نقد و بررسی Immortal Realms: Vampire Wars

توسط parsjoy در 17 اکتبر 2020

خب دوستان عزیز امروز با یک بازی منحصر به فرد دیگر اومدیم که با نقد و بررسی آن که بازی نیست به جز  Immortal Realms: Vampire Wars همراه شما هستیم. این بازی از نوع استراتژیک میباشد که طرفداران خاص خود را دارد و همان طور که از اسمش پیداست از سری بازی های با سبک قلمرو طلبی و در عین حال دارای Theme خون آشامی و ترسناک و دلهره آور است که به نظر میرسد ترکیب این ویژگی ها بازی بسیار جذابی رو به وجود بیاورد که در ادامه بیشتر به آن میپردازیم :

تاریخ انتشار این بازی اکتبر 2019 بوده که توسط شرکت Palindrome Interactive ساخته  و با استودیو  Kalypso Media روانه بازار شده و تا به امروز توانسته نظر مثبت بسیاری ار کاربران و گیمر هایی که آن را امتحان کرده اند را به دست بیاورد.

این گیم روی پلت فرم های Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows قابل اجرا و بازی می باشد.

در این بازی کاراکتر شما لرد پیشرویی میباشد که ادعای کشور گشایی و گسترش قلمرو دارد و همچنین برای این منظور باید جان بسیاری از افراد را بگیرد و این ممکن است کمی خوف انگیز به نظر برسد ولی باید به شما بگوییم که در واقع واحد ارزی در این بازی خون است ! امیدوارم متوجه منظورم شده باشید ! بله شما باید انسان های بسیاری را از بین ببرید و از خون آنها برای داشتن تمامی هدف ها و نیازهایتان استفاده کنید.

البته این رو هم باید بدونید که شما یک انسان معمولی نیستید و یک خون آشام می باشید پس تعحبی نیست که طالب خون باشید !

در ابتدای بازی تعدادی کارت در اختیار شما قرار میگیرد که شما باید آنها را انتخاب و با استفاده از آنها به گسترش هر چه بیشتر قلمرو خود بپردازید و همچنین برای خود قبیله و ارتشی از خون آشام ها دست و پا کنید که باید بدانید هرچه خون بیشتری بدست آورید شاتس شما بزای بدست آوردن خواسته هایتان چندین برابر می شود پس تلاش خود را به کار ببندید! دز این بازی شما هم میتوانید نبرد های قابل ملاحظه ای انجام دهید و هم از طریق دنبال کردن نقشه ها و جایگذاری و ایجاد قلمرو و گسترش آنها و مدیریت نیروهای خود بازی را به سمت دلخواه خود پیش ببرید.

روند Immortal Realms: Vampire War به صورتی است که بازی را به سزعت به جلو پیش میبره و به شما فزصت هدر دادن زمان رو به هیچ عنوان نمبدهد هیچ تاخیری در کار نیست در کل خط داستانی بازی ساده و روان است مناسب کسانی که شروع به بازی های این سبک کردند زیرا پیچیدگی های بازی های استراتژیک را ندارد.

دو نوع روال در این بازی وحود دارد که میتوانید به صورت کمپین هایی که دارای 12 ماموریت هست بازی رو پیش ببرید که خب یک جورایی قسمت های فوق العاده بازی رو از دست میدهید. پس به شما پیشنهاد میدهیم برای اینکه قدرت و کیفیت مراحل درخشان بازی رو ببینید مد Sandbox رو انتخاب کنید که بدین منظور آموزش مختصری از بازی پیش روی شما قرار داده میشود که هر آنچه را که نیاز شما را براورده میکند به شما نشان داده خواهد شد و البته برای اینکه شما مد کمپین را انتخاب کنید اجباری در کار نیست و با خیال راحت میتوانید به کشتن انسان ها و مکیدن خونشان و به ایجاد رعب و وحشت ادامه دهید و روز به روز با بزرگ تر کردن ارتش خود و جنگیدن با دیگر خون آشام ها و غلبه بر آنها پیروزی را از آن خود کنید.

برای گرافیک این گیم از این اصطلاح mobile game graphics استفاده شده که در وافع نشان میدهد که از گرافیک چندان قوی برخوردار تیست ولی در کل راضی کننده است و تصاویر با نمای تاریک خود بر ژانر ترس داستان تاکید می کند و اما موسیقی و صداهای استفاده شده در بازی آنچنان که باید حق مطلب را ادا نمیکند که البته باز هم باید بگوییم که در موسیقی متن بازی هم بسیار سعی شده جنبه ترسناک بازی تا حدودی خودنمایی کند ولی خب با این وجود نیز در این خصوص از سمت گیمر ها امتیاز چندانی دریافت نکرده است. گیم پلی این بازی به شدت مورد استقبال قرار گرفته است بر خلاف اغلب بازی های استراتژیک روند بازی از سرعت قابل توجهی برخوردار است و باعث طولانی شدن آن تمیشود و ایت روان بودن باعث شده که تعداد افراد بیشتری این بازی را تست کنند البته نسبت به بازی های در این سبک این مقایسه انجام شده که به حدی که توانسته روی نواقص دیگر بازی سرپوش بگذارد و آن را تبدیل به بازی های مطرح کند.

 

نکات مثبت

گیم پلی خوب
سرعت بالای بازی

نکات منفی

موسیقی نه چندان راضی کننده
گرافیک می توانست بهتر می بود

امتیاز
امتیاز
گرافیک
6.0
داستان
8.0
گیم پلی
7.5
موسیقی
6.0
جزئیات

این بازی یکی از بازی های سبک استراتژیک می باشد با این تفاوت که دارای تم ترسناک است که جذابیت بیشتری برای مخاطب ایجاد می کند و کشور گشایی و جنگ و خون خواهی از دیگر ویژگی های این بازی است که طرفداران خاص خود را دارد

6.9
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
 
نقد و بررسی sakura succubus
12 ژوئن 2021
توسط Pars Joy
نقد و بررسی
ادلمه مطلب
پست های جدید پارس جوی
5.8

نقد و بررسی sakura succubus

6.5

نقد و بررسی Smelter

3.3

نقد و بررسی Magic Twins

8.8

نقد و بررسی Journey of the Broken Circle

7.5

نقد و بررسی Urban Flow

6.0

نقد و بررسی Solitaire Deluxe Bundle – 3 in 1

5.8

نقد و بررسی Tribal Pass

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved