نقد و بررسی بازی Wytchwood

توسط Pars Joy در 1 آوریل 2022

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Wytchwood یک بازی خیلی جالب می باشد که به طور مستقل در ژانر معمایی و ماجراجویی منتشر شده است. این بازی جذاب و وسوسه کننده اما موارد خیلی بدی هم دارد و ما فکر می کنیم که این بازی به طور کلی با این که ایرادات زیادی هم دارد اما ارزش خرید هم دارد و در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره این بازی به طور دقیق بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی ای که امروز برای شما دوستان عزیز در این مطلب انتخاب کرده ایم و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره این بازی آشنا شوید.

داستان این بازی در مورد یک جادوگر و دنیای جادویی ای که در آن زندگی می کند است. در کل شما یک خط داستانی منسجم و برنامه ریزی شده به همراه دیالوگ های حرفه ای را در بازی امروز ما دنبال خواهید کرد و توسعه دنیای بازی هم به خوبی انجام شده است. علاوه بر این، اتفاقاتی که در روند داستان می افتند واقعا هیجان انگیز هستند و داستان بازی ای که در این مطلب برای نقد و بررسی انتخاب کرده ایم اصلا حوصله سر بر نیست. همه این موارد باعث می شوند که ما نمره خوبی به داستان بازی امروزمان بدهیم.

از لحاظ طراحی و جلوه های بصری، بازی امروز ما حقیقتا تفاوت چشم گیری با اکثر بازی های ماجراجویی و معمایی ای که در موتور بازی سازی یونیتی ساخته می شوند دارد. علاوه بر این، انیمیشن های این بازی هم بسیار قوی طراحی شده اند و به همین دلیل ما نمره خوبی به گرافیک بازی مذکور می دهیم. موسیقی بازی امروزمان ساندترک فوق العاده جذابی دارد که حتی به شما پیشنهاد می کنیم به طور جداگانه آن را با قیمت حدود پنج دلار خریداری کنید اما متاسفانه بازی صداگذاری ندارد و از آن جایی که حجم دیالوگ ها زیاد است، این مسئله می تواند یک نقطه ضعف در موسیقی بازی باشد. در کل می توان گفت که موسیقی این بازی هم از ما نمره متوسط رو به بالایی می گیرد.

گیم پلی بازی امروز ما از آن نوع گیم پلی های کاملا سلیقه ای می باشد و با این که از لحاظ فنی ایرادی ندارد و کنترل های آن خوب طراحی شده اند و به باگ خاصی هم بر نمی خورید، این که شما از ساختار کلی این گیم پلی لذت ببرید یا خیر کاملا به علایق شخصی تان بستگی دارد اما از آن جایی که هیچ ایرادی در طراحی و پیاده سازی گیم پلی نمی بینیم، به آن نمره خوبی می دهیم.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Wytchwood رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی Wytchwood با این که توسط دو بازی ساز مستقل و بدون بودجه و هزینه های هنگفت و زیاد توسعه داده شده است و در موتور بازی سازی یونیتی که معمولا انتخاب شرکت های حرفه ای و ثروتمند هم نیست ساخته شده است، یک بازی خیلی حرفه ای می باشد اما ما فکر می کنیم که این بازی در صورتی برای شما مناسب خواهد بود که شما از داستان آن خوشتان بیاید و دوست داشته باشید روند داستانی را دنبال کنید چون با توجه به سیستم گیم پلی ای که مورد علاقه خیلی از پلیر ها می باشد، این بازی یک بازی سافت و آرام به حساب می آید اما ما بازی امروز را به شما توصیه می کنیم و شما می توانید بازی Wytchwood را با قیمت حدود بیست دلار در وب سایت استیم خریداری کنید و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی مذکور به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

داستان زیبا با خط داستانی منسجم
ساندترک فوق العاده
گرافیک حرفه ای و انیمیشن های جذاب

نکات منفی

نداشتن صداگذاری علی رغم حجم بالای دیالوگ ها

امتیاز
امتیاز
گرافیک
10
داستان
10
گیم پلی
9.5
موسیقی
7.5
جزئیات

در بازی Wytchwood زندگی یک جادوگر تنها در جنگلی وسیع و اسرار آمیز را تجربه کنید!

9.3
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
پست های جدید پارس جوی

بازی Elden Ring بیش از 16.6 میلیون نسخه‌ فروش داشته است

شایعه: مراسم Dead Space Remake در اواخر سپتامبر برگزار می‌شود

گزارش: بازی GTA 6 محتویات اضافۀ داستانی دریافت خواهد کرد + اطلاعات بیشتر

نقدها و نمرات بازی Thymesia منتشر شدند

فایل‌های Spider-Man حاکی از عرضه لانچر اختصاصی سونی هستند

نقدها و نمرات Rollerdrome منتشر شدند

8.0

نقد و بررسی بازی Tanknarok

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved