نقد و برسی Under the Jolly Roger

توسط Pars Joy در 19 اکتبر 2021

با سلام خدمت شما کاربران وبسایت parsjoy. امروز با نقد و برسی یک بازی دیگر همراه شما کاربران گرامی هستیم و اگر از طرفداران بازی های بازی هایی مثل sea of thieve می باشید و دوست دارید به همراه دوستانتان به یک دریانوردی حسابی بروید این پست را از دست ندهید چرا که قرار است با یکی ازبازی های منتشر شده در این سبک با شما عزیزان همراه باشیم.

این بازی Bezier: Second Edition نام دارد که در سال 2016 اولین نسخه از بازی منتشر شده است . بازی به تازگی برای پلتفورم های موبایل های هوشمند ، ایکس باکس های نسل هشتم و نهم ، پلی استیشن 4 ، رایانه های شخصی و در نهایت نینتندو سوییچ منتشر شده است و اگر قصد خرید بازی را دارید باید بدانید که هزینه ای که سازندگان بازی برای آن در نظر گرفته اند 20 دلار می باشد.

استودیوی سازنده ی بازی Lion’s Shade می باشد و  استودیو  Hero Craft نیز به عنوان ناشر این بازی فعالیت می کند. با نقد و برسی این بازی همراه وبسایت Parsjoy باشید تا ببینیم که این بازی چه عملکردی را از خودش به جای گذاشته است و آیا می توان از آن به عنوان یک بازی خوب یاد کرد یا خیر.

بازی یک تجربه ی ادونچر مانند می باشد که تجربه ی کلی آن به مانند بازی sea of thieve  می باشد و در آن باید به همراه کشتی خود دل به دریا بزنید و یا شمشیر و تفنگ خودتون رو بردارید و به جزایر مختلف بازی سر بزنید و به دنبال گنج بگردید. همه ی این موارد روی کاغذ کار های هیجان انگیز هستند و باید موفقیت بازی را در ساخت یک اثر به شدت ضعیف با این ایده های جذاب تحیسین کرد!

درست حدس زدید این بازی یکی از بد ترین بازی هایی می باشد که می توانید انتخاب کنید و در آن به دریا نوردی بپردازید. قبل از هر چیز باید بدانید که بازی هیچ آموزشی به شما ارائه نمی دهد و در همان ابتدا شما را داخل جهان پر از خالی اش رها می کند و خودتان هستید و خودتان!

دوست دارید اطلاعات بیشتری در مورد بازی کسب کنید؟ وارد منو های بازی شوید تا عمق فاجعه را در یابید چرا که حداقل برای این که به نقشه های بازی مسلط شوید نیازمند 1 ساعت گشت و گذار در منو های بازی هستید تا تازه قسمت های مختلف آن را دریابید. بازی در یک کلام گیج کننده عمل کرده است و عملا پلیر های جدید را مجازات می کند.

بنا بر این امر که شما طی مدت زیادی یاد گرفتید که از بازی استفاده کنید. باید وارد محیط های آن شوید ولی عملا هیچ یک از فعالیت های بازی بعد از مدتی کوتاه جذاب نمی باشد. اگر به دنبال کراکن هستید، اول باید کلی دریا های پوچ بازی را بگذرانید و در نهایت با یک موجود زشت با طراحی ضعیف رو به رو خواهید شد.

اگر هم دوست دارید که به جزیره ی بازی بروید و در آن جنگ های وسیعش به دنبال گنج های گم شده بگردید باید بگویم که سازندگان فکر اینجایش هم کرده اند و قرار است با یک سری مشکل عجیب و غریب حسابی از خجالت شما دربیایند. وقتی وارد جزایر بازی می شوید یک سری اسکلت شما را تحدید می کنند و از درون اعماق وجودتان فریاد می زنید این همان چیزی است که یک بازی این سبکی احتیاج دارد.

ولی وقتی ضربه ی اول شمشیرتان را وارد می کنید همانجاست که متوجه می شوید اوضاع چقدر خراب است. انیمیشن های مبارزات بازی و دمیج خوردن ها آنقدر تکراری هستند که عملا بعد از 5 دقیقه تکراری  می شوند و اگر مبارزه با تپانچه ی بازی ( که آن هم از آن جایی که با دست مخالف استفاده می شود کمی دوربین عجیبی دارد) اضافه کنیم نهایت 5 دقیقه ی دیگر اضافه می شود و در نهایت صرفا 10 دقیقه از بازی استفاده می کنید و بعد بازی در این بخش هم تکراری خواهد شد.

از نظر گرافیک هنری بازی قابل تحمل است ولی فیتالیتی آخر را به بازی گرافیک فنی آن میزند. عملا گرافیک بازی برای 3 ، 4 نسل قبل می باشد و نمی توان هیچ جوره با آن کنار آمد. طراحی های بازی بسیار بی کیفیت هست و انیمیشن های بازی بسیار یک نواخت و تکراری می باشند.موسیقی بازی و صداگذاری آن حداقل قابل قبول کار شده است و می توان به این بخش از بازی کمی امید داشت.

در کل این بازی یک اثر شکست خورده می باشد که بهتر است همین حالا بیخیال تجربه اش شوید و اگر قصد دارید تا 20 دلار به این بازی پول دهید بهتر است به سراغ عناوین هیجان انگیز تری باشید که ارزش تهیه شدن داشته باشند و شما را مدت زمان بیشتری سرگرم کنند .از این که با نقد و برسی این بازی همراه وبسایت Parsjou بودید سپاسگزاریم و امیدواریم که از نقد و برسی این بازی نیز لذت برده باشید.

نکات مثبت

تجربه ی بازی برای ساعات اول شاید جذاب ظاهر شود

نکات منفی

پوچ بودن فعالیت های بازی
انیمیت ضعیف
گرافیک ضعیف

امتیاز
امتیاز
گرافیک
3.0
گیم پلی
4.0
موسیقی
4.0
جزئیات

در کل این بازی یک اثر شکست خورده می باشد که بهتر است همین حالا بیخیال تجربه اش شوید و اگر قصد دارید تا 20 دلار به این بازی پول دهید بهتر است به سراغ عناوین هیجان انگیز تری باشید که ارزش تهیه شدن داشته باشند و شما را مدت زمان بیشتری سرگرم کنند.

3.7
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers
3 دسامبر 2021
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.7

نقد و بررسی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers

5.8

نقد و بررسی بازی Eagle Island Twist

نقد و بررسی بازی The Amazing American Circus

9.3

نقد و بررسی بازی THE GAME OF LIFE 2

9.5

نقد و بررسی بازی Danger Scavenger

7.0

نقد و بررسی Fire Tonight

6.7

نقد و بررسی بازی Toy Soldiers HD

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved