نقد و برسی Temtem

توسط Pars Joy در 14 سپتامبر 2022

اگر شما هم طرفدار بازی‌های ماجراجویانه و در عین حال اکشن هستید Temtem را از دست ندهید. این گیم آنلاین بسیار دوست داشتنی شما را به دنیایی بسیار هیجان انگیز و سرگرم کننده میبرد و مهم‌تر از همه، هیولاهایی دوست داشتنی و بامزه را به شما معرفی می‌کند! این بازی جذاب برای دوستداران ویندوز، نینتندو سوئیچ، پلی استیشن و ایکس باکس قابل دسترسی است و به هیمن خاطر پرداختن به نقد و برسی آن اهمیت بسیار زیادی دارد! به همین خاطر در اینجا یک نقد و برسی بسیار عالی از این گیم دوست داشتنی را برایتان آماده کرده‌ایم و امیدواریم از مطالعه آن لذت ببرید!

در این بازی یک مجمع الجزایر بسیار زیبا و دوست داشتنی وجود دارد که درون هر کدام انسان‌هایی مهربان و جذاب زندگی میکنند. این مردم خونگرم در رام کردن و تحت کنترل درآوردن هیولاهایی بامزه به نام Temtem مهارت دارند. اما Temtem چیست؟ آن‌ها موجوداتی بسیار دوست داشتنی هستند که از قدرت‌هایی استثنایی برخوردار بوده و می‌توانند به سادگی دشمنان و حریفان خود را از سر راه بردارند. حال تصور کنید که انسان‌ها در کنترل کردن این قابلیت‌های شگفت انگیز مهارت کسب کنند. البته که بسیار هیجان انگیز است!

مردم این مجمع الجزایر Temtem ها را رام میکنند و در نبردهای مختلف خود از آن‌ها استفاده میکنند. نبردهایی که مهم‌ترین آن‌ها با یک دشمن به غایت خبیث به وقوع می‌پیوندد. شما باید بتوانید هیولاهای دوست داشتنی خود را پیدا کرده و آن‌ها را برای مبارزه با دشمن تحت کنترل درآورید. همچنین می‌توانید در این مسیر از دوستانتان نیز کمک بگیرید و به صورت گروهی به بازی بپردازید. این قابلیت گیم مورد نظر را بسیار جذاب کرده است و سبب شده است که بسیاری از گیمرها به آن علاقه نشان دهند.

 

گیم پلی Temtem در نوع خود بسیار عالی است. همه چیز بسیار سریع و روان پیش می‌رود و بازی بسیار دوست داشتنی است. در اینجا می‌توانید کاراکتر خود را انتخاب کرده و ویژگی‌های ظاهری او را بر حسب سلیقه خود تغییر دهید. همچنین می‌توانید این کار را با خانه‌ها و دهکده‌های موجود در مجمع الجزایر نیز انجام دهید. پس از هوش و خلاقیت خود نهایت استفاده را ببرید و توانایی‌های خود را در رام کردن هیولاها به نمایش بگذارید.

گرافیک این بازی بسیار عالی است و همه چیز در نوع خود زیبا و هنرمندانه می‌باشد. دهکده‌ها بسیار جذاب و دوست داشتنی هستند. به نحوی که بدون شک از حضور در دنیای این گیم خوشتان خواهد آمد. به علاوه نورپردازی نیز بسیار مناسب است و همه چیز بسیار خوب و عالی است. یکی از جذابیت‌های این بازی قابلیت‌های متعدد آن برای شخصی سازی است که سبب می‌شود بازیکن‌ها ارتباط قو‌ی‌تری را با آن برقرار نمایند. امکان ساخت خانه‌های جدید بر اساس علایق شخصی و تعیین ویژگی‌های ظاهری کاراکترها از نمونه این قابلیت‌ها به حساب می‌آیند و تجربه نشان داده است که این موارد درجلب نظر بازیکن بسیار موثر خواهند بود. تنها ایراد گرافیکی این بازی به انیمیشن‌های آن مربوط می‌باشد. درست است که انیمیشن یک بازی رایانه‌ای را بسیار جذاب خواهد کرد، اما در عین حال این امر نیز اهمیت دارد که انیمیشن از سرعت گیم کم نکند. در Temtem سرعت تا حد زیادی در برخی صحنه‌ها و به خصوص در صحنه‌های اکشن افت می‌کند و این امر می‌تواند کسل کننده باشد. علاوه بر آن انیمیشن‌ها خود با ریتمی بسیار آهسته جلو می‌روند و این امر نیز بسیار خسته کننده خواهد بود.

در این بازی ایده‌های جدیدی مطرح شده و موجوداتی تازه به دنیای گیم‌های رایانه‌ای وارد می‌شوند. Temtem ها می‌توانند طرفداران بسیاری داشته باشند. همینطور که اکنون هم یکی از بانمک‌ترین و دوست داشتنی‌ترین کاراکترهای دنیای گیم به حساب می‌آیند. در یک کلام بازی فوق بسیار هیجان انگیز است و صرف نظر از ایرادات جزئی می‌تواند بسیار سرگرم کننده باشد.

موسیقی Temtem بسیار دوست داشتنی و زیباست و قطعا در ذهنتان ماندگار می‌شود. این موسیقی با سبک و سیاق بازی هماهنگی خوبی را برقرار می‌سازد و همچنین برایتان جذابیت بسیاری خواهد داشت. گوش دادن به موسیقی حین انجام بازی تجربه خوبی است که در نوع خود مفرح خواهد بود. صداپردازی Temtem نیز بسیار خوب است و صداها با افکت‌های باکیفیت و بسیار واضح هستند. ای امر صحنه‌های اکشن بازی را هیجان انگیزتر و جذاب‌تر خواهد نمود.

Temtem یک بازی بسیار سرگرم کننده است که در 21 ژانویه سال 2020 عرضه شده است. نسخه‌های متعدد این بازی برای پلتفرم‌های متعددی منتشر شده‌اند که همگی می‌توانند بسیار خوب و جذاب باشند. در این گیم گرافیک و تصویرپردازی بسیار عالی است. هرچند که انیمیشن‌ها ایراداتی دارند و سرعت بازی را با اخلال مواجه می‌کنند. از سوی دیگر موسیقی نیز بسیار جذاب است و صداپردازی نیز در نوع خود عالی است. این امر باید در کنار داستان بی‌نظیر و شخصیت‌پردازی خوب گیم مورد توجه قرار گیرد. این بازی یک گیم multiPlayer است و می‌توانید در کنار دوستانتان نیز آن را امتحان نمایید. امیدوارم از تجربه این بازی نهایت لذت را ببرید!

نکات مثبت

موسیقی خوب
گرافیک عالی
صداپردازی خوب

نکات منفی

انیمیشن ضعیف
سرعت پایین

امتیاز
امتیاز
گرافیک
9.0
داستان
9.0
گیم پلی
7.0
موسیقی
8.5
جزئیات

بازی دوست داشتنی و چالش برانگیز Temtem یکی از بهترین‌ها در زانر خود محسوب می‌شود که بسیار سرگرم کننده بوده و با گرافیک بسیار عالی خود شما را شگفت زده می‌کند. داستان خوب، موسیقی دوست داشتنی و صداپردازی حرفه‌ای این بازی شما را سرگرم خواهد نمود.

8.4
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Eville
27 نوامبر 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
9.5

نقد و بررسی بازی Eville

8.8

نقد و بررسی بازی Kaiju Wars

7.8

نقد و بررسی بازی As Far As The Eye

8.8

نقد و بررسی بازی Call of Duty: Modern Warfare II

8.0

نقد و بررسی بازی Police Simulator: Patrol Officers

8.8

نقد و بررسی بازی Space Tail: Every Journey Leads Home

بازی Tekken 8 احتمالاً در سال 2023 منتشر خواهد شد

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved