نقد و بررسی Iratus: Lord of the Dead

توسط parsjoy در 30 جولای 2019

بازی مهیج و جذاب Iratus: Lord of the Dead در سبک بازی های نقش آفرینی قرار دارد و توسط شرکت Unfrozen طراحی و منتشر شده است. همچنین این بازی جذاب برای پلتفرم های Microsoft Windows, Linux انتشار یافته است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی جذاب Iratus: Lord of the Dead می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای ParsJoy همراه باشید.

به طور کلی بازی Iratus: Lord of the Dead دارای شباهت هایی به بازی مشهور و جذاب Darkest Dungeon است. در حالی که از لحاظ زیبایی و ظاهری آنها شبیه به یکدیگر هستند و هر دو ویژگی آسیب فیزیکی و همچنین آسیب های مبتنی بر استرس نیز را دارا هستند. هر دو آنها عنوان های هیولا و قدرتمندی در یک ژانر مشابه هستند. بازیکن در بازی Iratus: Lord of the Dead در نقش کاراکتر اصلی یعنی Iratus قرار دارد که جادوگری است که اخیرا از زندانی در غار تاریک و پر عمقی فرار کرده است. از آنجا به بعد Iratus نوکرهای مرده و وفادار خود را بر روی ساخت یک پایگاه جدید عملیاتی و همچنین افزایش وسعت نقشه برای کسانی که اورا به طور احمقانه ای زندانی کردند موظف می کند.

در گیم پلی بازی Iratus: Lord of the Dead بازیکن در ابتدا می تواند چندین نوع مختلف از minions را ایجاد کند از جمله Skelton، Banshee، Zombie، و سایر موجودات عجیب و غریب دیگر که با ساخت آنها می تواند بیشتر در طول گیم پلی بازی پیشرفت کند. شما می توانید نیروهای دیگری را در هرجایی از نقشه پیدا کنید، اما در بیشتر موارد شما آنها را از ابتدا باید بسازید. همانطور که شما بدنهای گوشتی مختلف را شکست می دهید، آیتم هایی مانند استخوان ها، قلب ها و مواردی مانند آن را برای ساخت اعضای جدیدی از گروه های مردگان خود استفاده کنید. به طور کلی این آیتم ها فقط قطعات عمومی هستند، اما گاهی اوقات آنها می توانند از کیفیت بالایی برخوردار باشند برای مثال اسکلت جدید خود را به بعضی از ویژگی های خاص اضافی مجهز کنید و یا شما می توانید از قابلیت کیمیاگری استفاده کنید تا قطعات خود را بهتر کنید. انواع مختلفی از موجودات در بازی Iratus: Lord of the Dead وجود دارند که شما می توانید با توانایی هایی که در اختیار دارید آنها را از راه های مختلفی از بین ببرید. ارواح شما همچنین می توانند از طریق روش های طبیعی مختلفی ارتقا داده شوند. همانطور که سطح آنها ارتقا می یابد شما می توانید یک جهت خاص را برای استفاده از مهارتها انتخاب کنید تا کمی استفاده از آن را تغییر دهید.

در گیم پلی بازی Iratus: Lord of the Dead مهمترین عملی که باید انجام دهید این است که باید به ساختن minions و یک پایگاه جدید را از ابتدا باید بپردازید. برای ساختن و ارتقاء minions و پایگاه خود بایستی از قطعات معماری خاصی استفاده کنید. این ساختمان می تواند از آن دسته باشد که بلافاصله در صورت جان نگرفتن در حین نبرد به یک موجود مریض تبدیل شود تا یک ساختمان که بخش های اضافی را جستجو می کند. این ویژگی به شما کمک می کنند تا وقت خود را برای گسترش و برنامه ریزی بهتر هزینه کنید به طوری که با سبک بازی شما نیز مناسب باشد.

مهمترین بخش جذاب بازی Iratus: Lord of the Dead چگونگی سبک مبارزات آن است. در بازی نوعی از حملات وجود دارد که می تواند روی تمام خط دشمن شما و یا یک موقعیت خطی خاص متمرکز شود که باعث می شود موقعیت خود را با دیگری تغییر دهید یا آن را در جای خود قرار دهید. شما همچنین می توانید موضع خود را تغغیر دهید برای مثال در صورت تمایل به مخلوق های خود می توانید خود به جای آنها منتظر بمانید و به جای آنها عمل کنید.در گیم پلی بازی Iratus: Lord of the Dead به دلیل وجود دشواری استرس به دشمن باعث می شود که آنها فرار کنند و یا به طور مستقیم بمیرند و یا با عصبانیت مواجه می شوند و حتی می توانند به دوستان و اطرافیان خود آسیب برسانند. در بعضی از مأموریت ها، شما گروه خود را همراهی می کنید و از طریق آن می توانید طلسم هایی را که با mana آموخته اید را انجام دهید.

طراحی داستان بازی Iratus: Lord of the Dead یکی از مهمترین نقاط قوت بازی است و از لحاظ طراحی شخصیت ها و گیم پلی منحصر به فرد بازی Iratus: Lord of the Dead یکی از مهمترین ویژگی های طراحی بازی است و طراحی های موسیقی و صداگذاری ها در سراسر بازی دیده می شوند و روند خاصی را به بازی اضافه می کنند. موسیقی به خوبی انجام می شود و توسعه دهندگان بازی Iratus: Lord of the Dead توجه ویژه ای به آن داشته اند. طراحی های هنری این بازی نیز فوق العاده انجام شده است و به زیبایی های آن اضافه می کند.

نکات مثبت

داستان جذاب و زیبا
گیم پلی چالش برانگیز
موسیقی متن عالی

نکات منفی

طراحی های گرافیک معمولی
صداگذاری ضعیف شخصیت ها و آیتم ها

امتیاز
امتیاز
گرافیک
7.5
داستان
8.0
گیم پلی
7.5
موسیقی
8.0
جزئیات

بازی Iratus: Lord of the Dead دارای گیم پلی جذاب و سرگرم کننده ای است و می تاوند برای ساعت ها برای بازیکنان سرگرم کننده باشد این بازی در بیشتر عناصر طراحی خود عملکرد خوبی داشته است.

7.8
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Haven Park
27 می 2022
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
8.4

نقد و بررسی بازی Haven Park

9.4

نقد و بررسی بازی Fishing: North Atlantic

3.5

نقد و بررسی بازی Nemezis: Mysterious Journey III

6.5

نقد و بررسی orbit.industries

8.4

نقد و بررسی بازی 112 Operator

9.4

نقد و بررسی بازی Mystic Pillars: A Story-Based Puzzle Game

3.3

نقد و بررسی بازی Throw it! Animal Park

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved