان را با گیم پلی نمایش می دهد، بازی ASTRO AQUA KITTY صداگذاری خاصی هم ندارد که به نظر ما با این که بازی را خوب تر می کند، اما تاثیری روی نمره خوب ما به موسیقی بازی ASTRO AQUA KITTY نخواهد گذاشت.

گیم پلی بازی ASTRO AQUA KITTY یک گیم پلی جالب و قوی با سرعت بالا و ویژگی های مبارزه زیاد است. بازی ASTRO AQUA KITTY دو مود بازی دارد که یکی از آن ها استوری مود است و بیشتر روی داستان تمرکز می کند اما در کل همان طور که در پاراگراف بالایی هم گفتیم، بازی ASTRO AQUA KITTY سعی دارد بیشتر داستان خود را از طریق گیم پلی نمایش دهد و در این کار هم موفق بوده است. بازی ASTRO AQUA KITTY در گیم پلی خود باگ های زیادی ندارد و چند باگ جزئی وجود داشت که با آپدیت اخیر برطرف شد و در کل ما به گیم پلی بازی ASTRO AQUA KITTY نمره خوبی می دهیم.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی ASTRO AQUA KITTY رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی ASTRO AQUA KITTY یک بازی خیلی حرفه ای می باشد اما ما فکر می کنیم که بازی ASTRO AQUA KITTY در صورتی برای شما مناسب خواهد بود که شما از صفحه های شلوغ بازی بدتان نیاید و وقتی که بازی از دور دیده می شود و فضای دور و برتان شلوغ است سردرگم نشوید. با توجه به این که باگ های گیم پلی بازی ASTRO AQUA KITTY کم هستند، مطمئنا برای یاد گرفتن بازی و روش کار در بازی ASTRO AQUA KITTY به مشکلی نخواهید خورد. ما بازی ASTRO AQUA KITTY را به شما توصیه می کنیم و فکر می کنیم که شما از آن لذت خواهید برد. شما می توانید بازی ASTRO AQUA KITTY را با قیمت حدود چهارده دلار در وب سایت استیم به همراه قابلیت دست یابی به بیست و دو دست آورد استیم که حقیقتا خیلی سخت به دست می آیند، خریداری کنید و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی ASTRO AQUA KITTY به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

گرافیک زیبا و با جزئیات زیاد
داستان جالب و درگیرکننده

نکات منفی

نبودن صداگذاری
باگ های جزئی

امتیاز
امتیاز
گرافیک
9.8
داستان
8.4
گیم پلی
9.0
موسیقی
7.4
جزئیات

یک بازی مبارزه ای و شوتر پلت فرمر جالب که در آن باید به همراه گربه ها برای به دست آوردن الماس با دشمنانتان مبارزه کنید!

8.7
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی Clea 2
24 ژانویه 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.8

نقد و بررسی Clea 2

4.5

نقد و بررسی Unblock Brick

6.0

نقد و بررسی Skyland Rush: Air Raid Attack

9.3

نقد و بررسی Retro Machina

3.8

نقد و بررسی بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins

10

نقد و بررسی بازی Skeletal Avenger

7.8

نقد و بررسی Sunblaze

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved