نقد و بررسی Samurai Shodown

توسط parsjoy در 9 جولای 2019

امرزو سراغ نقد و بررسی بازی مهیج و جذاب Samurai Shodown رفتیم. این بازی به سبک اکشن و مبارزه ای منتشر شده است و توسط شرکت SNK Corporation طراحی و انتشار یافته است. بر روی دو پلتفرم XboxOne و Playstation4 عرضه شده است. شما می توانید با نقد و بررسی بازی Samurai Shodown با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای ParsJoy همراه باشید.

داستان بازی پیرامون سوال های قرن ۱۸ میلادی در طول دوره تعطیلات ژاپن اتفاق می افتد. شخصیت پردازی های بازی بسیار جذاب انجام شده اند و بازی دارای شخصیت های ژاپنی و همچنین خارجی است و قسمتی از بازی به هیولا ها و موجودات عجیب و غریب تقسيم می شود. داستان بازی به طور کلی در حال نسخه متفاوت است و در منطقه ای از کشور ژاپن اتفاق می افتد. این بازی در نسخه های آمریکایی و ژاپنی منتشر شده است که تفاوت آنها در زبان بازی است. و خوشبختانه یک زیرنویس برای دیالوگ ها و صحبت های کاراکتر ها ایجاد شده است. موسیقی متن بازی نیز دارای اتمسفری مطابق با داستان بازی و موسیقی سنتی ژاپنی دارد.

جو این بازی دارای فضایی بسیار جذاب و منحصر به فرد است که در اولین بازی فضای تاریک, تاریکی وجود دارد وجود دارد این بازی دارای جزئیات و نکات ریز زیادی است و بسیاری از قطعات نیز به طور کلی بازیکنان می توانید یک شخصیت به ادامه ماجراجویی خود را در گیم پلی بازی و رویارویی با رقبا انتخاب این بازی دارای ۱۶ شخصیت های مختلف اصلی است که هر کدام از آنها دارای ویژگی ها و قابلیت های کوتاه برای شما اگر این سری از بازی ها آشنا خواهید آشنا شما اگر در گذشته با این سری از بازی ها آشنا شده اند ۱۶ تنها سه شخصیت از شخصیت های جدید بازی شد در بین انجام مراحل گیم پلی بازی باید از روش های جدید و ویژگی های هر یک از شخصیت و شخصیت است که شما را انتخاب کنید را فعال کنید یکی از شخصیت های بازی دارای یک کمپین و باز فایت های خاص هستند که باید آنها را از سر راه خود بردارید.

طراحی گرافیکی منحصر به فرد بازی کاملاً با بازی های نسل هشتمی و کنسول های نسل جدید مطابقت دارد و بسیار عالی طراحی شده است گیم پلی بسیار روان ای را در اختیار بازیکنان قرار می دهد شخصیت پردازی و کاراکترهای بازی کاملا با اتمسفر و محیط بازی تطابق دارند. هر یک از کاراکتر ها. بازی دارای حرکات زیادی از قبیل ضربات سنگین نورمال و سبک دارند که ویژگی های آن ها را شامل می شود
متاسفانه قابلیت‌های حرکتی کاراکترهای بازی می‌کند به نظر می‌رسند که می‌تواند یکی از باغهای بازی باشد. هر کاراکتر بازی دارای توانایی های عمومی همچون جاخالی دادن گارد گرفتن و نشستن است. در من او همچنین به نوعی آموزشی برای نشان دادن حرکات و فن های مختلف کاراکترها نیز وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید و به یادگیری آنها بپردازید که بسیار جذاب و لذت‌بخش است

در بازی اتمسفر های گوناگون و عوامل محیطی بسیار زیاد طراحی شده است که لذت بخش بودن گیم پلی بازی را دو چندان می کند همراه با موسیقی بسیار جذابی در حال حرکت است و لذت بخش بودن و چالش برانگیز بودن بازی را بسیار زیاد می کند. بازی به طور کلی دارای حالت ها و بخش های بزرگ و گسترده ای است گیم پلی بازی را جذاب میکند. در حالت تمرین بازیکن می تواند به آموزش و یادگرفتن قابلیت های کاراکتر خود بپردازد و در قسمت دیگر می‌تواند تکنیک های آموخته شده خود را در عمل استفاده کند و تمرینی داشته باشد. در بخش آنلاین نیز بازیکن می تواند با سایر بازیکنان نقاط مختلف دنیا به رقابت بپردازد و سطح کیفیت بازی خود را بالا ببرد. در بازی حالت مبارزه نیز وجود دارد که بازیکن می تواند با دوستان خود به رقابت به صورت تک نفره بپردازد و تورنمنت ها و رویدادهای بازی نیز در این حالت فعال می شود و لحظات چالش برانگیز و سرگرم کننده ای را برای بازیکنان ایجاد می کند در بازی یک بخش پایگاه اطلاعات نیز وجود دارد که داده ها و اطلاعات کاربر را به ثبت می رساند و ذخیره می کند آخرین بخش بازی نیز پخش گالری بازی هست که میتوانید از بین بره بازی فیلم یا عکس بگیرید و در آن ذخیره کنید فیلم های معرفی کاراکتر های بازی را در آن ببینید

بازی در سبک بازی های مبارزه ای و اکشن بسیار فوق العاده است و یکی از بهترین پیشنهاد ها برای طرفداران این سبک به شمار می آید دارای فضایی کلاسیک و کمی مدرن است که این ویژگی را از بازی های سری قبل خود به ارث برده است متأسفانه  در این سبک بازی های مبارزه ای دونفره متاسفانه از عدم روایت داستانی بسیار خوبی رنج می بریم که این بازی نیز از این مشکل مستثنا نیست و داستانی بی سر و ته و پیچیده ای دارد. بازی از گرافیک فوق العاده ای برخوردار است و طراحی های بصری و هنری آن بسیار زیبا و دقیق طراحی شده است و گیم پلی روان و نرمی را در اختیار کاربر قرار می دهد موسیقی متن و صداگذاری بازی نیز به طور فوق‌العاده‌ای عمل کرد دارد و طراحی آن در گیم پلی بازی بسیار تاثیرگذار است اگر از طرفداران سبک مبارزه هستید این بازی می‌تواند گیم پلی بسیار فوق العاده ای را در اختیار شما قرار دهد. بازی از لحاظ جلوه های بصری و طراحی عوامل محیطی بازی بسیار رقیق و پر جزییات عمل کرده است و کاملا با اتمسفر بازی تطابق دارد. گیم پلی بازی دارای بخش های گوناگون و وسیعی است و در طراحی کاراکتر ها و قابلیت های آن ها عملکرد خوبی دارد.

 

نکات مثبت

گرافیم عالی
گیم پلی منحصر به فرد
موسیقی عالی

نکات منفی

عدم روایت داستانی
باگ های ریز در عملکرد فنی

امتیاز
امتیاز
گرافیک
8.5
داستان
7.0
گیم پلی
8.0
موسیقی
8.0
جزئیات

بازی از گرافیک فوق العاده ای برخوردار است و طراحی های بصری و هنری آن بسیار زیبا و دقیق طراحی شده است و گیم پلی روان و نرمی را در اختیار کاربر قرار می دهد موسیقی متن و صداگذاری بازی نیز به طور فوق‌العاده‌ای عمل کرد دارد و طراحی آن در گیم پلی بازی بسیار تاثیرگذار است.

7.9
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Trackline Express
14 می 2024
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.5

نقد و بررسی بازی Trackline Express

6.3

نقد و بررسی بازی Aery – Cyber City

6.6

نقد و بررسی بازی Composer World

6.3

نقد و بررسی بازی Blind Shot

6.5

نقد و بررسی بازی Warhammer 40,000: Dakka Squadron

8.9

نقد و بررسی بازی Flooded

7.8

نقد و بررسی بازی Golfinite

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved