نقد و بررسی بازی Total Arcade Racing

توسط Pars Joy در 25 اکتبر 2021

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Total Arcade Racing یک بازی مسابقه ای با ماشین های کوچک است که از بازی های قدیمی و کلاسیک محبوب و معروفی مانند Super Sprint, Slicks ‘n’ Slide و Super Cars می باشد. بازی Total Arcade Racing از همین الان به نظر ما یک بازی فوق العاده است البته فقط در صورتی که شما از بازی های ماشین سواری و مبارزه ای خوشتان بیاید. ولی در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره بازی Total Arcade Racing بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی Total Arcade Racing و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره بازی Total Arcade Racing آشنا شوید.

بازی Total Arcade Racing در تاریخ شانزدهم ماه جون سال 2020 توسط کمپانی بازی سازی، توسعه دهنده و منتشر کننده ی Pretty Fly Games برای پلت فرم های macOS, Microsoft Windows, Nintendo Switch, Macintosh operating systems و Xbox One منتشر شده است. بهتر است دیگر سراغ نقد و بررسی بازی Total Arcade Racing برویم.

خب اولین مورد نقد و بررسی مان مربوط به داستان بازی Total Arcade Racing می باشد و همان طور که در مقدمه هم اشاره کردیم، بازی Total Arcade Racing داستان خاصی ندارد و فقط مربوط به مسابقه دادن با ماشین های کوچک و اسباب بازی است و در واقع از خیلی از بازی های بزرگ و دوست داشتنی قوی الهام گرفته است. با این حال بازی Total Arcade Racing به طور کلی مود های زیادی برای بازی دارد و عملا یک بازی بی فکر و بی هدف نیست که هدف داستان هم در بازی همین است و به همین دلیل ما به داستان بازی Total Arcade Racing با این که این بازی داستان خاصی ندارد نمره خوبی می دهیم.

مورد بعدی گرافیک بازی است که در بازی Total Arcade Racing شما باید در مسیر های بسته با شش نوع ماشین مختلف مسابقه دهید و فضاهای بازی و به طور کلی ماشین ها و هر بخشی از بازی که فکرش را بکنید، کاملا با استایل Arcade – همان طور که اسم بازی هم همین مسئله را نشان می دهد – طراحی شده اند. گرافیک بازی Total Arcade Racing از ما نمره خوبی می گیرد و مورد بعدی یعنی موسیقی بازی Total Arcade Racing هم یک موسیقی انرژی بخش و مناسب مسابقه است که از ما نمره خوبی می گیرد.

گیم پلی بازی Total Arcade Racing بخش آخر نقد و بررسی مان است و باید بگوییم که این بازی حقیقتا گیم پلی حرفه ای دارد و از خیلی از بازی های قدیمی که از آن ها الهام گرفته است بهتر است. مود های زیادی برای بازی وجود دارند و می توانید تا هشت نفر با دوستانتان بازی کنید و کلا هم بازی Total Arcade Racing کنترل های خوب و روانی دارد. باگ های کمی هم در بازی Total Arcade Racing مشاهده می شود و عملا هیچ ایرادی در گیم پلی بازی نمی بینیم که باعث شود نتوانیم نمره خوبی به آن بدهیم.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Total Arcade Racing رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی Total Arcade Racing یک بازی خیلی فوق العاده و جالب است و هم چنین یک بازی خیلی نوستالژیک است و ما آن را به شما توصیه می کنیم. بازی Total Arcade Racing قیمت حدود ده دلاری دارد و ده عدد دست آورد استیم هم در این وب سایت دارد. همان طور که گفتیم به نظر ما بازی Total Arcade Racing ارزش خرید دارد و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی Total Arcade Racing به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

گرافیک فوق العاده
گیم پلی زیبا
موسیقی خوب

نکات منفی

کم عمق بودن داستان

امتیاز
امتیاز
گرافیک
10
داستان
10
گیم پلی
10
موسیقی
10
جزئیات

یک بازی Arcade و با استایل قدیمی ماشین سواری که تقریبا بهترین بازی مسابقه ای ماشینی است که در سال 2021 پیدا می کنید!

10
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Hero’s Hour
21 می 2024
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.0

نقد و بررسی بازی Hero’s Hour

7.5

نقد و بررسی بازی Trackline Express

6.3

نقد و بررسی بازی Aery – Cyber City

6.6

نقد و بررسی بازی Composer World

6.3

نقد و بررسی بازی Blind Shot

6.5

نقد و بررسی بازی Warhammer 40,000: Dakka Squadron

8.9

نقد و بررسی بازی Flooded

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved