نقد و برسی Monomals

توسط parsjoy در 7 نوامبر 2021

با سلام خدمت شما کاربران گرامی وبسایت پارسجوی. امروز با نقد و برسی یک بازی شاهد و هیجان انگیز همراه شما هستیم. انیمیشن ترولز را به یاد دارید؟ همان انیمیشنی که در ایران به نام ریزغولک ها شناخته می شد و یک اثر موزیکال بود که اتفاقا آرت جذابی هم داشت و سرگرم کننده عمل کرده بود؟

حال به تازگی یک بازی منتشر شده است که آرت مشابهی با آن انیمیشن دارد و از طرفی سعی کرده است که یک گیم پلی موزیکال را ارائه دهد و بازی شما را کاملا به یاد آن انیمیشن خواهد انداخت و لذا اگر از طرفداران ترول ها هستید، نقد و برسی امروز وبسایت پارس جوی را از دست ندهید چرا که قرار است با هم این بازی را در تمامی بخش های داستان ، گرافیک ، موسیقی و در نهایت گیم پلی ارزیابی کنیم.

این بازی توسط استودیوی بازی سازی Picomy B.V ساخته شده است و استودیوی  Rogue Games نیز به عنوان ناشر این بازی عمل کرده است. بازی در حال حاضر برای پلتفورم های Nintendo Switch, Macintosh operating systems موجود می باشد و می توان گفت که بیشتر بازی بر مبنای کنسول سوییچ طراحی شده است. تاریخ انتشار این بازی بیست و یکم اکتبر سال 2021  می باشد و می توانید آن را به قیمت 20 دلار از فروشگاه این پلتفورم تهیه کنید.

داستان بازی از آن جا شروع می شود که یک مسابقه موسیقی بزرگ بین بهترین دی جی های حیوانی جهان در جریان است و شما باید با چوب ماهیگیری خود به اعماق آب ها بروید تا بتوانید با پیدا کردن یک سری مونومال از اعماق دریا به دی جی مورد علاقه ی خود کمک کنید. داستان بازی در ادامه پیچیده تر می شود و در کل باید گفت که شاهد داستان جذابی در طول بازی هستیم که برای این بازی کفایت می کند.

گیم پلی بازی نیز به این صورت می باشد که شما باید چوب ماهیگیری خود را در آب هدایت کنید و به وسیله ی آن هم با موجودات داخل آب مقابله کنید و هم به گشت و گذار و حل پازل های دنیای زیر آب بپردازید تا در نهایت آیتم هایی که بازی از شما می خواهد را دریافت کنید. این مکانیزم به خوبی در بازی پیاده سازی شده است و از آن راضی خواهید بود.

گیم پلی به همین بخش ختم نمی شود و شاهد یک بخش جذاب دیگر نیز در بازی هستیم که در آن مشابه بازی magic tiles می توانید موسیقی ای که بازی از شما می خواهد را بنوازید و این بخش از بازی نیز عملکرد جالبی را از خود به نمایش گذاشته است. البته بازی بیش از حد بر روی عامه پسندانه بودن تمرکز کرده است و شاهد چالش خاصی در بازی نیستیم که کمی آزار دهنده می باشد.

گرافیک بازی اما تجربه ای متفاوت و انیمیشنی می باشد که کاملا متناسب با کنسول سوییچ طراحی شده است و در آن شاهد رنگ بندی های بسیار جذابی هستیم که واقعا چشم نواز می باشند و هر گیمری را خود جذب می کند و بازی نیز در این بخش بسیار خوب عمل کرده است.

طراحی هر یک از دی جی های بازی به جذابی رقم خورده است و با آن ها ارتباط خوبی برقرار خواهید کرد. از نظر آرت نیز بازی به خوبی عمل کرده است و توان گفت که با بازی خوش نقش و نگاری طرف هستیم و از این نظر بازی کیفیت خوبی را به نمایش گذاشته است.

این اثر از نظر فنی نیز بازی کاملی می باشد و تکسچر های با کیفیتی در آن دیده می شوند  و از طرفی مشکل فنی خاصی در بازی دیده نمی شود که بتواند مانع از تجربه ی خوب شما از بازی شود و در کل از آن راضی خواهید بود. بازی نیز ظاهر به روزی را از خود به نمایش گذاشته است.

از نظر موسیقیایی بازی عملکرد فوق العاده ای داشته است و از آن جایی که شاهد یک بازی موزیکال هستیم این بازی سنگ تمام گذاشته است و حسابی شما را راضی خواد کرد و ترک های موسیقی بازی نیز در این بخش سنگ تمام گذاشته اند و در کل بازی در این بخش هم راضی کننده ظاهر شده است.

Monomals یک بازی بسیار فوق العاده می باشد که تجربه ای کم نقص را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد و از طرفی می تواند طرفداران سبک موسیقی و بازی های موزیکال و حتی دوست داران انیمیشن را حسابی سرگرم کند و از آن لذت خواهند برد ولی اگر از بازی های موزیکال لذت نمی برید این بازی نیز نخواهد توانست شما را سرگرم کند و از تجربه ی بازی لذت نخواهید برد و بازی برای شما خسته کننده خواهد بود.

از این که با نقد و برسی این بازی همراه وبسایت گیمینگ پارسجوی بودید سپاسگزاریم و امیدواریم که از نقد و برسی این بازی لذت برده باشید و ما نیز به خوبی توانسته باشیم این بازی را به شما کاربران گرامی معرفی کرده باشیم.

نکات مثبت

تجربه ی موزیکال بی نظیر
گرافیک جذاب
داستان شنیدنی

نکات منفی

قیمت بالا
نبود چالش

امتیاز
امتیاز
گرافیک
8.0
داستان
8.5
گیم پلی
7.5
موسیقی
9.0
جزئیات

Monomals یک بازی بسیار فوق العاده می باشد که تجربه ای کم نقص را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد و از طرفی می تواند طرفداران سبک موسیقی و بازی های موزیکال و حتی دوست داران انیمیشن را حسابی سرگرم کند و از آن لذت خواهند برد ولی اگر از بازی های موزیکال لذت نمی برید این بازی نیز نخواهد توانست شما را سرگرم کند و از تجربه ی بازی لذت نخواهید برد و بازی برای شما خسته کننده خواهد بود.

8.3
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی Clea 2
24 ژانویه 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.8

نقد و بررسی Clea 2

4.5

نقد و بررسی Unblock Brick

6.0

نقد و بررسی Skyland Rush: Air Raid Attack

9.3

نقد و بررسی Retro Machina

3.8

نقد و بررسی بازی Epic Dumpster Bear 2: He Who Bears Wins

10

نقد و بررسی بازی Skeletal Avenger

7.8

نقد و بررسی Sunblaze

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved