نقد و بررسی بازی The Colonists

توسط Pars Joy در 25 اکتبر 2021

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی The Colonists شاید در ظاهر به نظر یک بازی استعماری دیگر بیاید که در آن باید با کشتی های بزرگ بروید و سرزمین های مختلف را از چنگ ساکنان بومی آن ها در بیاورید و بعد از کلی جنگ و خون ریزی تازه بتوانید از این سرزمین استفاده کنید و در آن خانه و مزرعه بسازید و سرزمینتان را توسعه دهید، اما کاملا اشتباه می کنید! البته به جز بخش توسعه دادن و خانه و مزرعه ساختن، چون بازی The Colonists در واقع اصلا آن نوع از استعمارگری که با هدف نابود کردن و کشتن و به قتل رساندن مردم بومی سرزمین ها در بازی The Colonists دیده نمی شود و داستان و گیم پلی بازی The Colonists واقعا حرفه ای هستند البته که این بازی ایرادات زیادی هم دارد ولی در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره بازی The Colonists بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی The Colonists و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره بازی The Colonists آشنا شوید.

بازی The Colonists در تاریخ بیست و چهارم ماه اکتبر سال 2018 توسط کمپانی های بازی سازی، توسعه دهنده، منتشر کننده و طراح Auroch Digital و Mode 7 Games برای پلت فرم های PlayStation 4, Microsoft Windows, Linux, Nintendo Switch, Macintosh operating systems و Xbox One منتشر شده است. بهتر است به نقد و بررسی داستان بازی The Colonists بپردازیم.

در این بازی همان طور که گفتیم شما قرار نیست کار های وحشتناکی مثل استعمار گر های معروف دنیای الان انجام دهید و در حقیقت اصلا قرار نیست به کسی آسیب بزنید. در این بازی شما باید ربات های کوچک و بامزه ای را مدیریت کنید که به یک سیاره بدون هیچ موجودی در آن می روند و شروع به کلونیزه کردن و استعمار آن سیاره می کنند. بازی The Colonists داستان خیلی جالبی دارد چون این ربات ها فقط قصد ندارند که استعمار کنند و سعی کنند تا خانه و کارخانه بسازند. بلکه این ربات ها یک رویای بزرگ دارند و به همین دلیل هم اصلا شروع به این همه کار کرده اند و رویای ربات ها چیزی نیست جز انسان شدن! تقریبا شبیه پینوکیو به نظر می رسد و ما در کل از داستان بازی The Colonists خیلی راضی هستیم و نمره خوبی به آن می دهیم.

گرافیک بازی The Colonists یک گرافیک سه بعدی خیلی چشم نواز و راضی کننده است که مطمئنا از آن لذت خواهید برد. رنگ بندی ها و ترکیب رنگی های بازی The Colonists واقعا خوب هستند و به طور کلی ما به گرافیک بازی The Colonists نمره خوبی می دهیم. مورد بعدی هم موسیقی بازی The Colonists می باشد که واقعا زیبا و آرامش بخش است و علاوه بر این افکت های صوتی بازی هم عالی هستند. بازی ویس اکتینگ ندارد اما ما باز هم نمره ای از موسیقی کم نمی کنیم چون ساندترک و افکت های صوتی واقعا درگیر کننده هستند و موسیقی بازی The Colonists از ما نمره خوبی می گیرد.

گیم پلی بازی The Colonists به طور کلی خیلی خوب و حرفه ای است اما متاسفانه یک ایراد بزرگ دارد و آن هم این است که گیم پلی این بازی سرعت بالایی ندارد و مثل خیلی از بازی های ساخت و ساز شما را ساعت ها معطل می گذارد و اندکی خسته کننده است ولی در کل کنترل ها و سیستم فیزیک و مکانیک بازی  خیلی قوی هستند و ما هم به گیم پلی بازی The Colonists یک نمره متوسط رو به بالا خواهیم داد.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی The Colonists رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی The Colonists قطعا ارزش خرید دارد و اگر از بازی های مربوط به ساخت و ساز خوشتان می آید، بازی The Colonists انتخاب فوق العاده ای است. هم چنین بازی The Colonists با قیمت کمتر از بیست و پنج دلار در وب سایت استیم به فروش می رسد و علاوه بر این هم حدود سی دلار دست آورد استیم دارد. ما بازی The Colonists را به شما توصیه می کنیم  و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی The Colonists به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

گرافیک حرفه ای
داستان خوب و جالب

نکات منفی

ایرادات جزئی گیم پلی

امتیاز
امتیاز
گرافیک
9.8
داستان
9.8
گیم پلی
8.4
موسیقی
9.8
جزئیات

یک بازی ساخت و ساز خیلی جالب همراه با ربات های بامزه در یک سیاره ناشناخته با گیم پلی حرفه ای و گرافیک زیبا!

9.5
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers
3 دسامبر 2021
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.7

نقد و بررسی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers

5.8

نقد و بررسی بازی Eagle Island Twist

نقد و بررسی بازی The Amazing American Circus

9.3

نقد و بررسی بازی THE GAME OF LIFE 2

9.5

نقد و بررسی بازی Danger Scavenger

7.0

نقد و بررسی Fire Tonight

6.7

نقد و بررسی بازی Toy Soldiers HD

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved