نقد و بررسی بازی Marble Duel

توسط Pars Joy در 16 سپتامبر 2021

سلام به دوستان عزیز وب سایت پارس جوی امروز هم همان طور که مطمئنا خودتان از الان حدس زده اید، با یک نقد و بررسی دیگر همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Marble Duel، اصلا بازی جدیدی نیست و تقریبا شش سال پیش منتشر شده است. هم چنین این بازی به طور کلی از لحاظ امتیاز ها و نقد و بررسی هایی که از وب سایت های معتبر گرفته است، به طور کلی مشخص نمی کند که آیا بازی خوبی است و یا نه و به طور کلی نقد و بررسی هایی که برای بازی Marble Duel انجام شده است، معمولا نمرات متوسطی به این بازی می دهند. ما هم امروز این بازی را برای نقد و بررسی در پارس جوی انتخاب کرده ایم و اگر شما دوست دارید نظر پارس جوی را درباره بازی Marble Duel بدانید می توانید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا هم با بازی Marble Duel و بخش های مختلف آن مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و داستان و هم با نظر ما درباره بازی Marble Duel آشنا شوید.

بازی Marble Duel در تاریخ دوازدهم نوامبر سال 2015 توسط کمپانی بازی ساز، توسعه دهنده و منتشر کننده ی HeroLabs برای پلت فرم های Microsoft Windows و Linux منتشر شده است.

بازی Marble Duel به طور کلی یک بازی مچ کردن کره های هم شکل است و معمولا در این نوع از بازی ها فقط روی گرافیک و گیم پلی و بعضی جاها موسیقی تمرکز می شود و کم پیش می آید که بتوانیم داستان خوبی هم ببینیم، اما بازی Marble Duel یک دنیای فانتزی کاملا مستقل درون خودش ساخته است و خط داستانی منسجمی را هم پیروی می کند. به طور کلی هر بازی ای که شما انجام می دهید تا کره های رنگی را با هم جور کنید و امتیاز به دست آورید، یک دوئل در برابر موجوداتی است که از جادوگر خبیث پیروی می کنند. داستان بازی به نظر ما ارزش یک نمره کامل را دارد.

دومین موردی که می خواهیم که آن را نقد و بررسی کنیم، گرافیک بازی Marble Duel است. همان طور که گفتیم بازی در یک دنیای فانتزی شکل می گیرد و محور اصلی و تمرکز کلی آن هم روی نبرد های تیله ای است! به همین دلیل گرافیک بازی هم باید دقیقا جوری باشد که دنیای فانتزی را به خوبی به تصویر بکشد و در کل تصویر هم تمرکز روی تیله ها باشد و حدس بزنید چی؟ این دقیقا همان کاری است که گرافیک بازی Marble Duel انجام می دهد. به طور کلی ما طراحان گرافیک این بازی را ستایش می کنیم و صد در صد نمره کاملی به گرافیک بازی می دهیم.

موسیقی بازی Marble Duel واقعا ارزش خرید جداگانه دارد. معمولا بازی هایی که جور کردنی هستند، یک موسیقی پس زمینه حوصله سر بر دارند، اما موسیقی پس زمینه و ساندترک های بازی Marble Duel دقیقا حس یک دوئل واقعی را به شما منتقل خواهند کرد. بازی صدا گذاری خاصی ندارد ولی این باعث نمی شود که ما به موسیقی بازی Marble Duel نمره عالی ای ندهیم.

خب در آخر به گیم پلی بازی Marble Duel می رسیم و بهتر است اینجا به این اشاره کنیم که Marble Duel نسخه موبایل هم دارد و در ابتدا برای سیستم عامل های تلفن همراه منتشر شده بود و سپس نسخه های دسکتاپش هم ساخته شدند و از این لحاظ هنوز یک سری باگ هایی دارد، اما بجز این مورد، گیم پلی بازی کنترل های نرم و روانی دارد و روش اجرا شدن گیم پلی بازی هم خیلی اعتیاد آور است و باعث می شود به یک بار بازی کردن Marble Duel بسنده نکنید و حتما برگردید! گیم پلی بازی Marble Duel از ما نمره خوبی می گیرد.

در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت پارس جوی، بازی Marble Duel حقیقتا بازی خوبی است و ارزش خرید دارد. این بازی با قیمت حدود پانزده دلار آمریکا در وب سایت استیم به فروش می رسد و حدود بیست دست آورد استیم هم دارد. امیدواریم که این نقد و بررسی برای تصمیم گیری در مورد خریدن یا نخریدن بازی Marble Duel به شما کمک کرده باشد. اگر این مطلب را دوست داشتید، می توانید نظر خود را از طریق کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

نکات مثبت

گرافیک چشم نواز و فوق العاده
موسیقی کاملا مناسب فضای بازی و رویایی

نکات منفی

باگ های گیم پلی در نسخه دسکتاپ

امتیاز
امتیاز
گرافیک
10
داستان
10
گیم پلی
8.8
موسیقی
10
جزئیات

بازی Marble Duel یک بازی ماجراجویی و معمایی است که در آن باید با جور کردن تیله های مختلف با هم، در یک دوئل شیطانی در برابر نوچه های جادوگر خبیث پیروز شوید!

9.7
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Total Arcade Racing
25 اکتبر 2021
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
10

نقد و بررسی بازی Total Arcade Racing

9.5

نقد و بررسی بازی The Colonists

9.6

نقد و بررسی بازی Devil Slayer Raksasi

5.8

نقد و برسی Infinite Tanks WWII

5.3

نقد و برسی Driving World: Aspen

6.4

نقد و برسی Cymatically Muffed

3.7

نقد و برسی Under the Jolly Roger

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved