نقد و بررسی NoReload Heroes Enhanced Edition

توسط parsjoy در 22 نوامبر 2021

 

با سلام خدمت شما کاربران گرامی وبسایت Parsjoy. امروز با نقد و بررسی یک بازی شوتر ایزومتریک همراه شما هستیم. لذا اگر از انجام بازی های موجود در این سبک لذت می برید ، نقد و بررسی بازی امروز را از دست ندهید چرا که قرار است با هم به بررسی یکی از جدید ترین بازی های پورت شده در این سبک بر روی کنسول سوییچ بپردازیم.

این بازی NoReload Heroes نام دارد و استودیوی بازی سازی Stupid Stupid Games سازنده ی این بازی می باشد و خود این استودیو نیز وظیفه ی انتشار این بازی را بر عهده گرفته است. بازی در بیست و هفتم آوریل سال ۲۰۱۸ برای رایانه های شخصی عرضه شده است و به تازگی نیز برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفته است. برویم تا ببینیم که عملکرد این بازی چگونه بوده است و آیا می تواند که مخاطب خود را راضی نگه دارد یا که در این راه شکست خورده است. با نقد و بررسی این بازی همراه وبسایت پارس جوی باشید.

عملا نمی توان گفت که در  NoReload Heroes Enhanced Edition شاهد داستان خاصی هستیم و بازی صرفا تحت یک سناریوی کوچک اتفاق افتاده است. تمام داستان بازی درباره ی رباتی می باشد که از کنترل خارج شده است و یک هوش مصنوعی منفی همه را تحت خطر قرار داده است. حال شما به همراه دوستانتان به عنوان سازندگان این هوش مصنوعی با آن مقابله کنید.

بازی بعد از یک اتفاق خاص شروع می شود. این هوش مصنوعی منجر به یک انفجار می شود و آن انفجار شما را به اعماق زمین می برد. بعد از کات سینی که برای شما نمایش داده می شود بازی شروع می شود و بعد از آن همه چیز به شما بستگی دارد. بازی یک بخش آموزشی در ابتدا برای شما تدارک دیده است که شما را نسبت به بازی به خوبی آگاه می کند.

مراحل بازی بخش بعدی ای می باشد که با آن آشنا می شوید. در این بخش از بازی شما باید به عنوان یک شوتر ایزومتریک در بازی فعالیت کنید و بازی دشمنانی که در بازی به شما حمله می کنند رو نابود کنید. مکانیزم بازی بسیار ساده می باشد و از این رو می توان گفت که این بخش از بازی بسیار ساده عمل کرده است.

بازی ویژگی چندان خاصی ندارد و از این رو می توان گفت که قرار نیست تا در بازی چیز خاصی را تجربه کنید. اما یک سری نکته ی بسیار مثبت در بازی وجود دارد که ارزش تکرار بازی را بالا می برد. برای مثال یکی از ویژگی های جذاب بازی تنوع بیش از حدی می باشد که سازندگان برای بازی در نظر گرفته اند.

بازی تعداد بسیار زیادی سلاح دارد که هر یک ویژگی مخصوص خود را دارند و از این رو می توان گفت که تجربه ی آن ها بسیار لذت بخش می باشد و بازی از این نظر شما را حسابی راضی نگه خواهد داشت. شاید گیم پلی بازی جذاب به نظر برسد ولی بعد از مدتی تکراری خواهد شد و بزرگ ترین مشکل بازی نیز همین امر می باشد.

بازی از نظر گرافیکی به خوبی عمل کرده است و از این نظر می توان گفت که گرافیک قابل قبولی را در بازی شاهد هستیم. آیتم های تزئینی به خوبی در بازی قرار داده شده اند و شاهد این هستیم که بازی توانسته است به خوبی از آیتم ها و آبجکت های خود استفاده کند و این موضوع به خوبی در بازی به چشم می خورد.

موسیقی بازی نیز قابل قبول می باشد و شاهد آوا های صوتی ای در بازی می باشیم که توانسته است آنطور که باید و شاید عمل کند و از این رو می توان گفت که این بخش از بازی از نکات مثبت به شمار می رود. صداگذاری بازی نیز به خوبی انجام شده است و از این بخش از بازی نیز راضی خواهید بود.

NoReload Heroes Enhanced Edition  از آن بازی هایی می باشد که تجربه ای بسیار متوسط را به شما ارائه می دهد و نه با یک بازی فوق العاده طرف هستیم و نه قرار است که در بازی شاهد تجربه ی بدی باشیم و صرفا همه چیز به طور متوسط عمل کرده است. از این که با نقد و بررسی این بازی همراه وبسایت Parsjoy بودید سپاسگزاریم و امیدواریم که از نقد و بررسی این بازی لذت برده باشید.

نکات مثبت

گیم پلی قابل قبول
لول دیزاین جذاب

نکات منفی

تکراری شدن بازی بعد از مدتی

امتیاز
امتیاز
گرافیک
6.0
گیم پلی
6.0
موسیقی
6.0
جزئیات

NoReload Heroes Enhanced Edition  از آن بازی هایی می باشد که تجربه ای بسیار متوسط را به شما ارائه می دهد و نه با یک بازی فوق العاده طرف هستیم و نه قرار است که در بازی شاهد تجربه ی بدی باشیم و صرفا همه چیز به طور متوسط عمل کرده است.

6.0
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
پست های جدید پارس جوی

بازی Elden Ring بیش از 16.6 میلیون نسخه‌ فروش داشته است

شایعه: مراسم Dead Space Remake در اواخر سپتامبر برگزار می‌شود

گزارش: بازی GTA 6 محتویات اضافۀ داستانی دریافت خواهد کرد + اطلاعات بیشتر

نقدها و نمرات بازی Thymesia منتشر شدند

فایل‌های Spider-Man حاکی از عرضه لانچر اختصاصی سونی هستند

نقدها و نمرات Rollerdrome منتشر شدند

8.0

نقد و بررسی بازی Tanknarok

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved