نقد و بررسی HyperParasite

توسط parsjoy در 26 آوریل 2020

باسلام خدمت همراهان همیشگی وب سایت ما در این پست می خواهم مانند همیشه به بررسی یک بازی دیگر در دنیای گهنور بازی هی رایانه ای بپردازیم . بنابرانی امیدواریم که شما هم در این پست با ما همراه باشید تا بتوانیم به هدف خودمان نائل بیاییم. از این نظر همراهی شما برای ما مانند همیشه بسیار مهم است.

در این پست می خواهیم به بررسی بازی HyperParasite بپردازیم. این بازی برای کنسول های رایانه ای پلی استیشن 4 رایانه های شخصی ویندوزی و هم چنین برای ایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ عرضه شده است بنابراین بازی به راحتی و برا بسیاری از افراد در دسترس هست.

یکی از خصوصیات و عنصر های مهم بازی را پس در اینجا می بینیم که دسترسی راحت به بازی هست که بازی HyperParasite هم توانسته است این تنوع را داشته باشد و از این امکان پشتیبانی ند که خود به تنهایی نکته ای بسیار مثبت و خبری خوب برای بازیکنان می باشد.

این بازی را استودیوی بازی سازی Troglobytes Games توسعه داده است و کار انتشار آن به عرصه ی جهانی گیم نیز توسط کمپانی های Troglobytes Games, Hound Picked Games, QubicGames صورت گرفته است که نام هایی اشنا در این عرصه می باشند و برای مخاطبان این مقاله هم احتمالا اشنا در نظر بیایند.

یکی دیگر از المان های این بازی بخش دوربین بازی بوده است که دوربینی از بالا به پایین می باشد این نوع دوربین را می توان در بسیاری از بازی های رایانه ای مشاهده کرد و خب بسیاری هستند که از این نمای دوربین خوششان می اید و بسیاری هم آن را برای یک بازی رایانه ای ناپسند و بد می دانند.

به هر صورت این نوع دوربین و این نمای خاص دارای ویژگی های خودش می باشد و ما هم در جایگاه قضاوت درباره ی آن البته نیستیم اما باید این را بگوییم که بازی در هر صورت می تواند توقع مخاطبان را برآورده سازد و یک بازی خوب در این زمینه باشد و این مسئله باعث می شود تا بتواند نظر مخاطبان عام و خاص را از این منظر جلب نماید و این امتیازی مثبت برای بازی به حساب می آید.

بنابراین بازی از این نظر هم جامع و خوب است و جامعیت و مقبولیت خوبی هم در بین مخاطبان خاص و عام دارد که این مسئله امتیازی مثبت و نکته ای ظریف و خوب است که بازی را بیشتر از پیش غنا می بخشد و آن را جذاب می کند و باعث می شود تا مخاطب بازی را دوست داشته باشد و این خوب است.

گرافیک این بازی نیز یکی دیگر از بخش های بسیار خوب آن است این بخش از بازی از طراحی بسیاری خوب و قوی ای برخوردار است که نشان می دهد استودیوی سازنده ی بازی روی این بخش به خوبی و با قدرت زیاد کار کرده است که همین امر باعث می شود تا شما بتوانید از بازی بیش از پیش لذت ببرید

طراحی محیط بازی به گونه ای بوده است که چشم مخاطب را اذیت نمی کند بنابراین این امر باعث می شود تا مخاطب بخواهد که زمان بیشتری را هم در محیط بزای صرف کند و این نکته ای به تنهایی بسیار مثبت و خوب است که باعث می شود تا بازی حتی بیش تر از پیش هم وسوسه کننده در نظر بیاید.

این مسئله البته در آنجایی مهم تر هم می شود که شما در بازی مشاهده می کنید که یک گیم پلی شلوغی دارد بازی و بنابراین نکته ای که اشاره کردیم یعنی خسته نشدن چشم در محیط بصری بازی بسیار در اینجا مثبت تر و جذاب تر می شود و بسیار هم در عین حال برای تیم سازنده و در عین حال برای مشتری مهم است.

این مسئله باعث می شود تا شما بتوانید به خوبی از بازی لذت ببرید. البته باز هم در هر صورت این مسئله که بازی محیطی شلوغ دارد آزار دهنده هست تا حدودی اما طراحی خوب تیم سازنده ی بازی و تمهیدی بسیار هوشمندانه ای که آن ها برای این خبش و این مسئله برگزیده اند باعث می شود تا از قدرت این امر منفی بسیار کاسته شود.

بازی به صورت کلی یک بازی وی و خوب می باشد که این قدرت را دارد تا مخاطب را به خوبی و با قدرت سرگرم نماید این امر به تنهایی شاید برای جذاب بودن یک بازی خوب باشد در عین حال این بازی دارای دوربینی با نمای خوب و طراحی صری ای چشم نواز می بشاد که خود جذاب و قوی است و باعث می شود تا مخاطب بخواهد زمان بیشتری را برای بازی در نظر بگیرد.

نکات مثبت

نمای دوربین بازی
طراحی بصری قوی

نکات منفی

محیط شلوغ بازی
برخی ایرادات جزئی

امتیاز
امتیاز
گرافیک
8.0
داستان
8.0
گیم پلی
8.0
موسیقی
8.0
جزئیات

بازی به صورت کلی خوب است و قو است و دارای جذابیت هم می باشد و می تواند به خوبی مخاطب را به خود جذب نماید و باعث شود تا وی بخواهد زمان زیادی را به این بازی اختصاص بدهد و این خوب است.

8.0
امتیاز کل
شما به این نمره داده اید
همچنین در پارس جوی
پست های جدید پارس جوی

عناوین رایگان بعدی فروشگاه اپیک گیمز مشخص شدند

نقدها و نمرات Cuphead: The Delicious Last Course منتشر شدند

شرکت کنترل کیفی بازی Cyberpunk 2077 به اتهامات پاسخ داد

رئیس ایکس باکس: Bethesda دیگر از فشار کاری رنج نمی‌برد

9.1

نقد و بررسی بازی Best Month Ever!

2.0

نقد و بررسی بازی Ice Cream Surfer

9.5

نقد و بررسی بازی Rise of the Third Power

Pars Joy since 2014, All Rights Reserved