نقد و برسی Treasure Hunter Simulator

توسط Pars Joy در 8 سپتامبر 2021

تا حالا شده دلتون بخواهد به دنبال گنج بگردید؟ Treasure Hunter Simulator دقیقا همان تجربه ای هست که انتظارش را داشتید و قرار است به صورت شبیه ساز به یافتن گنج برید. این بازی ساخته ی استودیوی بازی سازی DRAGO entertainment می باشد و در حال حاضر بر روی پلتفورم های Android, Microsoft Windows, Xbox One, PlayStation 4 منتشر شده است و قیمت آن حدود ۱۷ دلار می باشد.

استتودیوی Movie Games S.A ناشر این بازی می باشد. Movie Games S.A در حال ساخت بازی های بسیار جالبی به سبک شبیه ساز می باشد و با انتشار بازی Treasure Hunter Simulator نیز انتظارات از این استودیو بالا رفته است. با نقد و برسی این بازی همراه وبسایت پارس جوی باشید تا به ارزیابی این بازی بپردازیم.

داستان بازی از این قرار است که  شما را در نقش یک گنج یاب گمنام قرار می گیرید و در بازی متوجه می شوید که یکی از اقوام شما به نام سر ریچارد به تازگی در گذشته است و برای شما چیزی به ارث گذاشته است. اما موضوع این جاست که وقتی قصد دارید تا بروید و این ارثیه را دریافت کنید ، متوجه می شوید که کل ارثیه یک نقشه ی گنج می باشد که سر ریچارد آن را برای شما پنهان کرده است.

در ادامه شما وسایل خود را بر می دارید و به یک ماجراجویی می روید تا گنج بازی رو پیدا کنید. از بازی انتظار خاصی نداشته باشید ، چرا که بالاخره بازی یک عنوان شبیه ساز است و داستان در آن حرف چندانی برای گفتن ندارد و صرفا علتی برای شروع سفر شما به دنیای بازی می باشد و خیلی قصد داستان گویی برای شما ندارد.

گیم پلی بازی چندان پیچیده نیست ولی جذاب می باشد. اگر بخواهیم روند بازی را خیلی خلاصه کنیم ، در بازی باید در ابتدا به وسیله ی یک فلز یاب به دنبال گنج بازی بگردید. بعد از این که گنج را در بازی یافتید می توانید باید عملیات حفاری را آغاز کنید و در آخر هم به گنج برسید و‌ آن را استخراج کنید و سپس به فروش برسانید تا پول دریافت کنید.

با پولی که بازی در اختیارتون می گذاره می تونید به خرید فلز یاب های با کیفیت تری بپردازید و گنج ها را با دقت بیشتری در بازی کشف کنید. متاسفانه یکی از اتفاقاتی که برای اکثر بازی های این سبک می افتد برای شما هم رخ خواهد داد و آن تکراری شدن گیم پلی بازی بعد از کمی بازی کردن است که اتفاق چندان خوشایندی نیست.

یکی دیگر از اشکالات بازی نبود یک سری حرکت ها مثل پرش در بازی هست که باعث شده گاهی بخاطر یک بلندی کوچک مجبور شوید یک راه بسیار طولانی را طی کنید تا به منطقه ی دلخواهتون برسید و اضافه کردن این بخش به بازی می تواند باعث افزایش سرعت پلیر ها شود و نبود آن در حال حاضر اندکی آزار دهنده است.

گرافیک بازی فوق العاده است و محیط های بسیار زیبایی در طول بازی دیده می شود که از نظر بصری ظاهر بسیار جذابی دارد. مناطق بازی جزئیات بالایی دارند و بسیار فراتر از یک بازی شبیه ساز می باشد و تکسچر های بسیار خوبی برای آیتم های بازی در نظر گرفته شده است. از نظر فنی هم بازی مشکل خاصی ندارد و می توانید بدون نگرانی خاصی از این بازی لذت ببرید.موسیقی بازی هم قابل قبول است و می توان با آن کنار آمد. صداگذاری ها نیز به خوبی انجام شده است و در کل از نظر صوتی ایرادی به بازی وارد نیست.

Treasure Hunter Simulator بازی خوبی می باشد و هم گیم پلی خوبی دارد و هم گرافیک بصری واقع گرایانه ای دارد واگر از طرفداران بازی های این چنینی هستید از آن لذت خواهید برد و از طرفداران آن خواهید شد. البته در صورتی که از انجام دادن کار های تکراری و بی هیجان باک دارید این بازی برای شما ساخته نشده است و از تجربه ی آن خسته خواهید شد.

ازتون متشکریم که تا به اینجای کار با وبسایت parsjoy و نقد و برسی بازی Treasure Hunter Simulator همراه بودید و امیدواریم که از این مطلب استفاده کرده باشید و به شما در خرید این بازی راهنمایی های لازم را رسانده باشیم.

نکات مثبت

گیم پلی بازی در ابتدا جذاب است
گرافیک خیره کننده
لول دیزاین خوب بازی

نکات منفی

محدودیت در حرکات پلیر
تکراری شدن گیم پلی پس از مدتی

امتیاز
امتیاز
گرافیک
8.5
گیم پلی
7.0
موسیقی
6.5
جزئیات

Treasure Hunter Simulator بازی خوبی می باشد و هم گیم پلی خوبی دارد و هم گرافیک بصری واقع گرایانه ای دارد واگر از طرفداران بازی های این چنینی هستید از آن لذت خواهید برد و از طرفداران آن خواهید شد. البته در صورتی که از انجام دادن کار های تکراری و بی هیجان باک دارید این بازی برای شما ساخته نشده است و برای شما خسته کننده خواهد بود.

7.3
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و برسی Black Book
20 سپتامبر 2021
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
8.1

نقد و برسی Black Book

3.7

نقد و برسی World Soccer Strikers ’91

6.8

نقد و بررسی May’s Mysteries: The Secret of Dragonville

8.0

نقد و بررسی Kitaria Fables

9.7

نقد و بررسی بازی Marble Duel

8.0

نقد و بررسی Recompile

6.5

نقد و بررسی From Earth To Heaven

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved