نقد و بررسی Warhammer 40,000: Space Wolf

توسط Pars Joy در 1 ژانویه 2022

با نقد و بررسی بازی Warhammer 40,000 Space Wolf در خدمتتان هستیم. یک بازی استراتژیک که در بعد حمله گروهی و در مواقعی به صورت کارت مانند و نوبتی انجام می گیرد. توسعه این بازی توسط تیم طراحی HeroCraft انجام شده است. بازی نسخه های متعددی را برای کاربران منتشر کرده است که اولین نسخه آن مربوط به سال 2014 می باشد. حال با انتشار نسخه جدید آن به نقد و بررسی این بازی در سایت Pars Joy برای شما مخاطبان گرامی سایت می پردازیم.

همانطور که اشاره کردیم بازی در ابتدا در سال 2014 به عنوان بازی پایه منتشر شده بود. این بازی آنقدر طرفدار برای خودش دست و پا کرد که تیم توسعه دهنده بازی ماژوالی در بازی قرار داد که با استفاده از تیم تولید کننده می توانست با تاثیر مستقیم بر روی بازی آپدیت های مختلفی را بر روی کارت ها انجام دهد. تغییرات ریز قدرت های حمله ها و بالانس نیرو ها و کارت ها در بازی نیز به آن اضافه شد و به قولی خود کاربران بازی توانسته اند به گونه غیرمستقیم باعث آپدیت های فراوان این بازی شوند. اما در سال 2017 بازی یک تغییر اساسی را تجربه کرد. محیط های جدید به بازی اضافه می شدند و قابلیت ها مختلف انجام بازی به صورت چند نفره در بازی گنجانده شد. اما در سال 2021 با یک آپدیت سراسری بازی برای همه پلتفرم ها منتشر شده است و همچنین گیمر ها می توانند با نقشه های به روز در بازی از Warhammer 40,000 Space Wolf نیز لذت ببرند.

با به روزرسانی جدید ابعاد گسترده ای از این بازی در اختیار همه قرار گرفت. اولین نسخه از آن شامل بازی داستانی آن بود اما الان قسمت کمپین بازی به صورت جدا از بازی در اختیار گیمر ها قرار دارد. در قسمت کمپین می توانید انواعی از 7 داستان اصلی باز را انجام دهید. برای وارد شدن به بازی های PVP و مقابله با بقیه بازیکنان نیاز دارید که حداقل یکی از بازی های طراحی شده از داستان های کمپین Warhammer 40,000 Space Wolf را انجام دهید تا اجازه انجام بازی های دیگر را داشته باشید. البته باز های کمپین بسیار جذاب هستند و می دانیم بیشتر بازیکن ها برای انجام PVP این بازی را نصب می کنند ولی ارزش بازی های کمپین این بازی نیز فوقالعاده بالاست.

ولی در هر صورت اگر از آن دسته بازیکنانی هستید که اصلا دوست ندارید کمپین های بازی را انجام دهید می توانید با ارتقای اکانت بازی به پرمیوم یکراست به بازی های آنلاین دسترسی داشته باشید. اگر بازیکن تازه وارد در Warhammer 40,000 Space Wolf هستید که توصیه می کنیم حتما بازی کمپین را انجام دهید زیرا داستان های بازی از ابتدا به صورت آسان و درجه سختی پایین تا آخرین داستان بازی می توانند به خوبی انواع اقسام مهارت های استفاده از کارت های خودتان در بازی را به شما آموزش دهند که این آموزش ها در مجموع در سری بازی های آنلاین کاملا به شما کمک خواهد کرد زیرا باعث می شوند که استراتژی شما در بازی به خوبی شکل بگیرد و نوع حمله و دفاع کردنتان با طرز فکر شما همخوانی داشته باشد و استفاده از ابزار های بازی بر اساس استراتژی بازی شما باشد.

اما به روز رسانی بسیار خوبی که در بازی انجام شده است در بخش گرافیکی آن شامل نقشه های گسترده بازی با جزییات فراوان است. حد اقل 12 نقشه جدید با طراحی بسیار خوب در بازی قرار داده شده است که در پلتفرم های مختلف از لحاظ گرافیکی کمی با هم متفاوت هستند. مثلا نور های آتش و حمله ها در پلتفرم های کنسولی و کامپیوتری در نقشه به صورت سایه وار بر روی اجسام می افتند و تاثیر گذار هستند در حالی که با ننتیندو و یا گوشی همچین افکت هایی در بازی قرار ندارند زیرا این پلتفرم ها از لحاظ پردازش گرافیکی توانایی اجرای این گونه ویژوال های تصویری را ندارند. همچنین در بازی تصویر های حمله ای مانند نشان دادن اتک های شما از پشت سربازانتان در بازی نیز اضافه شده است و انواع اقسام اکشن های مختلف با زاویه دوربین های متفاوت در بازی جوسازی خوبی از طرف تیم توسعه بازی برای Warhammer 40,000 Space Wolf محسوب می شود که اگر دوست ندارید وقت خودتان را با اسلاید های تصویری هدر دهید می توانید آن ها را از منوی تنظیمات بازی خاموش بسازید.

نکات مثبت

باز شدن بازی بر روی پلتفرم های جدید
کمپین های جدید بازی
نقشه های جدید
بالانس بیشتر نیرو ها

نکات منفی

نداشتن بالانس بین پلتفرمی
قطع اتصال از سرور های بازی
تفاوت گرافیکی در کنسول ها

امتیاز
امتیاز
گرافیک
8.0
داستان
7.0
گیم پلی
9.0
موسیقی
7.0
جزئیات

در مجموع باید بدانیم که وقتی در رابطه با بازی Warhammer 40,000 Space Wolf صحبت میکنیم با این به روز رسانی بازیی دراختیار گیمر ها قرار گرفته است که از 100 ساعت ارزش بازی به 1500 ساعت تغییر یافته است. انواع اقسام مسابقات مختلف بر پایه موتور اصلی و اطلاعات نیرو ها در بازی به خوبی طراحی شده اند. با اینکه ارور های زیادی در این به روز رسانی وجود دارد و بازی در بعضی از پلتفرم ها شبیه به یکدیگر رفتار نمی کنند ولی باید گفت که همیشه آپدیت های جدید بازی آن را روان کرده است و این بازی همیشه ارزش گیم پلی بالایی دارد.

7.8
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Haven Park
27 می 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
8.4

نقد و بررسی بازی Haven Park

9.4

نقد و بررسی بازی Fishing: North Atlantic

3.5

نقد و بررسی بازی Nemezis: Mysterious Journey III

6.5

نقد و بررسی orbit.industries

8.4

نقد و بررسی بازی 112 Operator

9.4

نقد و بررسی بازی Mystic Pillars: A Story-Based Puzzle Game

3.3

نقد و بررسی بازی Throw it! Animal Park

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved