نقد و بررسی The Coma 2: Vicious Sisters

توسط parsjoy در 10 سپتامبر 2020

سلام به تمامی دوستان و همراهان همیشگی و دوست داشتنی وب سایت Pars Joy امروز  قصد داریم در این مقاله به نقد و بررسی بازی جذاب و ترسناک The Coma 2: Vicious Sisters  بپردازیم پس در این نقد و بررسی با ما همراه باشید تا با یکدیگر ببینیم این بازی چگونه است.

این بازی در دسامبر 2017 توسط بازی های devespresso طراحی و برنامه ریزی شده و سپس توسط بازی های devespresso ، بازی هایی با فصل ها ، زمزمه ها ، هضم ها و گروه کر از بازی های محدود در سراسر جهان منتشر شد که میتوان گفت با استقبال خوبی نیز رو به رو شد. این بازی برای Playstation4 ، Xbox one ، Nintendo Switch و PC و همچنین Linux و MAC OS در دسترس است.

خب در ابتدا باید بگویم که این بازی یک بازی ترسناک دو بعدی است که در ژانر ترسناک به صورت Indie ساخته شده است که طرفداران به خصوص خودش را دارد ، اگر شما هم مانند من از انیمه خوشتان می آید و از خواندن کتاب های مصور و هم چنین ترسناک لذت می برید باید بگویم که این بازی کاملا مناسب شما است و می تواند شما را تاحد زیاذی به وجد بیاورد و یا حتی بترساند. به صورت کلی دو نوع بازی ترسناک وجود دارد که درونی بیرونی هستند ، بیرونی یعنی چیزی که در خارج ذهن شما اتفاق می افتد مانند بازی هایی که در ان باید به زامبی ها شلیک کرد و درونی از آن دسته از بازی هایی است که همه چی در ذهن شما اتفاق می افتد و نمی دانید که آیا حقیقت دارد یا نه.

این بازی از دستهی دوم است و می توان گفت همه چیز تا حدودی در ذهن شما اتفاق می افتد شما در بازی شخصی به نام Mina Park (مینا پارک) هستید و دانش اموز مدرسه ی Sehwa High هستید یک روز بعد از مدرسه در پی اتفاقی شما به همراه یک دانش آموز دیگر و معلمتان که خانم سونگ نام دارد شما می میرید . بازی از جایی آغاز می شود که شما از خواب بیدار می شوید و نا گهان متوجه می شوید که در کما هستید ، خب این داستان به اندازی کافی ترسناک است و ناگهان متوجه می شوید در این دنیای برزخ که شما در آن قرار دارید معلمتان به یک هیولا تبدیل شده است که از هر فرصتی استفاده می کند تا شما را بکشد.

در گیم پلی بازی مینا یا همان شما در مراحل او بازی باید سعی کنید تا از مدرسه فرار کنید و در جای جای شهر خودتان را پنهان کنید تا خواهر شرور و یا همان خانم سونگ نتواند شما را پیدا کند. شما در طول بازی باید راهی پیدا کنید تا برای همیشه چه در کما و چه در واقعیت از دست خان سونگ در امان باشید . چیز جالبی که من در بازی متوجه ان شدم آن بود که مینا دوست صمیمی یانگو است (شخصت اصلی بازی The Coma1) و گاهی در بعضی جا ها معما هایی از سری اول بازی به کمک شما می مد و ایم من را بسیار خوش حال کرد که بازی ها تقریبا در ادامه ی یک دیگر بودند.

در بازی شما به هنگام فرار از دست خواهر شرور و قاتل به نقاط مختلفی از شهر مانند ایستگاه های اتوبوس ، ایستگاه پلیس ، بازار های عجیب زیر زمینی می روید و در آنجا کاوش می کنید و کلید هایی پیدا می کنید که در طول بازی برای حل کردن معما های ازی بسیار ضروری و حیاتی است . در بازی نقشه ای وجود دارد که به خوبی به شما نشان می دهد که شما باید به کجا بروید و چه چیزی پیدا کنید ، در طول این مراحل گاهی شما مجبور می شوید تا برای پیدا کردن یک وسیله به مراحل قبل برگردید و شاید این کمی روند پیشرفت در بازی را کند می کند و شما باید این را در نظر داشته باشید که تا زمانی که شما آن وسیله ی مشخص را به دست نیاورید نمی توانید ار آن مرحله عبور کنید.

در ازیی تقریبا خطرات زیادی وجود دارند که شما را تهدید می کنند این خطر ها عبارت اند از افتادن اجساد بر سر شما ، ابر ها و بارانهای سمی و ارواحی که به راحتی بدون این که شما بتوانید با آن ها مقابله کنید به شما آسیب می زنند. بازی از جایی بسیار ترسناک می شود که خواهر شرور دسته ای از ارواح را همراه خود می کند و ممکن است در هر جای نقشه ظاهر شود ودر اینجا است که شما باید جایی برای پنهان کردن خود پیدا کنید تا او شما را پیدا نکند و نتواند شما را بکشد . چیزی که در بازی بسیار من را آزار می داد این بود که من در طول بازی مسلح نبودم کاملا بی دفاع بودم و خواهر شرور بسیار قدرتمند بود و منبه راحتی کشته می شدم .گرافیک بازیبه صورت انیممه ای است که بسیار زیبا و هنری کار شده ، تصاویر جزئیات بسیار زیادی دارند که دقت به آن ها بسیار لذت بخش است و تجربه ی این بازی دو بهدی را زیبا می کنئد ، موسیقی بازی به صورت نویز کار شده که به نظرم بسیار هم خوانی خوب و دقیقی با بازی دارد.

نکات مثبت

داستان خوب
گیم پلی جذاب
موسیقی خوب

نکات منفی

در بازی اسلحه وجود ندارد
ارواح به صورت کاملا ناگهانی ظاهر می شوند

امتیاز
امتیاز
گرافیک
8.5
داستان
8.5
گیم پلی
9.0
موسیقی
8.5
جزئیات

این بازی یک بازی ترسناک است و شما در این بازی نقش یک دختر دبیرستانی را ایفا می کنید که به صورت نا خواسته وارد داستانی بسیار عجیب شده است و شما باید سعی کنید از خطرات احتمالی دور بمانید تا جان سالم به در ببرید.

8.6
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی Good Pizza, Great Pizza
21 اکتبر 2020
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.8

نقد و بررسی Good Pizza, Great Pizza

6.9

نقد و بررسی Immortal Realms: Vampire Wars

7.5

نقد و بررسی Aery: Broken Memories

5.3

نقد و بررسی بازی A hero and a garden

4.9

نقد و بررسی بازی Infini

7.9

نقد و بررسی CrossCode

8.3

نقد و بررسی Night Call

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved