نقد و بررسی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers

توسط Pars Joy در 3 دسامبر 2021

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers یک بازی خیلی جالب می باشد که محصول کشور دوست داشتنی و عزیز ژاپن است که همیشه از بازی های خوب این کشور در ژانر های مختلف لذت می بریم البته بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers یک بازی خارق العاده است اما موارد خیلی بدی هم دارد و ما فکر می کنیم که این بازی به طور کلی با این که ایرادات زیادی هم دارد اما ارزش خرید هم دارد و در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers آشنا شوید.

بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers در تاریخ بیست و نهم ماه دسامبر سال 2017 توسط کمپانی های بازی سازی، توسعه دهنده و منتشر کننده و طراح Twilight Frontier, Team Shanghai Alice, Phoenixx Inc. و SUNFISH Co., Ltd. برای پلت فرم های PlayStation 4, Microsoft Windows و Nintendo Switch منتشر شده است. بهتر است دیگر سراغ نقد و بررسی داستان بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers برویم.

بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers یک بازی مبارزه ای و اکشن است که بر خلاف اکثر بازی های مبارزه ای و اکشن امروزی، داستان خوبی دارد. در این بازی یک جادوگر خیلی خوب وجود دارد که دشمنان زیادی دارد ولی همیشه برای خیر و صلاح مردم کار می کند. این بازی به طور کلی یک اسپین آف از بازی اصلی Touhou Hyouibana می باشد. ما فکر می کنیم که بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers شخصیت پردازی خوبی دارد و خط داستانی آن هم به طور حرفه ای ساخته شده است. ما به داستان بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers نمره خوبی می دهیم.

گرافیک بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers یک گرافیک خیلی فوق العاده و زیبای پیکسل آرتی دارد که ممکن است در ابتدا اصلا متوجه پیکسل آرتی بودن این گرافیک نشوید چون بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers گرافیک خود را با رزولوشن خیلی بالایی عرضه کرده است. هم چنین رنگ پردازی های بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers هم عالی هستند و ما به گرافیک بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers نمره خوبی خواهیم داد. مورد بعدی موسیقی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers می باشد که متاسفانه این بازی موسیقی خیلی خوبی ندارد و در حقیقت اصلا نمی توانیم نمره خیلی خوبی به موسیقی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers بدهیم.

تقریبا داریم به پایان نقد و بررسی مان نزدیک می شویم و حالا وقت صحبت در مورد گیم پلی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers است. این بازی گیم پلی خوب و جالبی دارد که مطمئنا شما را درگیر خودش خواهد کرد و قطعا باعث می شود که بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers را دوباره و دوباره بازی کنید. سرعت گیم پلی بالا است و سیستم مبارزه بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers هم خیلی خوب طراحی شده است. گیم پلی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers از ما نمره خوبی می گیرد.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers یک بازی خیلی حرفه ای می باشد اما ما فکر می کنیم که بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers در صورتی برای شما مناسب خواهد بود که شما از بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers و داستان آن لذت ببرید. ما بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers را به شما توصیه می کنیم و فکر می کنیم که بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers ممکن است یکی از بهترین بازی هایی باشد که در این ژانر خریداری و بازی کرده اید. شما می توانید بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers را با قیمت حدود بیست و پنچ دلار در وب سایت استیم خریداری کنید و هم چنین بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers یک مسئله مهم که باید از آن قبل از خرید مطلع باشید این است که بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers از زبان انگلیسی پشتیبانی نمی کند و رابط کاربری این بازی به طور کلی در زبان ژاپنی موجود است و ما فکر می کنیم با این که شاید متوجه شدن یک سری بخش های بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers برای شما سخت باشد اما قطعا غیر ممکن و دشوار نخواهد بود و به راحتی می توانید این بازی را متوجه شوید. در کل ما بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers را به شما توصیه می کنیم و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

گیم پلی خوب و حرفه ای
داستان خیلی عمیق و جذاب

نکات منفی

موسیقی ضعیف

امتیاز
امتیاز
گرافیک
9.0
داستان
8.8
گیم پلی
9.8
موسیقی
3.0
جزئیات

با جادوگری حرفه ای به سرزمین بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers بروید و سعی کنید که مردم را نجات دهید!

7.7
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی Clea 2
24 ژانویه 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.8

نقد و بررسی Clea 2

4.5

نقد و بررسی Unblock Brick

6.0

نقد و بررسی Skyland Rush: Air Raid Attack

9.3

نقد و بررسی Retro Machina

3.8

نقد و بررسی بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins

10

نقد و بررسی بازی Skeletal Avenger

7.8

نقد و بررسی Sunblaze

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved