نقد و بررسی بازی The Flower Collectors

توسط Pars Joy در 21 سپتامبر 2021

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی The Flower Collectors یک بازی کارآگاهی فوق العاده جالب است که پارسال منتشر شده است و ما به طور کلی از این بازی خیلی راضی هستیم و از همین الان به شما می گوییم که قرار است به بازی The Flower Collectors نمره خوبی بدهیم. در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره بازی The Flower Collectors بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی The Flower Collectors و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره بازی The Flower Collectors آشنا شوید.

بازی The Flower Collectors در تاریخ بیست و یکم ماه آپریل سال 2020 توسط کمپانی آلمانی بازی سازی، توسعه دهنده و منتشر کننده ی Mi’pu’mi Games GmbH برای پلت فرم های Nintendo Switch و Microsoft Windows منتشر شده است. سازنده اصلی بازی The Flower Collectors هم همین کمپانی بازی سازی و توسعه دهنده ی Mi’pu’mi Games GmbH منتشر شده است. و با این که ژانر بازی در اکثر وب سایت ها ماجراجویی معرفی شده است، به نظر ما ژانر بازی بیشتر پلیسی و کارآگاهی است. هم چنین به نظر ما اگر بازی The Flower Collectors برای پلت فرم های بیشتری منتشر شده بود، شانس بیشتری برای محبوب شدن و شناخته شدن داشت، با این حال بازی The Flower Collectors همین الان هم نقد های مثبت و نمره های خوبی گرفته است. بهتر است به سراغ نقد و بررسی داستان بازی The Flower Collectors بپردازیم.

در بازی The Flower Collectors شما یک کارآگاه پلیس بازنشسته هستید که یک شب به طور تصادفی شاهد یک قتل می شوید. پلیس به شما اجازه دخالت در پرونده را نمی دهد و می خواهد کسانی که در نیروی پلیس مشغول به کار هستند پرونده را حل کنند. به همین دلیل شما خودتان دست به کار می شوید و در این مسیر همکار های خوبی هم پیدا می کنید. داستان بازی The Flower Collectors نقطه قوت این بازی است. دیالوگ ها به طور کاملا حرفه ای نوشته شده اند و شخصیت پردازی ها آن قدر قوی است که بعد از چند دقیقه وقت گذراندن با هر کارکتر، مطمئنا فکر می کنید آن ها را قبلا دیده اید و یک جایی در زندگی واقعی تان می شناسید، در حالی که فقط غرق دنیای خلاقانه، حرفه ای و شخصیت های قوی بازی The Flower Collectors شده اید. داستان بازی The Flower Collectors قطعا از ما نمره کاملی می گیرد.

اگر بخواهیم گرافیک بازی The Flower Collectors را نقد کنیم، باید بگوییم که نقطه قوت گرافیک این بازی سایه ها هستند. سبک طراحی بازی طوری است که یک سایه نارنجی رنگ بر روی اکثر بخش های بازی دیده می شود و به طور کلی جزئیات گرافیک بازی خیلی زیاد نیستند اما باید به بخش هایی که انتظارش را ندارید حتما دقت کنید. گرافیک بازی The Flower Collectors از ما نمره خوبی می گیرد. ساندترک بازی The Flower Collectors به طور خیلی خاصی برای بازی مناسب است اما دلیلی که باعث می شود ما به موسیقی بازی The Flower Collectors نمره کاملی بدهیم، قطعا صدا گذاری فوق العاده این بازی است.

آخرین بخش نقد و بررسی ما درباره گیم پلی بازی The Flower Collectors می باشد. شما به عنوان شخصیت اصلی در این بازی دارای معلولیت هستید و از یک ویلچر استفاده می کنید و به همین دلیل بیشتر تمرکز گیم پلی بازی روی ارتباطات با بقیه کارکتر ها است. هم چنین بازی کنترل های ساده و آسانی دارد اما گیم پلی به طور کلی اصلا آسان نیست. با این حال ما به گیم پلی بازی The Flower Collectors هم نمره کاملی می دهیم چون سبک جدید و جالبی دارد.

امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی The Flower Collectors به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

موسیقی فوق العاده
شخصیت پردازی حرفه ای و داستان قوی

نکات منفی

ایرادات جزئی در گرافیک

امتیاز
امتیاز
گرافیک
10
داستان
10
گیم پلی
10
موسیقی
10
جزئیات

بازی The Flower Collectors یک بازی کارآگاهی است که در آن باید در دنیای فوق العاده جالب و خیال پردازانه بازی، به حل کردن یک پرونده قتل بپردازید.

10
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Horror Tale 2: Samantha
6 دسامبر 2023
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.4

نقد و بررسی بازی Horror Tale 2: Samantha

6.5

نقد و بررسی بازی Doom and Destiny Worlds

8.0

نقد و بررسی بازی Sven – Completely Screwed

8.1

نقد و بررسی بازی Kovox Pitch

7.5

نقد و بررسی بازی Super Intern Story

9.0

نقد و بررسی بازی Bzzzt

6.0

نقد و بررسی بازی The Crown of Wu

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved