نقد و بررسی بازی Toy Soldiers HD

توسط Pars Joy در 25 نوامبر 2021

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Toy Soldiers HD یک بازی ری مستر شده از بازی کلاسیکی با همین اسم است و ما به طور کلی فکر می کنیم که شما اگر از مدل بازی Toy Soldiers HD خوشتان بیاید، بهتر است بازی اصلی را خریداری کنید ولی در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره بازی Toy Soldiers HD بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی Toy Soldiers HD و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره بازی Toy Soldiers HD آشنا شوید.

بازی Toy Soldiers HD در تاریخ بیست و یکم ماه اکتبر سال 2021 توسط کمپانی بازی سازی، توسعه دهنده، منتشر کننده و طراح Accelerate Games, Accelerate Games, Inc. برای پلت فرم های PlayStation 4, Microsoft Windows, Nintendo Switch و Xbox One منتشر شده است. بهتر است دیگر سراغ نقد و بررسی داستان بازی Toy Soldiers HD برویم.

بازی Toy Soldiers HD یک داستان معمولی را در مورد جنگ جهانی دوم روایت می کند و همین روایت کردن بازی Toy Soldiers HD هم خیلی روایت جالبی نیست و حقیقتا ضعیف می باشد. بازی Toy Soldiers HD هیچ المان داستانی قوی ای ندارد. نه تنها شخصیت پردازی خاصی در بازی Toy Soldiers HD نمی بینیم، بلکه بازی Toy Soldiers HD هیچ خط داستانی ای که کاملا قابل درک باشد هم ندارد. به طور کلی ما نمره خوبی به داستان بازی Toy Soldiers HD نمی دهیم.

گرافیک بازی Toy Soldiers HD یکی از بخش هایی است که به نسبت بازی Toy Soldiers خیلی تغییر کرده است و می توانید آن را از اسم بازی هم ببینید. این مورد باعث می شود که ما به گرافیک بازی Toy Soldiers HD نمره خوبی بدهیم. موسیقی بازی Toy Soldiers HD کاملا برعکس گرافیک آن، تفاوت خاصی با بازی اصلی نکرده است و این مسئله هم به طور کلی باعث می شود که بازی Toy Soldiers HD موسیقی خوبی داشته باشد(هر چیزی که از ورژن کلاسیک دست نخورده باقی بماند حقیقتا عالی است) و به همین دلیل است که ما نمره خوبی به موسیقی بازی Toy Soldiers HD خواهیم داد.

گیم پلی بازی Toy Soldiers HD از ورژن اصلی فقط سیستم مبارزه را به ارث برده است و همه بخش های دیگر آن را کاملا با طراحی دوباره نیست و نابود کرده است. این طراحی دوباره باعث شده که همین سیستم مبارزه دوست داشتنی و قوی بازی Toy Soldiers HD هم مانند قبل فعالیت نکند. با این حال به طور کلی گیم پلی بازی Toy Soldiers HD با این که مانند قسمت قبلی خوب نیست اما خیلی هم ضعیف نیست. ولی به همین دلیل است که ما نمره خوبی به گیم پلی بازی Toy Soldiers HD بدهیم.

 

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Toy Soldiers HD رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی Toy Soldiers HD یک بازی تقریبا خوب است و ما آن را به شما توصیه می کنیم اما همان طور که در متن نقد و بررسی مان هم اشاره کردیم، باید قبل از بازی کردن بازی Toy Soldiers HD به این موارد هم توجه کنید و همین طور ما فکر می کنیم که بازی Toy Soldiers HD یک بازی سلیقه ای است و ممکن است شما از آن خوشتان بیاید و نظر ما در این مورد خیلی هم اهمیت ندارد. اما همان طور که گفتیم، بازی Toy Soldiers HD از اکثر نقد و بررسی ها نمره متوسطی گرفته است و ما هم نمره متوسطی به بازی Toy Soldiers HD می دهیم. اما باید بگوییم که اگر میخواهید این بازی را خریداری کنید، حتما منتظر یک تخفیف باشید چون که بازی Toy Soldiers HD در حال حاضر با قیمت حدود سی دلار آمریکا به فروش می رسد اما به نظر ما این قیمت برای بازی Toy Soldiers HD خیلی زیاد است و ما فکر می کنیم که بازی Toy Soldiers HD شاید واقعا این قدر ارزش نداشته باشد، مخصوصا که شما می توانید بازی اصلی را با قیمتی کمتر از نصف این بازی خریداری کنید. ما در مورد بازی Toy Soldiers HD نظری خنثی داریم و این بازی را یک ری مستر متوسط می دانیم و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی Toy Soldiers HD به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

گرافیک زیبا و دوست داشتنی
گیم پلی تقریبا خوب
موسیقی عالی

نکات منفی

داستان ضعیف و بدون شخصیت پردازی و توسعه

امتیاز
امتیاز
گرافیک
10
داستان
4.0
گیم پلی
5.0
موسیقی
7.8
جزئیات

بازی Toy Soldiers HD یک ری مستر از بازی کلاسیک و تاریخی Toy Soldiers که مخاطبان این بازی را قطعا خوشحال خواهد کرد می باشد.

6.7
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی Clea 2
24 ژانویه 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.8

نقد و بررسی Clea 2

4.5

نقد و بررسی Unblock Brick

6.0

نقد و بررسی Skyland Rush: Air Raid Attack

9.3

نقد و بررسی Retro Machina

3.8

نقد و بررسی بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins

10

نقد و بررسی بازی Skeletal Avenger

7.8

نقد و بررسی Sunblaze

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved