نقد و بررسی بازی Mystic Pillars: A Story-Based Puzzle Game

توسط Pars Joy در 2 می 2022

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Mystic Pillars: A Story-Based Puzzle Game یک بازی خیلی جالب می باشد که در ژانر معمایی و ماجراجویی منتشر شده و داستان آن از کیفیت و جزئیات زیادی برخوردار است. این بازی به ظاهر جذاب اما موارد خیلی بدی هم دارد و ما فکر می کنیم که این بازی به طور کلی با این که ایرادات زیادی هم دارد اما ارزش خرید هم دارد و در هر حال ما امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره این بازی به طور دقیق بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی ای که امروز برای شما دوستان عزیز در این مطلب انتخاب کرده ایم و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره این بازی آشنا شوید.

این بازی که در ترجمه ی فارسی اش با نام “ستون های اسرار آمیز” نیز شناخته می شود، داستان یک مسافر غریب و اسرار آمیز در حین سفر به امپراطوری Zampi و تلاش برای کمک به مردم این امپراطوری با حل کردن راز ستون های اسرار آمیز این سرزمین را به تصویر می کشد. بازی حقیقتا شخصیت پردازی ضعیفی دارد اما توسعه کلی داستان آن قابل قبول است و از آن جایی که دیالوگ های بازی با کیفیت زیادی نوشته شده اند، ما نمره خوبی به این بخش از بازی خواهیم داد.

بازی امروز ما از آن دسته بازی هایی است که صرفا با چند اسکرین شات رندوم توانایی جذب مخاطبین را به خود دارد و علت این مسئله هم فقط و فقط طراحی حرفه ای و قوی گرافیک آن می باشد. از ترکیب رنگی شاد و زنده گرافیک بازی گرفته تا انیمیشن های تعاملی و جذابی که در کنار جلوه های صوتی اش توانسته اند تجربه ی اسرار آمیز حل کردن راز ستون های بازی را به معنای واقعی کلمه به مخاطب نشان دهند، همه این موارد باعث می شوند تا ما نتوانیم نمره ای کمتر از یک نمره کامل به گرافیک بازی بدهیم. موسیقی بازی ساندترک قابل قبولی دارد که به نظر ما خارج از فضای بازی حقیقتا جالب نیست ولی صداگذاری قوی و جلوه های صوتی حرفه ای آن ما را مجاب به اعطای یک نمره خوب به این قسمت می کنند.

گیم پلی این بازی در نگاه اول خیلی گنگ و مبهم به نظر می آید اما باید بدانید که پس از چند دقیقه بازی کردن و زمانی که شما پیچ و خم سیستم مکانیک و کنترل های بازی را به دست آورید، معماها و پازل های بازی لذت بسیار زیادی برایتان خواهند داشت. بازی هم چنین از لحاظ فنی قوی طراحی شده و در کل گیم پلی این بازی از ما نمره خوبی می گیرد.

خب دوستان عزیز وب سایت پارس جوی دیگر به پایان نقد و بررسی مان درباره بازی Mystic Pillars: A Story-Based Puzzle Game رسیدیم و همان طور که خودتان می دانید، وقت گفتن نظر نهایی پارس جوی درباره این بازی است. به نظر وب سایت پارس جوی، بازی Mystic Pillars: A Story-Based Puzzle Game یک بازی خیلی حرفه ای می باشد اما ما فکر می کنیم که این بازی در صورتی برای شما مناسب خواهد بود که شما طرفدار بازی های پازلی و معمایی باشید و انرژی روانی وقت صرف کردن برای معماهای سخت و چالش برانگیز را داشته باشید. اگر جزو این دسته افراد نیستید و بیشتر بازی های اکشن با گیم پلی سریع را دوست دارید، این بازی انتخاب خوبی برای شما نخواهد بود ولی در کل ما این بازی را به اکثر مخاطبین توصیه می کنیم و شما می توانید بازی Mystic Pillars: A Story-Based Puzzle Game را با قیمت حدود هفت دلار در وب سایت استیم یا پلت فرم های دیگر خریداری کنید و امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی مذکور به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

جلوه های صوتی باکیفیت بالا
گیم پلی سخت ولی جالب و درگیر کننده
توسعه داستانی قوی

نکات منفی

ساندترک نه چندان جذاب

امتیاز
امتیاز
گرافیک
10
داستان
8.5
گیم پلی
10
موسیقی
9.0
جزئیات

در نقش مسافری مرموز، راهی سفری دور و دراز شوید و با کشف راز ستون های اسرار آمیز یک سرزمین دورافتاده، به مردم این پادشاهی کمک کنید! بازی Mystic Pillars: A Story-Based Puzzle Game با گرافیک جذاب و گیم پلی درگیرکننده اش قطعا مغز شما را به چالش خواهد کشید!

9.4
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
پست های جدید پارس جوی

عناوین رایگان بعدی فروشگاه اپیک گیمز مشخص شدند

نقدها و نمرات Cuphead: The Delicious Last Course منتشر شدند

شرکت کنترل کیفی بازی Cyberpunk 2077 به اتهامات پاسخ داد

رئیس ایکس باکس: Bethesda دیگر از فشار کاری رنج نمی‌برد

9.1

نقد و بررسی بازی Best Month Ever!

2.0

نقد و بررسی بازی Ice Cream Surfer

9.5

نقد و بررسی بازی Rise of the Third Power

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved