نقد و بررسی بازی The Childs Sight

توسط Pars Joy در 21 نوامبر 2021

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی The Childs Sight یک بازی خیلی ترسناک است که تقریبا در همه وب سایت هایی که به فروش می رسد به عنوان یکی از بازی های خیلی ترسناک معرفی شده است و بازی The Childs Sight به طور کلی داستان خیلی جالبی دارد و میزان ترس آن هم عالی است ولی در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره بازی The Childs Sight بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی The Childs Sight و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره بازی The Childs Sight آشنا شوید.

بازی The Childs Sight یک بازی خیلی جدید نیست و در واقع اندکی هم قدیمی است و در تاریخ بیست و هشتم ماه مارچ سال 2019 توسط کمپانی های بازی سازی، توسعه دهنده، منتشر کننده و طراح HANNMADE Studios و Forever Entertainment S. A. برای پلت فرم های Xbox Series X and Series S, PlayStation 4, Microsoft Windows, Nintendo Switch و Xbox One منتشر شده است. بهتر است با هم سراغ نقد و بررسی داستان بازی The Childs Sight برویم.

در بازی The Childs Sight شما باید دنیا را از چشم یک بچه – یا بهتر بگوییم یک نوزاد! – نگاه کنید. به طور کلی در این بازی شما در اتاق زیر شیروانی توی کریر قرار دارید و هر چقدر که زمان می گذرد، بیشتر به یاد می آورید که چه بلایی سرتان آمده است. داستان بازی The Childs Sight واقعا جالب و ترسناک است و ما به طور کلی نمره خوبی به داستان این بازی می دهیم.

گرافیک بازی The Childs Sight یک گرافیک تاریک با سایه های قهوه ای و نور پردازی واقعا جالب است که به طور کلی باعث می شود فضای ترسناک بازی بیشتر برایتان تداعی شود و ما فکر می کنیم که بازی The Childs Sight به همین دلیل ارزش گرفتن یک نمره خوب برای گرافیکش را دارد. بازی The Childs Sight بر خلاف انتظار صداگذاری ندارد اما با این حال باید بگوییم که موسیقی این بازی حقیقتا فوق العاده می باشد و کاملا حس ترس را به شما منتقل می کند. به همین دلیل ما به موسیقی بازی The Childs Sight نمره خوبی می دهیم.

بخش آخر نقد و بررسی امروزمان مربوط به گیم پلی بازی The Childs Sight می باشد. گیم پلی این بازی بیشتر مربوط به دنبال کردن داستان است چون همان طور که خودتان می دانید یک نوزاد قطعا نمی تواند مبارزه کند. شاید با خواندن این جمله از بازی The Childs Sight نا امید شده باشید و با خودتان فکر کنید که این بازی هم یک بازی داستانی و معمولی دیگر است اما بازی The Childs Sight به نظر ما واقعا گیم پلی خوبی دارد و مطمئنا شما را نا امید نخواهد کرد. ما به گیم پلی بازی The Childs Sight نمره خوبی می دهیم.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی The Childs Sight رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی The Childs Sight یک بازی تقریبا خوب است و ما آن را به شما توصیه می کنیم اما همان طور که در متن نقد و بررسی مان هم اشاره کردیم، باید قبل از بازی کردن بازی The Childs Sight به این مواردی که در مورد بازی The Childs Sight گفتیم هم توجه کنید و همین طور ما فکر می کنیم که بازی The Childs Sight واقعا بازی ترسناک و جالبی است. بازی The Childs Sight با قیمت حدود ده دلار در وب سایت استیم به فروش می رسد و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی The Childs Sight به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

ایده خیلی فوق العاده و داستان خوب
گرافیک زیبا

نکات منفی

باگ های جزئی در فصل پنج به بعد داستان

امتیاز
امتیاز
گرافیک
7.0
داستان
9.9
گیم پلی
8.1
موسیقی
8.4
جزئیات

دنیایی پر از وحشت و ترس را از چشم یک نوزاد تماشا کنید و به ماجراجویی در اتاق زیر شیروانی از داخل کریر خود بپردازید!

8.4
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی Clea 2
24 ژانویه 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.8

نقد و بررسی Clea 2

4.5

نقد و بررسی Unblock Brick

6.0

نقد و بررسی Skyland Rush: Air Raid Attack

9.3

نقد و بررسی Retro Machina

3.8

نقد و بررسی بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins

10

نقد و بررسی بازی Skeletal Avenger

7.8

نقد و بررسی Sunblaze

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved