نقد و بررسی Spooky Chase

توسط parsjoy در 21 نوامبر 2021

با سلام خدمت شما همراهان گرامی وبسایت parsjoy. امروز با یک بازی پلتفورمر ۲ بعدی همراه شما هستیم. اگر از طرفداران بازی ای این سبکی هستید این نقد و بررسی را از دست ندهید چرا که قرار است با یکی از بهترین بازی های منتشر شد ه در این سبک همراه شما کاربران گرامی وبسایت Parsjoy باشیم.

این بازی Spooky Chase نام دارد. یک بزای مستقل که توسط استودیوی بازی سازی Burning Goat Studio در تاریخ بیست و سوم اکتبر سال ۲۰۲۰ برای پلتفورم های گیمینگ Nintendo Switch, Microsoft Windows, Xbox One, PlayStation 4 به قیمت ۵ دلار منتشر شده است و از آن جایی که بازی یک عنوان مستقل می باشد همین استودیو نیز ناشر بازی می باشد. برویم تا ببینیم که عملکرد این بازی چگونه بوده است آیا توانسته است در بخش های گرافیک ، گیم پلی ، موسیقی و داستان عملکرد خوبی داشته باشد یا که در این راه شکست خورده است و با بازی خوبی طرف نیستیم.

گیم پلی بازی مانند یک مسابقه ی بزرگ دو بعدی می باشد و در طول بازی باید در سریع ترین شکل ممکن پرچم های قرمزی که در بازی قرار شده است را دریافت کنید و رکورد بزنید. بازی گیم پلی خود را به خوبی ارائه می دهد و از این رو شاهد آن هستیم که از تجربه ی این بازی حسابی لذت خواهید برد و بازی نیز در این بخش شما را حسابی راضی نگه خواهد داشت.

در بازی سایه های شما به جا می مانند و می توانند شما را در صورت برخورد نابود کنند. این مکانیزم جذابیت بسیار بالایی دارد و از این موضوع به راحتی نمی توان گذشت که این بخش از بازی نیاز به تمرکز بالایی دارد و از آن لذت خواهید برد. بازی یک بخش آنلاین نیز دارد که پای خود را فراتر می گذارد و شاهد این هستیم که این بخش از بازی بسیار خوب عمل کرده است.

در این بخش سایه ها و همچنین تله های موجود در مپ بازی تهدیدی برای شما می باشند و شما را حسابی به چالش خواهند کشید. اگر به دنبال یک گیم پلی درست و حسابی هستید که شما را حسابی به دردسر بیندازد این بازی یکی از بهتری انتخاب هایی می باشد که در پیش روی شما می باشد و پیشنهاد می کنم که در

گرافیک بازی بسیار ساده می باشد و در بازی شاهد آن هستیم که سازندگان توانسته اند تا از این گرافیک ساده به خوبی در بازی استفاده کنند و از این رو شاهد آن هستیم که بازی به خوبی توانسته است شما را در بخش گرافیک راضی نگه دارد.بازی پیکسل آرت قابل قبولی نیز دارد که راضی کننده عمل کرده است و از این رو شاهد کیفیت خوبی در این بهش از بازی می باشیم.

موسیقی بازی ساده می باشد و از این نظر می توان گفت که بازی تجربه ی ساده طرفی را در اختیار شما گذاشته است. از طرفی شاهد صداگذاری بسیار ساده ای در بازی می باشیم به طوری که عملا این بخش نمی تواند شما را شگفت زده کند و صرفا به یک سری آوا در بازی ختم می شود. از این بخش از بازی نیز می توان به سادگی عبور کرد و تجربه ی خاصی قرار نیست که شما را در بازی شگفت زده کند.

Spooky Chase عنوانی نیست که برای تمامی افراد مناسب باشد. این بازی تجربه ای بسیار جالب می باشد و ایده های بسیار زیادی در بازی دیده می شود که می تواند پلیر های زیادی را به خود جذب کند. بازی توانسته است تا گیم پلی متفاوتی را ارائه دهد و این موضوع کاملا در بازی مشهود می باشد.

و بسیار سلیقه ای عمل کرده است و این موضوع به دلیل درجه ی سختی بازی می باشد. اگر از طرفداران بازی های پلتفومر هستید و دوستانی دارید که می توانند بازی رو به صورت لوکال با شما بازی کنند این عنوان یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما می باشد و حسابی شما را سرگرم خواهد کرد و در غیر این صورت اگر جزو این افراد نیستید ، احتمالا از این بازی لذت نخواهید برد و خیلی زود خسته می شوید. از این که با نقد و برسی این بازی همراه وبسایت parsjoy بودید سپاسگزاریم و امیدواریم که از نقد و برسی این بازی لذت برده باشید.

نکات مثبت

جذابیت فوق العاده بالا
سادگی بازی
بخش چند نفره!

نکات منفی

موسیقی معمولی
سختی بیش از حد

امتیاز
امتیاز
گرافیک
7.0
گیم پلی
8.0
موسیقی
6.5
جزئیات

Spooky chase عنوانی نیست که برای تمامی افراد مناسب باشد. این بازی تجربه ای بسیار جالب می باشد و ایده های بسیار زیادی در بازی دیده می شود که می تواند پلیر های زیادی را به خود جذب کند. بازی توانسته است تا گیم پلی متفاوتی را ارائه دهد و این موضوع کاملا در بازی مشهود می باشد.

7.2
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی Clea 2
24 ژانویه 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.8

نقد و بررسی Clea 2

4.5

نقد و بررسی Unblock Brick

6.0

نقد و بررسی Skyland Rush: Air Raid Attack

9.3

نقد و بررسی Retro Machina

3.8

نقد و بررسی بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins

10

نقد و بررسی بازی Skeletal Avenger

7.8

نقد و بررسی Sunblaze

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved