نقد و برسی Infinite Tanks WWII

توسط Pars Joy در 24 اکتبر 2021

با سلام حدمت شما کاربران گرامی وبسایت parsjoy. امروز با نقد و برسی یک بازی جذاب در سبک مبارزات تانک محور همراه شما هستیم. تانک ها از آن وسایل جنگی جالی هستند که عملا یک پتانسیل بسیار خوب برای ساخت بازی دارند و مهم نیست که آن ها را در اثری مانند بتل فیلد شاهد باشیم و یا بازی ساده ای مانند تانک های جیبی یا pocket tanks ، چرا که در هر صورت این بازی ها برای عموم جذابیت بالایی دارند و راندن این غول های آهنی بسیار لذت بخش می باشد.

نام بازی امروز Infinite Tanks WWII می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Atypical Games طراحی شده است و همین استودیو نیز وظیفه ی انتشار آن را بر عهده گرفته است. این بازی در تاریخ June 03, 2021 عرضه شده است و تنها 3.1 گیگابایت حجم دارد. بازی برای پلتفورم های نینتندو سوییچ و Macintosh operating systems عرضه شده است و نسخه ی سوییچ آن 20 دلار و نسخه ی مک بازی نیز 10 دلار قیمت دارد.

برویم و ببینیم که این بازی در هر یک از بخش های داستان ، گیم پلی ، موسیقی و در نهایت گرافیک چه عملکردی داشته است و در آخر یک ارزیابی کلی از بازی داشته باشیم. با نقد و برسی این بازی همراه وبسایت پارس جوی باشید.

Infinite Tanks WWII یک بازی تاکتیکال محور می باشد و به این صورت است که شما به صورت گروه های یک تا هفت نفره وارد بازی می شوید و در گیم مود های مختلف به مبارزه با تانک ها دشمن خواهید پرداخت. بازی دارای یک بخش داستانی نیز می باشد که به طور کلی شامل 12 مرحله می باشد و در آن شاهد جنگ های تاریخی در جنگ جهانی دوم هستیم که البته باید گفت که این بخش از بازی قصد داستان گویی ندارد و صرفا راهی برای آشنا شدن با مکانیزم های بازی می باشد.

بازی به شما اجازه ی شخصی سازی نیز می دهد و می توانید با ورود به گاراژ هایی که در بازی طراحی شده است اقدام به طراحی تانک شخصی خود بکنید و با جایگزین کردن قطعات مختلف آن تانک خودتون رو ارتقا ببخشید و این بخش از بازی به خوبی پیاده سازی شده است و تجربه ی لذت بخشی می باشد.

اما یک سوال پیش می آید و آن این است که آیا محتوای بازی ارزش 20 دلار را دارد؟ جواب شما قطعا نه می باشد و می توان گفت که صرفا بازی بر روی نسخه های مک قابل تجربه می باشد و به نظر می رسد که 10 دلار برای این بازی کفایت کند و از آن جایی که نسخه سوییچ بازی تفاوت خاصی ندارد نمی توان این اختلاف قیمت را در بازی توجیه کرد.

بازی در بخش گرافیکی عملکرد متوسطی دارد و به این صورت است که بر روی موبایل های ios کیفیت به نسبت خوبی دارد ولی وقتی به بازی به شکل یک اثر کنسولی نگاه می کنیم ، متاسفانه شاهد کیفیت بالایی نیستیم و بازی عملکرد خوبی را در این بخش از خود به نمایش نمی گذارد و کیفیت بافت ها در بازی به هیچ عنوان مقبول نمی باشند و بیکیفت هستند.

از نظر هنری اوضاع متفاوت می باشد و از آن جایی که بازی محیط های جنگ جهانی رو به خوبی پیاده سازی کرده است می توان از این بخش از بازی لذت برد.بازی مشکل فنی خاصی ندارد و تا به امروز نیز مشکلی مانند گلیچ و یا باگ قابل توجهی که به بازی ضربه بزند مشاهده نشده است و شاهد بازی بهینه ای می باشیم.

موسیقی و صداگذاری بازی بد نیست و در حد استاندارد ها رفتار کرده است ولی نمی توان از آن انتظار یک اثر AAA را داشت و صرفا در حد یک بازی خوب تانک محور کفایت می کند و آنطور که باید و شاید می تواند حس و حال یک مبارزه ی جذاب با تانک های آهنین غول پیکر را به شما منتقل کند و در کل راضی خواهید بود.

در آخر باید گفت که Infinite Tanks WWII یک جذاب می باشد که توانسته است گیم پلی سرگرم کننده با امکانات شخصی سازی جالبی را برای گیمر ها فراهم کند و بزرگترین نقطه ضعفی که در بازی وجود دارد گرافیک فنی بازی و از طرفی قیمت بسیار بالای بازی می باشد که عملا ارزش محتوایی که بازی ارائه می دهد را ندارد و در این بین باید کمی تفکر نمود.

در صورتی که دوست دارید بازی را تجربه کنید و از آن گیم پلی جذاب بازی استفاده کنید ، پلیشنهاد ما آن می باشد که کمی صبر کنید تا در نهایت بازی تخفیف بخورد و سپس آن را تهیه کنید و در غیر این صورت به نظر نمی رسد که این عنوان ارزش قیمت فعلی را داشته باشد. از این که با نقد و برسی این بازی همراه وبسایت Parsjoy بودید سپاسگزاریم و امیدواریم که از نقد و برسی این بازی لذت برده باشید.

نکات مثبت

گیم پلی قابل قبول
جزئیات بالای بخش شخصی سازی

نکات منفی

تکراری شدن بازی
قیمت بالا
گرافیک ضعیف

امتیاز
امتیاز
گرافیک
4.5
گیم پلی
7.5
موسیقی
5.5
جزئیات

در آخر باید گفت که Infinite Tanks WWII یک جذاب می باشد که توانسته است گیم پلی سرگرم کننده با امکانات شخصی سازی جالبی را برای گیمر ها فراهم کند و بزرگترین نقطه ضعفی که در بازی وجود دارد گرافیک فنی بازی و از طرفی قیمت بسیار بالای بازی می باشد که عملا ارزش محتوایی که بازی ارائه می دهد را ندارد و در این بین باید کمی تفکر نمود.

5.8
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers
3 دسامبر 2021
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
7.7

نقد و بررسی بازی Touhou Hyouibana ~ Antinomy of Common Flowers

5.8

نقد و بررسی بازی Eagle Island Twist

نقد و بررسی بازی The Amazing American Circus

9.3

نقد و بررسی بازی THE GAME OF LIFE 2

9.5

نقد و بررسی بازی Danger Scavenger

7.0

نقد و بررسی Fire Tonight

6.7

نقد و بررسی بازی Toy Soldiers HD

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved