نقد و بررسی بازی Lou’s Revenge

توسط Pars Joy در 30 جولای 2021

معمولا اکثر بازی هایی که با آن ها مواجه می شویم و در ژانر های اکشن(Action)، ماجراجویی(Adventure) و یا نقش آفرینی (Role Playing Game و یا به عبارتی دیگر RPG) هستند، یک قهرمان اصلی دارند که تلاش می کند جهان را نجات دهد و به عبارت دیگر، کار خوبی برای مردم بی گناه و مظلوم انجام دهد و منجی باشد. اما چه اتفاقی می افتد وقتی که این داستان کاملا عوض و بر عکس شود و به جای یک قهرمان درست کار که می خواهد جهان- یا هر لوکیشن دیگری که بازی دارد- را از دست نیرو های شیطانی نجات دهد تا مردم بتوانند به خوبی و خوشی به زندگی های روزمره شان ادامه دهند، این بار قهرمان و شخصیت اصلی بازی یک نیروی شیطانی باشد که می خواهد لوکیشنی که سازندگان برای بازی در نظر گرفته اند – در مورد بازی ای که ما امروز قصد نقد و بررسی اش را داریم یعنی Lou’s Revenge، این لوکیشن جهنم است! – را از دست مردمی که کنترل آن را به زور و بدبختی در دست گرفته اند نجات دهد و بتواند کاری کند که مردم کاملا به عذاب کشیدنشان ادامه دهند؟جالب به نظر می آید نه؟ این توضیح مختصری از داستان بازی Lou’s Revenge است که امروز ما – تیم نقد و بررسی وب سایت پارس جوی – در این مطلب قصد نقد و بررسی اش را داریم. اگر از بازی های نقش آفرینی خوشتان می آید و دوست دارید تا با داستان، نقاط قوت و ضعف، گرافیک، گیم پلی، موسیقی و نظر تیم ما درباره بازی Lou’s Revenge بیشتر آشنا شوید، تا پایان این مطلب با تیم نقد و بررسی وب سایت پارس جوی همراه بمانید.

Lou’s Revenge یک بازی نقش آفرینی است که در تاریخ چهارم ماه سپتامبر سال 2020 توسط کمپانی برنامه نویس، بازی ساز و توسعه دهنده Big Way Games برای Xbox one منتشر شده است. در این بازی داستان کلی به این صورت است که شما در نقش Lou – که پسر شیطان! است- هستید و باید تلاش کنید جهنم را از دست خطرناک ترین گونه شناخته شده در سرتاسر جهان یا به قول خودمان انسان ها! نجات دهید. پسر شیطان بودن شما را از کارهای ساده ای مانند عاشق شدن باز نمی دارد، به همین علت شما عاشق بهترین دختر شیطانی جهان شده اید که از قضا یک شاهزاده هم هست. البته عشق و عاشقی در Lou’s Revenge هم مثل همه رسانه ها نقطه ضعف شما نشان داده می شود و انسان ها برای در دست گرفتن کنترل جهنم، شاهزاده شما را گروگان گرفته اند. پس شما علاوه بر گوش کردن به حرف پدرتان و پس گرفتن جهنم، باید شاهزاده را هم نجات دهید. با نگاهی ساده به داستان بازی می توان فهمید که Lou’s Revenge داستان فوق العاده خلاقانه و جذابی دارد. بهتر است به نقد و بررسی گرافیک و گیم پلی و موسیقی هم بپردازیم.

گیم پلی بازی خیلی ساده است ولی این سادگی باعث نشده تا بازی بی مزه و لوس شود، نگاه دوربین از بالا است و به همین علت حس نقش آفرینی بازی کاملا خوب منتقل می شود. با پیشرفت کردن در بازی می توانید اسلحه های مختلفی که ویژگی های خاصی دارند به دست بیاورید – البته ما که نفهمیدیم پسر شیطان برای چه به اسلحه موقع جنگیدن با آدم ها نیاز دارد! – اما در کل گیم پلی بازی به نظر ما خیلی خوب پیاده سازی نشده و ایرادات جزئی در آن وجود دارد. از آن طرف، گرافیک بازی به معنای واقعی کلمه دوست داشتنی است. انتظار داشتید جهنم یک دره آتشین و پر شده از ماگما و مواد مذاب باشد که قرار است تویش شناور شوید؟ اشتباه می کردید! در Lou’s Revenge جهنم هیچ فرقی با دنیای واقعی ندارد – البته از هوای الان تهران کمی داغ تر است – ولی به طور کلی لوکیشن ها همه فضای واقعی هستند. گرافیک بازی خیلی حرفه ای است اما از موسیقی های بازی خیلی راضی نیستیم و فکر می کنیم که کمپانی سازنده Lou’s Revenge می توانسته بیشتر برای موسیقی تلاش کند تا یک موسیقی متن تاثیر گذار بسازد.

به طور کلی به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت پارس جوی، Lou’s Revenge یک بازی کوتاه و جالب با موضوع خلاقانه و گرافیک بصری چشم نواز است. به شما پیشنهاد می کنیم این بازی را با قیمت نه چندان زیاد 20 دلاری از مایکروسافت خریداری کنید و لذت ببرید.

نکات مثبت

گرافیک چشم نواز و فوق العاده
موضوع خلاقانه

نکات منفی

موسیقی ضعیف

امتیاز
امتیاز
گرافیک
9.8
داستان
9.8
گیم پلی
8.4
موسیقی
6.8
جزئیات

Lou's Revenge یک بازی نقش آفرینی است که در آن شما باید در نقش پسر شیطان به نجات دادن جهنم از دست موجودات شروری که آن را تحت کنترل گرفته اند یعنی انسان ها نجات دهید!

8.7
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و برسی Black Book
20 سپتامبر 2021
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
8.1

نقد و برسی Black Book

3.7

نقد و برسی World Soccer Strikers ’91

6.8

نقد و بررسی May’s Mysteries: The Secret of Dragonville

8.0

نقد و بررسی Kitaria Fables

9.7

نقد و بررسی بازی Marble Duel

8.0

نقد و بررسی Recompile

6.5

نقد و بررسی From Earth To Heaven

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved