نقد و برسی Snug Finder

توسط Pars Joy در 20 سپتامبر 2022

پازل گیم جذاب Snug Finder یکی از آن بازی‌هایی است که حتما باید آن را امتحان کنید چراکه بدون شک برایتان بسیار دوست داشتنی و سرگرم کننده خواهد بود. این بازی بیشتر با هدف سرگرم کردن کودکان ارائه شده است و با این حال پرداختن به آن میتواند افراد دیگر را نیز خوشحال کند. کافی است ذهنتان را به جستجو وادار کنید و به دنبال تصاویر مورد نظر بگردید. مطمئن باشید که از این چالش دوست داشتنی لذت خواهید برد. اگر میخواهید نقد و برسی این بازی را دنبال کنید مطلب زیر را مطالعه نمایید!

بازی Snug Finder یک گیم بسیار جذاب است که در سال 2022 منتشر شده است و افرادی که از ننینتندو سوئیچ استفاده میکنند میتوانند این بازی را امتحان نمایند. در این گیم باید به دنبال تصاویری بگردید که در میان اشیاء مختلف پنهان شده اند و به شکلی ماهرانه خود را قایم کرده اند. پس با دقت بسیار به این سو و آن سو نگاهی بیندازید و تصاویر مورد نظر را پیدا کنید. حواستان باشد که همه جا را به خوبی بگردید. چراکه نزدیک به 300 تصویر در این بازی وجود دارد که همگی گم شده اند! این گیم در واقع نوعی بازی فکری است که میتواند شما را به جستجو وادار کند و تا مدت‌ها سرتان را گرم نگه دارد. در این گیم 36 مرحله وجود دارد که در هر کدام تصویری زیبا و دوست داشتنی از محیطی خاص مانند کتابخانه، مزرعه، اتاق پذیرایی و… به نمایش در می‌آیند.

شما باید در میان آن‌ها به جستجوی تصاویری بگردید که در گوشه و کنار این فضا پنهان شده اند و به شکلی ماهرانه خود را از نظرها دور کرده اند. شاید این بازی بسیار سرگرم کننده و دوست داشتنی باشد اما گیم پلی بسیار ساده‌ای دارد و در این حال می‌تواند خوشایند باشد. همین ویژگی سبب شده است که Snug Finder در کمال سادگی از محبوبیت بالایی برخوردار باشد. ایرادی که برخی از افراد در این خصوص مطرح کرده اند این است که بازی فوق هیچ ایده تازه‌ای را مطرح نمی‌کند. ایده جستجو در میان تصاویر حتی پیشتر در کتاب‌های کودک نیز وجود داشته است و اصلا اثری از خلاقیت در آن به چشم نمی‌خورد. این ایراد توسط بسیاری از منتقدان مورد توجه قرار گرفته است اما در اینکه بازی فوق پرورش دهنده استعدادها و هوش کودکان بوده و می‌تواند برایشان بسیار مفید باشد هیچ شکی وجود ندارد. به همین خاطر با وجود این ایراد می‌توانیم مزایای بسیاری را در Snug Finder ببینیم که در گیم‌های مشابه به چشم نمی‌خورند. مانند گرافیک بسیار خوب و حرفه‌ای آن.

گرافیک این بازی بسیار خوب است و دوباره در اینجا نیز شاهد سادگی و بی‌پیرایگی آن می‌باشیم. Snug Finder محیط‌ها و فضاهای متعددی را با جزئیات بسیار به ما نشان می‌دهد که در همه آن‌ها تصاویری زیبا و دوست داشتنی با تم کارتونی به نمایش درآمده اند. این المان‌ها در عین سادگی بسیار زیبا و دوست داشتنی هستند و فضایی بانمک را خلق کرده اند که قطعا برای تمام مخاطبان و به ویژه کودکان جذابیت زیادی خواهد داشت. همچنین سبک گرافیک این گیم نیز بسیار ایده‌آل و زیباست و این امر نیز در نوع خود قابل توجه است چراکه در بازی‌های این ژانر گرافیک از همه چیز مهم‌تر بوده و تا حد زیادی بار بازی را به دوش می‌کشد. همانطور که دیدید در این گیم همه چیز به خوبی کار شده است و از نظر تصویرپردازی ایرادی وجود ندارد که بخواهیم آن را مطرح نماییم.

صداپردازی Snug Finder نیز بسیار خوب است و صداهای این بازی بسیار دلشنین و زیبا به نظر می‌رسند. به این ترتیب می‌توان گیم مورد نظر را از نظر صداپردازی و موسیقی نیز مطلوب و دوست داشتنی به حساب آورد.

بازی Snug Finder یکی از بهترین و دوست داشتنی‌ترین پازل گیم‌هاست که بدون شک برای کودکان بسیار مناسب و سرگرم کننده خواهد بود. در این بازی باید تصاویری که در گوشه و کنار محیط گیم پنهان شده اند را پیدا کنید و به این ترتیب مراحل را یکی یکی طی نمایید. در این گیم دوست داشتنی ویژگی‌های صوتی و بصری بسیار عالی هستند و گرافیک آن خوب و جذاب است. به همین خاطر گیم مورد نظر حتی از بازی‌های مشابه خود نیز بهتر می‌باشد و انتخاب مناسبی برای همه کودکان خواهد بود. حتما این گیم دوست داشتنی را برای فرزندان خود نصب نمایید.

نکات مثبت

گرافیک خوب
صداپردازی عالی

نکات منفی

سادگی بیش از حد

امتیاز
امتیاز
گرافیک
8.5
داستان
4.0
گیم پلی
5.5
موسیقی
7.0
جزئیات

بازی Snug Finder یک گیم مناسب و بسیار جذاب برای کودکان است که بدون شک از آن لذت برده و مهارت های مختلف خود را پرورش خواهند داد. در این بازی همه چیز بسیار حرفه‌ای و عالی کار شده است و از تصویرپرازی گرفته تا صداپردازی و گیم پلی همه خصوصیات بازی راضی کننده می‌باشند.

6.3
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Eville
27 نوامبر 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
9.5

نقد و بررسی بازی Eville

8.8

نقد و بررسی بازی Kaiju Wars

7.8

نقد و بررسی بازی As Far As The Eye

8.8

نقد و بررسی بازی Call of Duty: Modern Warfare II

8.0

نقد و بررسی بازی Police Simulator: Patrol Officers

8.8

نقد و بررسی بازی Space Tail: Every Journey Leads Home

بازی Tekken 8 احتمالاً در سال 2023 منتشر خواهد شد

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved