نقد و بررسی Snowrunner

توسط parsjoy در 22 می 2020

در این مقاله قصد داریم به بررسی Snowrunner بپردازیم. این بازی برای کنسول های مختلف رایانه ای عرضه شده است و مخاطبان بازی می وانند این بازی را بر روی کنسول های مختلف رایانه ای خودشان مانند کنسول های نسل هشتمی و جدید و هم چنین بر روی رایانه های شخصی ویندزیو ینز تجربه کنند و از بازی لذت ببرند. با ما اکنون در این مقاله همراه باشید تا بتوانیم به بررسی این بازی بپردازیم.

به صورت کلی می توان این عنوان بازی را یک عنوان بازی در ژانر رانندگی نام نهاد. اما این بازی دارای یک فرق بسیار مهم با دیگر بازی های در این ژانر می باشد و آن هم این است که این بازی به داستان رانندگانی که در زمین های ناهموار و راه های پر خطر به کار می پردازند اشاره می کند این امر باعث می شود تا شما به عنوان بازیکنان باید یک سری مولفه های خاص خود را در بازی دنبال نمایید. که این امر را در ادامه ما می خواهیم دنبال نماییم.

بازی دارای مولفه هایی خاص می باشد که شما باید آن را دنبال نمایید. این مولفه ها عبارتند از اینکه شما باید بتوانید با وسایل نقلیه ای که کم کم می توانید با پیشرفت در بازی به آن ها دسترسی داشته باشید باید در زمین های بسیار ناهموار و حتی خطرناک رانندگی کنید و بازی را پیش ببرید بنابراین در بازی مسابقه های رانندگی ای وجود ندارد و بنابراین باید این را در نظر داشت اما این مسئله نه تنها باعث نشده است تا بازی از جذابیت اش کاسته شود بلکه بازی آنقدر جذابیت های متنوع و خوب دارد که باعث م یشود تا شما بتوانید به خوبی تا به انتها بازی را دنبال نمایید.

یکی از این جذابیت های بازی این می باشد که بازی Snowrunner دارای یک گرافیک بسیار طبیعی و قوی می باشد که آن هم به این خطر می باشد که هم تیم سازنده ی بازی یک فوکوس بسیار زیاد روی این بخش از بازی گذاشته اند و زمان زیادی را برای بازی صرف کرده اند و هم اینکه موتور بازی بسیار قدرتمند است و این مسئله ای است که باعث شده است تا محیط بازی در عین حال که بسیار طبیعی است بسیار هم با جزئیات و جذاب باشد و بسیار جاهای مختلفی برای گشت و گذار و تجربه داشته باشد.

موتور قدرتمندی که در بازی برای توسعه ی بازی بکاررفته است توانسته است باعث خلق چنین جذابیت های زیادی در زمینه ی محیط گرافیکی بازی و هم چنین بخش های مختلف نقشه ی بازی شده است. شما در نقشه ی بازی می توانیدحرکت کنید و از مناظر بسیار جذاب و خارق العاده ی بازی بسیار لذت ببرید. بازی توانسته است با دارا بودن موتوری قدرتمند و جذابیت های بسیار گرافیکی به خوبی محیط بازی را با کار بردن موارد بسیار جذاب تر در بازی ان را غنی تر کند که همه ی این موارد باعث می شوند تا بازی نیز جذاب تر بشود.

نقشه ی بزرگ بازی نیز به خوبی کار شده است. نقشه ی بازی بسیار بزرگ و خوب است و همه ی مناطق مختلف را در بر می گیرد. شما می توانید در محیط های طبیعی بسیار زیادی که در بازی تعبیه شده اند حرکت کنید و از مناظر طبیعی آن ها و جاذبه ای که بر می انگیزند لذت ببرید. در بازی جاده ها و پل های مختلف و هم چنین جاده های خاکی و سراشیبی های مختلف و راه های کوهپایه ای و جنگلی و… موجود است و به صورت کلی این بخش از بازی به شدت وسیع بوده است.

پیچ و شیب ها و فراز و فرود و چاله ها طبیعی بسیاری در محیط بازی وجود دارند که این مسئله باعث میشوند تا شما هم با توجه به این موضوع در این بخش ها حرکت کنید و بازی را ادامه دهید. در بازی شما باید با وسایل نقلیه مختلفی که در اختیار شما قرار می گیرند از میان این بخش ها عبور کنید ولی نکته اینجاست که به قدری طبیعی کار شده است این چال و چوله های بازی که شما شاید در برخی موارد به سختی بتوانید ماشین را کنترل کنید و در بسیاری مواقع حتی ممکن است در این چاله ها و منجلاب ها گیر کنید و باید به نوعی خود را رها کنید. و به صورت کلی همه چیز بسیار طبیعی کار شده است که این بسیار حائز اهیمت است در بازی.

به صورت کلی هسته ی اصلی گیم پلی بازی را می توان در این بخش دانست که شما در نقش فرد راننده ی این وسایل نقلیه باید به ماموریت های مختلف بروید و این ماموریت ها در این موضوع خلاصه می شوند که شما باید محموله های مختلف کوچک و بزرگ را جا به جا نمایید و این امری است که می توان در بازی به آن اشاره کرد. شما با هر چه جلوتر رفتن در هر مرحله می توانید با تکمیل ماموریت های ریز و درشت وسایل نقلیه بیشتری را برای خود بازگشایی کنید و با ماشین های مختلف به انجام برسانید.

یکی دیگر از جذابیت هایی که این بازی دارد وجود حالت آنلاین در بازی است و این بدین معنی است که شما می توانید بازی را به صورت آنلاین و با دوستان خودتان بازی کنید و ماموریت های مختلف را با یکدیگر به اشتراک بگذارید و این مسئله ای است که بسیار برای شما بازی را رقابتی و چالشی می کند و به صورت کلی می توان این مسئله را هم گفت که بخش آنلاین بازی نیز از تسعه ی خوبی برخوردار است و جذابیت های خوبی هم دارد که بازی را بیشتر از پیش چالشی و جذاب کند.

وسایل نقلیه بسیار مختلفی در بازی وجود دارد. تعداد این وسیال نقلیه شاید به 40 عدد هم برسد و این مسئله نکته ای است که بسیار حائز اهمیت است و برای بازیکنان می تواند جذابیت های بسیاری فراهم بیاورد. شما می توانید این ماشین ها را از رنج ماشین های سریع هم در این ها پیدا کنید و حتی ماشین ها ی بسیار سینگین را برانید و به صورت کلی بسیار تنوع زیادی در این بخش از بای بکاررفته است که این موردی است که باعث م یشود تا مخاطبین به خوبی از محیط بازی لذت ببرند و در عین حال تنوع بازی هم به قدری است که باعث می شود مخاطب خسته نشود و همواره چیزهای تازه ای برای کشف کردن در محیط بازی وجود دارد.

بازی Snowrunner برای کنسول های مختلف رایانه ای عرضه شده است و توانسته است در ژانر رانندگی یک بازی بسیار جذاب باشد که تنوعی بسیار جذاب و متفاوت با دیگر بازی های مشابه دارد و از گرافیکی طبیعی و بسیار قدرتمند برخوردار است وکه ان را بسیار جذاب می کند.

نکات مثبت

گرافیک خارق العاده
موتور قدرتمند بازی
وسایل نقلیه بسیار متنوع
طبیعی بودن بازی
بخش آنلاین در بازی

نکات منفی

برخی جزئیات ریز داستانی بازی

امتیاز
امتیاز
گرافیک
9.5
داستان
9.0
گیم پلی
9.5
موسیقی
9.5
جزئیات

بازی Snowrunner برای کنسول های مختلف رایانه ای عرضه شده است و توانسته است در ژانر رانندگی یک بازی بسیار جذاب باشد که تنوعی بسیار جذاب و متفاوت با دیگر بازی های مشابه دارد و از گرافیکی طبیعی و بسیار قدرتمند برخوردار است وکه ان را بسیار جذاب می کند.

9.4
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی Good Pizza, Great Pizza
21 اکتبر 2020
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.8

نقد و بررسی Good Pizza, Great Pizza

6.9

نقد و بررسی Immortal Realms: Vampire Wars

7.5

نقد و بررسی Aery: Broken Memories

5.3

نقد و بررسی بازی A hero and a garden

4.9

نقد و بررسی بازی Infini

7.9

نقد و بررسی CrossCode

8.3

نقد و بررسی Night Call

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved