نقد و بررسی بازی THE GAME OF LIFE 2

توسط Pars Joy در 27 نوامبر 2021

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی THE GAME OF LIFE 2 یک بازی خیلی جالب می باشد که قسمت اول آن ممکن است برای شما آشنا باشد. بازی THE GAME OF LIFE 2 با این که از قسمت اولش خیلی بهتر است و این بازی را واقعا برای مخاطبین جذاب تر کرده است، اما موارد خیلی بدی هم دارد و ما فکر می کنیم که این بازی به طور کلی با این که ایرادات زیادی هم دارد اما ارزش خرید هم دارد و در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره بازی THE GAME OF LIFE 2 بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی THE GAME OF LIFE 2 و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره بازی THE GAME OF LIFE 2 آشنا شوید.

بازی THE GAME OF LIFE 2 شبیه یک برد گیم طراحی شده است و شما در آن قرار نیست بجز زندگی کردن – همان طور که اسم بازی هم نشان می دهد! – کار دیگری انجام دهید. به نظر ما بازی THE GAME OF LIFE 2 داستان خیلی خوبی دارد ولی اگر از قبل با داستان بازی THE GAME OF LIFE 2 آشنا نیستید، ما به شما توضیح خاصی در مورد داستان بازی نمی دهیم چون لذت کشف آن را باید بر عهده خودتان گذاشت. اما همان طور که می دانید باید داستان بازی THE GAME OF LIFE 2 را نقد و بررسی کنیم و به نظر ما بازی THE GAME OF LIFE 2 داستان خیلی خوب و جالبی دارد.

یکی از مهم ترین و جالب ترین تغییرات بازی THE GAME OF LIFE 2 نسبت به قسمت اول آن در گرافیک می باشد. بازی THE GAME OF LIFE 2 گرافیک خیلی قوی تری نسبت به بازی THE GAME OF LIFE دارد و ما فکر می کنیم که بازی THE GAME OF LIFE 2 با این که نکات اصلی مانند رنگ بندی و سبک طراحی بازی THE GAME OF LIFE را تغییر نداده است، اما جان تازه ای به گرافیک این بازی بخشیده است و به همین دلیل ما نمره خوبی به گرافیک بازی THE GAME OF LIFE 2 می دهیم. موسیقی بازی THE GAME OF LIFE 2 هم تغییر خاصی از بازی قبلی نکرده است و به نظر ما واقعا حرفه ای و جالب است. موسیقی بازی THE GAME OF LIFE 2 نمره خوبی از ما می گیرد.

آخرین بخش نقد و بررسی ما مربوط به گیم پلی بازی THE GAME OF LIFE 2 می باشد. باید به شما بگوییم که در بازی THE GAME OF LIFE 2 شما بخش های متفاوتی در گیم پلی خواهید داشت و حتی مود های زیاد و متفاوتی هم برای بازی کردن وجود دارد اما ما فکر می کنیم که شما نیازی ندارید خودتان را نگران ایرادات موجود در گیم پلی بازی THE GAME OF LIFE 2 بکنید چون همه باگ ها جزئی و کوچک هستند و سیستم کلی بازی هم خیلی خوب طراحی شده و کنترل های بازی THE GAME OF LIFE 2 هم خیلی نرم و روان می باشند. ما به گیم پلی بازی THE GAME OF LIFE 2 نمره خوبی می دهیم.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی THE GAME OF LIFE 2 رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی THE GAME OF LIFE 2 یک بازی خیلی حرفه ای می باشد اما ما فکر می کنیم که بازی THE GAME OF LIFE 2 در صورتی برای شما مناسب خواهد بود که شما از اصل این بازی لذت ببرید. شما می توانید بازی THE GAME OF LIFE 2 را با قیمت حدود ده دلار در وب سایت استیم خریداری کنید و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی THE GAME OF LIFE 2 به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

گرافیک جدید و نوسازی شده
داستان جالب و خوب

نکات منفی

ایرادات جزئی در گیم پلی

امتیاز
امتیاز
گرافیک
9.8
داستان
9.0
گیم پلی
8.4
موسیقی
9.8
جزئیات

THE GAME OF LIFE 2 قسمت دوم بازی خیلی دوست داشتنی و جذاب THE GAME OF LIFE می باشد که با کلی امکانات جدید به بازار آمده است!

9.3
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی Clea 2
24 ژانویه 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.8

نقد و بررسی Clea 2

4.5

نقد و بررسی Unblock Brick

6.0

نقد و بررسی Skyland Rush: Air Raid Attack

9.3

نقد و بررسی Retro Machina

3.8

نقد و بررسی بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins

10

نقد و بررسی بازی Skeletal Avenger

7.8

نقد و بررسی Sunblaze

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved