نقد و بررسی بازی Tanknarok

توسط Pars Joy در 15 آگوست 2022

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Tanknarok یک بازی خیلی جالب می باشد که به طور مستقل منتشر شده و در کل ما فکر می کنیم بازی های کوچک مبارزه ای و مسابقه ای مانند بازی امروز ما به نسبت بازی های بزرگ و معروف خیلی وقت ها بهتر هستند و اگر بخواهید آن ها را با خانواده و دوستانتان تجربه کنید – از همین اول بگوییم که بازی امروزمان قابلیت بازی چند نفره آفلاین هم دارد – اصولا بهتر از بازی های معروف عمل می کنند. این بازی جالب اما موارد خیلی بدی هم دارد و ما فکر می کنیم که این بازی به طور کلی با این که ایرادات زیادی هم دارد اما ارزش خرید هم دارد و در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره این بازی به طور دقیق بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی ای که امروز برای شما دوستان عزیز در این مطلب انتخاب کرده ایم و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره این بازی آشنا شوید.

در این بازی شما مثل هر بازی مسابقه ای و اکشن دیگری، وظیفه دارید در یک زمین بزرگ مسابقه دهید و وسیله هایی که از آن ها استفاده می کنید، تانک های بزرگ و قوی هستند که انواع مواد منفجره هم دارند! با این که بازی انتخابی امروز ما داستان خیلی خاص و واضحی ندارد و حتی به نسبت بقیه بازی های ژانر خود ضعیف تر عمل کرده و اکثر بازی های این ژانر حداقل یک خط داستانی ضعیف و با اندکی شخصیت پردازی دارند ولی در این بازی هیچ کدام این المان های داستانی دیده نمی شود، اما ما فکر می کنیم که این بازی واقعا نیازی هم به داستان ندارد چون در اصل برای بازی گروهی طراحی شده که خودش می تواند خط داستانی بازی را شکل دهد. به همین دلیل ما نمره تقریبا خوبی به این بخش از بازی خواهیم داد.

گرافیک بازی یکی از نقاط درخشان آن می باشد از آن جایی که استایل طراحی بازی تقریبا برای همه مخاطبین جذاب است و ترکیب رنگی، جلوه های تصویری و انیمیشنی بازی هم حقیقتا درگیر کننده و زیبا می باشند. واقعا می توان گفت که گرافیک این بازی هیچ گیمری را ناامید نخواهد کرد و با این که بعضی منتقدین فکر می کنند استایل گرافیکی بازی خیلی سافت و بیش از حد زیبا برای یک بازی تانکی و مبارزه ای است، اما ما حقیقتا مخالف هستیم و فکر می کنیم این استایل توانسته صحنه های اکشن، سریع و مبارزه های بازی را خیلی بهتر از اکثر طراحی های گرافیکی در ژانر های مشابه در بازی های دیگر به تصویر بکشد. ما واقعا از گرافیک بازی راضی هستیم و قطعا نمره بسیار بالایی به آن می دهیم. موسیقی بازی ساندترک متوسط و یا حتی ضعیفی دارد که البته بین سر و صدای بازیکنان گم می شود و جلوه های صوتی آن هم متوسط هستند، همه این ها باعث شده که موسیقی بازی امروز  نمره متوسطی از تیم ما بگیرد.

گیم پلی بازی هم طراحی کلی زیبایی دارد و هم از لحاظ فنی نظر ما را جلب می کند. نه تنها سیستم مبارزه بازی واقعا جدید و خلاقانه است، بلکه کنترل ها و مکانیک کلی بازی هم بسیار پویا و تعاملی هستند. همه این ها در کنار نبود باگ ها و مشکلات این چنینی تجربه بسیار خوبی به مخاطب می دهند و این بخش هم نمره بالایی از ما خواهد گرفت.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Tanknarok رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی Tanknarok یک بازی خیلی حرفه ای می باشد که در کل بخش های مختلف آن از تعادل برخوردار هستند البته که بازی از لحاظ داستانی چندان چنگی به دل نمی زند اما ما فکر می کنیم که این بازی در صورتی برای شما مناسب خواهد بود که شما دنبال یک بازی اکشن و پر هیجان برای لذت بردن در کنار دوستان و خانواده تان باشید. در کل ما این بازی را به شما توصیه می کنیم و شما می توانید بازی Tanknarok را با قیمت حدود هفت دلار در وب سایت استیم خریداری کنید که برای یک بازی کوچک و خانوادگی قیمت خیلی مناسبی است و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی مذکور به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

گرافیک زیبا و جذاب
گیم پلی حرفه ای و اعتیاد آور

نکات منفی

موسیقی زمینه نه چندان جالب
نداشتن خط داستانی مشخص

امتیاز
امتیاز
گرافیک
10
داستان
7.0
گیم پلی
10
موسیقی
5.0
جزئیات

در بازی Tanknarok یک مبارزه هیجان انگیز (با تانک های بزرگ و مواد منفجره) به همراه دوستان و خانواده تان را تجربه کنید!

8.0
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Magical Drop VI
1 ژوئن 2023
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.8

نقد و بررسی بازی Magical Drop VI

7.3

نقد و بررسی بازی Pixel Driver

7.5

نقد و بررسی بازی The Companion

7.8

نقد و بررسی بازی Molly Medusa: Queen of Spit

7.6

نقد و بررسی بازی Zoeti

8.0

نقد و بررسی بازی Mixx Island: Remix Plus

8.0

نقد و بررسی بازی The Last Dragon Slayer

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved